Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Август

  • 38 446
  • 724
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 7 873
Момичета, някой поръча ли си кремчето Arovita C Line Response Cream на Darphin от намаленията, аз му се чудя още?  Thinking
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53930&goChar=D



# 226
  • Мнения: 1 270
Мини сетчетата, на които skrita е дала снимки, дали ги има още.
в момента са изчерпани, но аз като ги пуснах бяха налични един ден и свършиха и след това се появиха отново.
следях ги заради една приятелка, за да пусна и на нея, така че трябва да се проверява редовно  Peace

# 227
  • Мнения: 53
Здравейте момичета!Аз имам следния въпрос.Какво бихте ми препоръчали за почистване на комбинирана кожа?Ползвала съм трите стъпки на клиник (2)но нещо не подбрах явно правилните продукти и не съм доволна от ефекта.Така че давайте предложения.Склона съм да пробвам нещо на Ланком или на Хелена Рубенщайн.Ако някой е ползвал нещо тяхно и е доволен нека пише.Дайте идея и за  продукти подхранващи даващи обем и блясък на косата.Моята е тънка и лесно се омазнява.Очаквам всички предложения.

# 228
  • Мнения: 31 389
Линка ти не води към червило, а към коректор
.

да,не намирам червилото,за това пуснах тази снимка,изглеждат едно към едно Peace Води се крем червило,беше в намаленията Sick

Ммм, да и мирише на вкиснато, отврат.  Sick
Момичета тези глосове са стари.Има ги в момента в Прити шоп на ул."Витошка" на голямо намаление по 19 лв. в едни стъклени сфери.Има различни цветове, видях ги в Събота. Мисля, че не миришат лошо, но аз не посмях да  си взема, че ми писна от стари червила. Ще си прецакаме кожата нещо с тези стари продукти. даваме луди пари за кремове и после старо червило. Stop

# 229
  • София
  • Мнения: 7 873
Линка ти не води към червило, а към коректор
.

да,не намирам червилото,за това пуснах тази снимка,изглеждат едно към едно Peace Води се крем червило,беше в намаленията Sick

Ммм, да и мирише на вкиснато, отврат.  Sick
Момичета тези глосове са стари.Има ги в момента в Прити шоп на ул."Витошка" на голямо намаление по 19 лв. в едни стъклени сфери.Има различни цветове, видях ги в Събота. Мисля, че не миришат лошо, но аз не посмях да  си взема, че ми писна от стари червила. Ще си прецакаме кожата нещо с тези стари продукти. даваме луди пари за кремове и после старо червило. Stop

Ооо, добре че не си поръчах, само го помирисах.  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 215
Здравейте, върнах се от море и бързам да докладвам за скрабовете на Елиша Кой от Саса. Разкошни са  bowuu

# 231
  • Габрово
  • Мнения: 240
... бързам да докладвам за скрабовете на Елиша Кой от Саса. Разкошни са  bowuu
Благодаря! Ще ги пробвам и аз скоро! Че нещо съм поогладняла, а те изглеждат толкова вкусни...  chef

# 232
  • София
  • Мнения: 7 873
Тествах двуфазния разгримъор за очи на Кларинс, хубав е, но на Ив Роше е по- добър.  Wink

# 233
  • София
  • Мнения: 155
парфюма ми от ягодка дойде за 6 дни....и не в пощата...ами го донесоха на адреса  newsm78

# 234
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Тествах двуфазния разгримъор за очи на Кларинс, хубав е, но на Ив Роше е по- добър.  Wink


Аз пък двуфазния на Биотерм, мнооооого добър Peace Благодаря на който ми го препоръча!

# 235
  • София
  • Мнения: 7 873
Тествах двуфазния разгримъор за очи на Кларинс, хубав е, но на Ив Роше е по- добър.  Wink


Аз пък двуфазния на Биотерм, мнооооого добър Peace Благодаря на който ми го препоръча!

Сега съм си взела да тествам двуфазния на Клиник, после може и този на Биотерм.  Flutter
Mims-Mims, ще ми дадеш ли линк да видя, кой е точно.  Hug

# 236
  • Мнения: 6 644
Лосиона на Ланком за тяло от намаленията пробвал ли го е някой?

# 237
  • Мнения: 425
Тествах двуфазния разгримъор за очи на Кларинс, хубав е, но на Ив Роше е по- добър.  Wink


Аз пък двуфазния на Биотерм, мнооооого добър Peace Благодаря на който ми го препоръча!
Моля, моля. Радвам се, че ти е харесъл. Laughing

# 238
  • Варна
  • Мнения: 447
Тествах двуфазния разгримъор за очи на Кларинс, хубав е, но на Ив Роше е по- добър.  Wink


Аз пък двуфазния на Биотерм, мнооооого добър Peace Благодаря на който ми го препоръча!
Моля, моля. Радвам се, че ти е харесъл. Laughing
момичета дайте линкове на тези двуфазни разгримьори  Praynig

# 239
  • Габрово
  • Мнения: 240
Аз днес получих двуфазния на Ланком 30мл, ухае леко и приятно, но още не съм го пробвала. Като го тествам ще пиша. Макар че досега не съм попадала на дегримьор, който да ми хареса повече от розова вода+масло от жожоба  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт