"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-3

  • 74 939
  • 904
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 295
Аз ползвам Фроша като нормално веро. Това с разреждането сигурно е за накисване на съдовете. И така мие много добре.

# 31
  • Мнения: 3 271
И аз го ползвам Фрош-а като другите подобни препарати - мокра гъбичка, няколко капки Фрош. Идеален е.

# 32
  • Мнения: 2 759
                      Скоро търсих средство против паяци, а днес се сетих, че не ми излезе бг-мама в google, та да допълня темичката: ментово масло се разрежда с вода, слага се в пулверизатор и се напръскват местата. Не успях да го пробвам обаче. Все пак надявам се да има резултат.

                     П.П. Това е против повторната им поява, да не помислите, че трябва да пръскате самите паяци  Mr. Green. Малко неясно съм го написала първия път  Blush.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 14:04 от Mомиче от праскови

# 33
  • Мнения: 182
Незнам дали е писано, но аз пера със едни кърпички които привличат цветовете и така мога да пера цветно и бяло в една пералня, така пера един път в седмицата а иначе преди прах 3 пъти.

# 34
  • Мнения: 2 652
vig, акви са тези кърпички? Би ли споделила от къде ги купуваш?

В Биомага има мокри кърпички - нямат нищо химическо. 10 кинта, обаче Simple Smile

# 35
  • Мнения: 902
vig, акви са тези кърпички? Би ли споделила от къде ги купуваш?

В Биомага има мокри кърпички - нямат нищо химическо. 10 кинта, обаче Simple Smile
каква марка са?
че ми стана интересно

# 36
  • Мнения: 2 652
Някакви италиански - Natura E. Сега видях етикета - 11.30 дори.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 23:06 от Grace'

# 37
  • Мнения: 182
на опаковката пише GREY, вътре са 10 , купих си ги от кауфланд

# 38
  • Мнения: 2 759
на опаковката пише GREY, вътре са 10 , купих си ги от кауфланд
                     Цветоулавящи ги водят. Имаше темички за тях, но не знам дали са безвредни.

# 39
# 40
  • Мнения: 2 652

Не знам, айде нас ни остави, но децата ни... детето ми? А неговото дете... Какво им оставяме? И като помисля колко малко сме...

# 41
  • Мнения: 2 759
...Не знам, айде нас ни остави, но децата ни... детето ми? А неговото дете... Какво им оставяме? И като помисля колко малко сме...
                     Ще ставаме все повече и повече... Трябва да си дебил, за да не ти пука. Хората започват да се замислят. И не само това.

# 42
  • Мнения: 182
междо другото купуваме си NG KIDS и там има за децата зелени идеи, . Имаше пак зелени идеи в едно списание за родители и деца, но не помня кое беше.

# 43
  • Мнения: 3 271
Не сме толкова малко. На все повече хора им пука. Сега съм във Ванкувър, тук много магазини рекламират торбичките си като биоразградими, в почти всеки има места за рециклирането им, навсякъде има контейнери за рециклиране и децата бързо свикват да ги ползват по предназначение. знам, че всички тези тенденции се простират все повече.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 192
Имам удоволствието да ви поканя на това събитие http://agrolink.org/agrolink/news.php?idarticles=121&idcategories=128 Празник на биологичното земеделие!Има и конкурс за деца!

Общи условия

Активация на акаунт