Искам да разбера повече за хипнозата

  • 13 735
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 376
Аз съм ходила при Калин Цанов и мисля, че е добър вариант. Ако не помогне, няма и да навреди  Hug Била съм при него преди година и половина, струваше 20лв. един сеанс, който продължава почти час. Не знам как е при другите, но според мен не е много. Успех  Hug

# 16
Някой имали  актуален тел. на  Калин ЦАНОВ  и каде се намира кабинета му предварително благодаря

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Пусни една търсачка, може да се намери.

# 18
Търсих къде ли не, но координати не намерих... Доста странно имайки предвид публичните му изяви. Все пак продължавам с търсенето. Дано имам късмет Peace Grinning

# 19
  • Мнения: 1 376
Търсих къде ли не, но координати не намерих... Доста странно имайки предвид публичните му изяви. Все пак продължавам с търсенето. Дано имам късмет Peace Grinning
Писах ти на лични...

# 20
Търсих къде ли не, но координати не намерих... Доста странно имайки предвид публичните му изяви. Все пак продължавам с търсенето. Дано имам късмет Peace Grinning
Писах ти на лични...
Търсих къде ли не, но координати не намерих... Доста странно имайки предвид публичните му изяви. Все пак продължавам с търсенето. Дано имам късмет Peace Grinning
Писах ти на лични...
Като пуснеш на търсачката Асоциация по хипноза излизат координатите на Калин Цанов. Невероятен е.

Общи условия

Активация на акаунт