''Дневникът 48'' - на режими сме различни, но отслабваме ОТЛИЧНО

  • 13 074
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 875
MissCaprice, на мен наскоро и офисния и домашния ми компютър спряха да работят -   един след друг. Ти нямаш ли защита някаква? Не ми разбира никак главата, но знам, че моите са защитени от токов удар, при който май гори дънната платка Rolling Eyes 
При моите така и не разбрах какво им е - носим ги на сервиз и послушно си плащаме, колкото толкова Confused
А мидите - в заведение точно никога няма да си поръчам. Тези са от магазина, гледах им сертифиткатите, надявам се да се държат прилично за цената си.
Всъщност вече опосках едните, които бяха мариновани /само със сол, о, колко сол Shocked, мих ги няколко пъти, и киселина/, ако ми стане нещо, ще се чуе. Simple Smile
Та голям бъркоч обядвах ooooh!
Домат, патладжан, чушка, лук /всичко печено/, едно миниатюрно варено яйце, 40 гр моцарела, 100 гр миди, 2 големи зелени маслини.

# 316
  • Мнения: 2 631
Моят обяд беше млечна салата с чесън (200гр.), като се надявам да не съм оплескала много режима на д-р Ори  Rolling Eyes... Вече мина 1 час и ще ида да си изтърбуша 1-2 червени чушки!  Crazy

# 317
  • Мнения: 22 475
MissCaprice, аз и предишният път така процедирах, направих захранване 10дни (което беше основно плодове и зеленчуци) и после още 5дни само плодове. В общи линии с 5дневното плодуване се свалят около 2-3кг. ))

# 318
  • София
  • Мнения: 2 210
Хелоу!
Отчет-
закуска-кекс
обяд-пил.пържола и салата
сл.закуска ще бъде ванилово кис.мляко
вечеря-спаначено пюре с яйце, малко пиле за цвят
късна вечеря-псведо крем брюле

Май качвам, но допускам само на кг от якото помпане на мускули  Mr. Green
Ще се орелефявам Simple Smile
Мис Каприз-единственото смислено за бюст е силова тренировка- т.е. с голями тежести и малко на брой повторения. Гръдния мускул , ако нарастне, колкото и мастна тъкан от гърдите да си свалила с отслабването, няма да изглеждаш виснала. Успех! Peace

# 319
  • Мнения: 621
Следобедно бързо дефиле  Hug

Бях при диетолога - още 1,5 кила мас съм свалила, но много съм задържала вода и май ще ходя на изследвания  newsm78

Поздрави на всички отивам да бач   bouquet

# 320
  • Мнения: 148
Ха здравейте пак
да се отчета закуска :грейпфрут
2 зак:диня
обяд:кюфтенца със зелева саладка
следобедна:пак грейпфрут
за вечеря замислям печени ярешки ребърца ще видя каква салата ще си избарам после
Орелия,Галатея,Каприсче,Еми,Мирама,Миранди,Лиде,Кафе,Танятайс,Лабело,Пресила,Сагатариус
и всички други дневничета успех smile3525

# 321
  • София
  • Мнения: 1 950
Днес не ми е ден  Sad - нито на писане, нито на диетата - въобще не съм диетична  Crazy Blush Embarassed

# 322
  • Мнения: 1 875
 Спаначеното  нещо стана много хубаво...
Но смятам да го нарежа на филии следващия път и да ги препека в тостер Crazy
Обаче дали от късното му ядене /16:00/, дали от нещо друго  - жестоко ми се поду корема. Никога не съм приемала триците следобяд, може би и това има някакво значение.
Мислех отново да не вечерям, но ядох все пак малко пуешка шунка и печен лук. Снощното ми лягане на гладно не ми хареса.
И сега съм балон, само дето няма да литна.

Лека ви нощ.  byeuu

# 323
  • Мнения: 3 050
Аз наминавам само да се оплача че съм нережимна и ме е яд  Rolling Eyes
Дано скоро не е така  Grinning

# 324
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Вчерашното ми неразположение продължи и днес, но се оказа, че е МЦ  Crazy

Храна: домат, кренвирш, кубче сирене, малко пъпеш, 2 блокчета шоколад и малко сладолед  Shocked

Мис Каприс по добре съм вече Hug

Лиде ти си доста режимна принципно, недей да униваш за един по нережимен ден  Hug

Галатея при Симеонов ли беше ходила или се бъркам?  newsm78

Отивам да полегна, че не се знае какво още мога да погълна  ooooh!

Спокойна нощ  Heart Eyes

# 325
  • Мнения: 22 475
Добър вечер и от мен.
Аз няма да казвам какво хапнах тази вечер на кръчмата, просто оливка от всякъде. С пълното съзнание съм какво правя за съжаление, просто понякога на човек му трябва малко разтоварване, включително и от диети.

Миранди, моите поздравления, браво за хапването днес. ))) Все така да продължаваш и скоро ще има резултати. )) Гордея се с теб. ))

# 326
  • Мнения: 6 958
Мирама какво браво бе момиче  Shocked Това пусто сладко, тия нерви, тия чудесии, тия слаби ангели... Гоня си рекорда свалени 30 и качени 30 за 1 година. Ако не съм ЖиВоТнО, то не знам какво съм  Crazy

# 327
  • Мнения: 309
Добро утро, дневничета!
Кафе?

Нямам за споделяне  Sad, ама не се шашкам  Whistling.
Пак ме е завъртяла работа, но ще трябва да се стегна с яденето, че го поизоставих.
Ако трябва ще си навивам часовника...
Не знам какво ще се яде днес  newsm78 - само триците за закуска са ясни. Другото ще го отчитам после.
Много красив празник на всички именници и неименници!   bouquet

# 328
  • Мнения: 1 254
хей!
Вчера цял ден режимна и днес нито грам надолу  #Cussing out
Днес продължавам, надявам се че утрешният ден ще е по-благосклонен Mr. Green

# 329
  • Мнения: 444
Хелоу!
Ето ме и днес на отчет при вас.
Днес кантара показа 55,1кг което показва че стигнах целта си, но не смея да си мръдна линийката, защото искам да ги затвърдя няколко дни.

Днес:
-закуска- диня, палачинка от трици с извара
-обяд- салата, филийка черен хляб със сирене и печен лук
-сл. закуска- 100гр. ролца от раци и кис. мляко
-вечеря- печен лук и другото не съм го измислила Simple Smile

Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт