Вашият шампоан, балсам... и друго

  • 18 394
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 418
В момента на head and shoulders ,      без балсам,защото нещо много ми се омазни косата в последно време.Но не съм доволна,като свърши мисля да си взема Garnier fructis ,какво ще кажете за него.
Интересно,но защо никой не споменава Пантен ?Вече не е ли хубав?

# 91
  • Мнения: 2 414
Аз изобщо не съм доволна от Гарние. Rolling Eyes
Косата ми стоеше суха,а скалпът ми беше страшно раздразнен. Close

# 92
  • Мнения: 215
Zookey, дай малко повече инфо за тази пудра за коса плс... Заинтригува ме...
  bouquet

Здравей, обсъждахме доста пудрите за коса в темата за Ягодка и Саса, ако искаш погледни там, че и други момичета писаха  Hug

# 93
Сега използвам на Лореал и съм много доволна.

# 94
  • Мнения: 1 629
шампоан

това ми е маската...адски съм доволна!

любимия ми душ гел, прави кожата ми супер гладка и мирише готино! bowuu

# 95
  • Мнения: 7 474
И аз съм на това, главата ми не търпи друг шампоан просто ooooh!
Балсам не ползвам.

# 96
  • Мнения: 2 590
В момента на Глис Кюр 19, за суха коса и след това пяна на Тафт-червена задължително, че иначе няма такава избухнала коса.

# 97
  • Мнения: 146
Не мога да не споделя новата си находка - балсамът PHYTOSESAME  Heart Eyes. Овлажнява невероятно добре сухата коса. Всъщност и двата пъти съм го оставяла да постои повечко на главата ми като маска - пише го като опция в упътването. Косата ми е мека, лъскава и хидратирана  Grinning

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не мога да не споделя новата си находка - балсамът PHYTOSESAME  Heart Eyes. Овлажнява невероятно добре сухата коса. Всъщност и двата пъти съм го оставяла да постои повечко на главата ми като маска - пише го като опция в упътването. Косата ми е мека, лъскава и хидратирана  Grinning

 Shocked
Какво трябва да означава това  Laughing За кожа - ясно, но за коса...

# 99
  • Мнения: 288
Какво ползвате в момента? И доволни ли сте? Честно казано, аз много се водя от рекламите.

 Grinning

Кожата (на тялото или на главата - н.з.) като цяло, макар банално, е индивидуална, с индивидуални грижи.
Не се води много от реклами, дори да става дума за твоя тип коса и кожа на главата, защото:
1. Един достатъчно продаван продукт не би бил рекламиран толкова често, ако е наистина ефективен и рекламата отговаря на реалния ефект.
2. Световните марки няма как да не бъдат рекламирани при нов продукт - нормал при всяка фирма с нов продукт. Когато рекламират стар, значи в дадената страна не върви (защото говорим за реклама в дадена страна като БГ), а не върви, защото не е това, което е или би трябвало да е - когато се съпоставят продукти закупени от тук и отвън (ама не всяка страна - Румъния - забрави например) на една и съща марка, тогава съпоставяш и отбелязваш разликата.
3. Какво има в този шампоан и какво го отличава като цена? Евтиното не излиза ли по-скъпо от по-скъпото, но по-ефективното?

Другото е, че в БГ много от продуктите не са това, което са навън като ефективност - наистина!
В момента ползвам продукти закупени от БГ - няма начин, тук съм, какво да правя. Ако имам избор и възможност, бих отскочила за няколко дена до Германия да си закупя продукти и да се върна (ако ставаше дума само за продукти) тук, но нямам в момента и едва ли ще имам скоро.
Преди бях взела от Германия на Л'Ореал за боядисвана коса мисля, че беше - червен флакон - шампоан и балсам. Още там си я измих и й сложих балсама и беше станала мека и нежна като коприна. Тогава и човека до мен го установи и отбеляза. Върнах се и свърши, и се наложи да си взема от тук - ефект - ха-ха-ха... смешен!!! Бих сложила 10 удивителни, но ще е прекалено за поста.
В БГ веднъж взех шампоан на Шаума - явно бях попаднала - беше страхотен, но едва ли ще имам същия успех пак, ако реша да взема - говорим за %-ти + и - ..

