Фотография - 27 серия в СИНЬО

  • 25 611
  • 638
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 337
Аз пак с моя си проблем, ама забравих да добавя, моля, пращайте ми роу кадри на мейла apoklistka.actions@gmail.com , защото на jpeg не мога да правя пресет, камера поу отчита всичко на нула, тоест нищо не отчита и пресетите, които правих на йпег, след това са почти неприложими на роу Tired

# 631
  • Мнения: 4 915
Абе, много сте благородни тука!  Mr. Green Марди, съвсем неблагородно ти завиждам!!!  Crossing Arms Китай е първи в списъка ми с мечтаните места за посещение... Flutter Да направиш прекрасни снимки, в което съм сигурна...Ех, мечти... Crazy  Mr. Green

Амбър, добре дошла отново! Честита бременност, макар че знам за нея по-отдавна, но не се беше появявала тук с лентичката.  Hug
Диптихът ми харесва, само че и на мен ми са малко подобни снимките. Може би единият кадър да е по-квадратен, рибата да е в по-близък план само част от нея и т.н. Цветово ми харесват много.

Аз не съм качвала нищо скоро във фликър, затова слагам тази:


Ако ви се струва шумна, прави сте - снимала съм на 1000 ИСО.  Crazy Не ме питайте защо, не знам.  Crazy Разбрах, когато свалих снимките. Tired
Имам и един друг кадър, който като момент е интересен, ама е прецакан откъм качество - пак това ИСО, и съм снимала твърде далеч за моята 28-70 Сигма.  Tired Тия дни ще го кача, стига да имам време.

# 632
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Sage, супер си, голееееееееми благодарности!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Рали, не се ядосвай, верно повторението е майка на знанието... при мен поне е 100% валидно. Rolling Eyes
Ще го мисля за лаптопа, ама моят тежи доста..... newsm78. Благодаря на всички за пожеланията;)

# 633
  • Мнения: 11 315
Не мислите ли, че 32 страници стигат? Не е ли време за нова тема.

Амбър, за мен лично този диптих не ми се връзва. Много ми харесва левия кадър, но самостоятелен. Защо всъщност го правиш на диптих? Портрета на Дени е страхотен.

Фрий, на мен ми харесва така както си е.

Все още нямам поща от Джеми  Tired

# 634
  • Мнения: 2 957
sage, моби благодаря !  Wink

raly ако рибата е малка ми се струва, че няма да се вижда толкова ясно, че е препарирана и окачена на тези въженца.Всъщност не съм пробвала ...
А бебето е за началото на декември Simple Smile

Калинa добре съм. Завършваме голям ремонт и ще започна пак да снимам усилено.Надявам се Wink

Вечи  първо снимах рибарските мрежи, които бяха захвърлени върху едно старо и счупено водно колело.След това като видях рибата провесена на едно бунгало веднага си я представих в диптих с мрежите.Създават ми едно и също усещане някак си.
А порета на Дени изобщо не очаквах че ще се хареса.



# 635
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен най-после back в цивилизацията!  То почивка, почивка, ама да се прибера да си почина малко най-после  Mr. Green
Надявам се не сте ме отписали за толкова дълго отсъствие, ще гледам да наваксам. Откривам, че липсата на контакт с вас ми действа деградиращо и размързеливящо, абе лошо с една дума.
Докато Вечерницата не е шатнала темата да взема да се закача, че не мога да наваксам с четенето, ще ме извините, че не коментирам показаните снимки.
Ето от мене една дивашка картинка, още не съм успяла да си подредя кадрите. Да не говорим че малкото космато диване ми изцежда всички жизнени сокове.



Ужас сега като си прочетох поста разбрах че съм загубила и ума и дума това лято  #Crazy

# 636
  • София
  • Мнения: 983
Еее, Лоис, най-накрая  Hug

Апо, вчера следобед ми спряха нет-а и чак сега дойде. Пускам тоя пост и веднага ти пращам мейла с Роу-форматите.

# 637
# 638

Общи условия

Активация на акаунт