Та, в момента взимам от аптека продукти, уж, маркови - познай от веднъж! Взимах и от козметични магазини - познай - пак от веднъж!
Единствено сестра ми беше взела веднъж (не знам от къде) една маска на Гарниер Фруктус и наистина имах по-голям блясък на косата и лесно разресване, мекота. Бях доволна. После реших и аз да си взема - ефекта беше никакъв в сравнение с онази маска на сестра ми, а бяха идентични, уж. Имаше малък блясък, но до там.
Сега имаме в нас шампоани на Гарниер (не че вярвам - не). За балсами - най-добри от боите за коса Wink . Веднъж отидох до един магазин за бои да питам за балсами на дадените марки и за боя, де... Питах дали само балсами продават и жената каза "Ох, не сте първата, дето ме пита.. Даже има момичета, които си взимат боята само заради балсама вътре." - Защо ли...  Rolling Eyes
Преди време имаше един балсам на име (подобно) "Империал" или "Импрешън" - един зелен в прозрачен флакон. Тогава беше хубав. Сега не е както преди. Преди и шампоана "Па-Па" и на "Джонсън и Джонсън" беше хубав даже за "поотраснали", но сега не знам - "Па-Па" ехехехехехех не съм го виждала от години (много), а Джонсън ... Боже, остава и за децата шампоани да ползвам, но като се замисля - бих - на фона на някои други хахаха  Laughing Peace

ПС: В Германия продуктите са най-хубави и истински като качество, когато говорим за марки. Била съм само в 2 страни засега и само за ДЕ мога да говоря така.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 01:40 от Cantrell_NY

# 100
  • Мнения: 84
Във Варна къде предлагат тази серия "ANGEL"????

# 101
  • Мнения: 146
Не мога да не споделя новата си находка - балсамът PHYTOSESAME  Heart Eyes. Овлажнява невероятно добре сухата коса. Всъщност и двата пъти съм го оставяла да постои повечко на главата ми като маска - пише го като опция в упътването. Косата ми е мека, лъскава и хидратирана  Grinning

 Shocked
Какво трябва да означава това  Laughing За кожа - ясно, но за коса...


 Laughing ти ме разби с въпрос... има толкова серии за хидратиране на косата, а този продукт за който говоря е точно такъв:
"Балсам за експресна хидратация с масло от сусам.
PHYTOSESAME осигурява необходимата влажност на косата и улеснява нейното разресване и оформяне..."

# 102
  • Мнения: 3 418
Не мога да не споделя новата си находка - балсамът PHYTOSESAME  Heart Eyes. Овлажнява невероятно добре сухата коса. Всъщност и двата пъти съм го оставяла да постои повечко на главата ми като маска - пише го като опция в упътването. Косата ми е мека, лъскава и хидратирана  Grinning

 Shocked
Какво трябва да означава това  Laughing За кожа - ясно, но за коса...

 Laughing ти ме разби с въпрос... има толкова серии за хидратиране на косата, а този продукт за който говоря е точно такъв:
"Балсам за експресна хидратация с масло от сусам.
PHYTOSESAME осигурява необходимата влажност на косата и улеснява нейното разресване и оформяне..."


Миличка,може ли снимчица или поне да кажеш от къде може да се купи и парички Simple Smile

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не мога да не споделя новата си находка - балсамът PHYTOSESAME  Heart Eyes. Овлажнява невероятно добре сухата коса. Всъщност и двата пъти съм го оставяла да постои повечко на главата ми като маска - пише го като опция в упътването. Косата ми е мека, лъскава и хидратирана  Grinning

 Shocked
Какво трябва да означава това  Laughing За кожа - ясно, но за коса...


 Laughing ти ме разби с въпрос... има толкова серии за хидратиране на косата, а този продукт за който говоря е точно такъв:
"Балсам за експресна хидратация с масло от сусам.
PHYTOSESAME осигурява необходимата влажност на косата и улеснява нейното разресване и оформяне..."



Честно, всичко друго съм чувала, но не и за хидратиране на коса  newsm78. Ще се загледам тук-там  Peace

# 104
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В момента ползвам L`oreal Professioanl Volume Extreme  

Редувам го с шампоана на Freeman - Папая и зелен лимон

Доволна съм и от двата.  Peace Балсами не ползвам.

Момичета някой ползвал ли е шампоаните на Биодерма? Някакви отзиви за тях?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт