Юнските бонбони са неуморими - тичат, скачат и лудеят

  • 13 121
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 558
Маслинка, голяма гадория е това разстройство  #2gunfire. Дано успеете да го пресечете с това мляко  Peace. Ужасно се е измъчило детенцето. Лекарката ви какво казва? И аз съм чувала хубави нещо за Хидрасек. Нагушкай сладката Ивайличка.
Лусия, честити ви християнчета! Бог да ги закриля! Нас не ни мисли, а използвай пълноценно времето със сестричката си.
Лятото си отива и редиците ни отново се увеличават  Mr. Green. Вече взех да се замислям кога ще намирам време за форума като се върна на работа (там е забранено влизането в интернет освен, ако не е по работа Sad). Дали ще ми остава време вечер? Абе все ще си открадвам по някоя минутка  Laughing.
Вики нещо се опитва да се разболява и се надявам на Ели да и се размине. Натъпках каката с всевъзможни илачи и дано навреме да спрем болестта.

Чао и бъдете здрави!

# 271
  • Мнения: 213
Добро утро!Гледам да се включа докато зверчетата спят,а имам и задачки и така приятното с полезното.При нас е зъбеща история,в петък и събота през ноща беше голям рев  ooooh!Никне му кучешко зъбче отдолу,но тази нощ му дадох Нурофен и беше значително по-добре,за гарнитура има и хрема.И Стами освен мама,баба и нещо средно между тате и дядо,друго не казва.
Аби,Маслинка,да оздравяват малките сладурани бързо Hug Peace
Честит имен ден със закъснение  bouquetна малчуганите с името Александър и Александра!
Лусия,честито християнче!Бог винаги да е с нея!Много хубаво че се обичате така със сестричката ти.
Аничка,дано каката да не се разболее и малката Ели покрай нея PeaceА за форума все ще си открадваш по малко временце.Ей ма на,станала съм в 6 да се къпя докато Калоян не е тръгнал на работа.А Стами е като будилник в 7 и 15 е скочил и щом той е буден и за другите няма сън Laughing
Такааа,то станало време да ви напускам,слънчев и весел ден!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 972
 
Момичета почерпете се за здравето на моите любими племенници, които днес стават на 2 г.  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 2
Здравейте и от нас вече в къщи!  bouquet
Прибрахме се в Русе,малката е като подивяло зверче.....гледа,пипа и се чуди на всичко в къщи.За 4 месеца всичко е забравила и сега всичко е интересно! Mr. Green Но си иска предишния креват и едва я накарах да ляга да спи....то хем емоции нови,хем и е като на чуждо място.Ще се мъчим в началото пък после дано свикне.Голям майтап падна като я изведох за малко на площада (ние живеем до него).Като видя фонтаните...иска да влиза в тях да плува...все едно е на плажа и се хвърля да се пече  Joy После реве,че не и давам и гледа да хвърли нещо вътре,че после да влезем да го вземем. hahaha Утре ще ходя да видя за детска кухня да я записвам-дано ни вземат,че не знам до колко години приемат,дали има ограничения. newsm78 Надявам се вече да не боледуваме,а на болничките пожелавам бързо да се оправят.
Лек ден на всички,че ме чака гладене и т.н. Heart Eyes


# 274
  • Мнения: 4 530
Асе, да са ти живи и здрави племенниците!   bouquet
Честит Имен ден на всички празнуващи днес!   bouquet

# 275
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

За честитя имения ден на Алекс и Алекс! Laughing И на Лусия малкото християнче! И на Асето, за хубавите племенници!

Ние също в неделя направихме кръщенето. Малко се изнервих предварително, на като почна всичко мина много добре. Само дето не съм погледнала, че няма батерии в апарата. Та нямам снимки, но това не е най- важното.

Относно говорнето - непрекъснато повтаря Иш, Иши. Не знам от Виж ли идва или от искаш. Но само върви и сочи с пръст и вика Иш Иш. #Crazy

Аби да се оправя малката, че вече много ви дойде.

Аз броя вече дните до отпуската. Направо съм скапана, а има още толкова неща за вършене.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте!

Асе, да са ти живи и здрави племенничета! Да растът весели и щастливи, умни и пошлушни.
DragonFly, радвам се, че сте добре и сте здрави. Кажи колко време ти отне отбиването и Ади как го прие? Като гледам Елена как заспива само на гърда се чудя дали да не се опитам да не се кърмим преди обедния сън, ама като знак какви драми ще са ....  ooooh!
Лусия, честито ви християнче, Бог винаги да я закриля. Да си изкарате незабравимо оставащите дни докато сестричката ти е на гости.
Маслинке, а пробвала ли си да й дадеш лечебна хумана? Когато Ели беше болна и я изписаха ама тя не я искаше, знам ли може на Ивайличка да й помогне (ако й хареса).
Ани, дано болестите подминат Вики и Ели.
Ди, ох ... да избие този кучешки, че да не тормози Стами повече.
АбиLaughing направо си представям картинката. Сигурно Алис много се е чудила заящо вчера и даваше да се къпе, а днес вече не. ПРи нас детската кухня е до 3г.
mmm, и на вас честито християнче и Бог винаги да го пази. Едно детенце в градинката казва ИШ на люлките.

Добре, че е майка ми да я изведе, че днес ме пощури. Спала е само половин час, а очите й се затварят.  Confused

# 277
  • Мнения: 131
Здравеите и от нас. Много време не съм писала , ама не ми остава време от тримата ми мъже у нас . Да ви се похваля , че и аз вече си имам християнче , вчера направихме кръщене на Евгений и тои се държа чудесно . Нито веднъж не заплака и му беше много интересно , дори като го съблякохме гол , за мое голямо учудване , тои си беше много спокоен. Още не съм свалила снимките , но ще ги пусна , като ги оправя .  Кръстниците  преобразиха Евгений на абитюрент  Grinning , със костюм , и папионка.  Батко му на кръщенето си много плака , но Евгений се държа като мъж.
 Дано всички болнички деца да оздравяват , и на майките да им олекне. 
Това е от нас , лека вечер на всички.

# 278
  • Мнения: 2 567
Привет, дружина,
завърнахме се, сега ще ви държа изкъсо вече Mr. Green
Успяхме да направим прощъпулник на бг земя, чудесно мина. Лъжицата докопа Hug

Честити христианчета на всички, гледам ударна вълна на кръщанета има, браво! Hug
Босилек, как върви адаптацията с яслата? Диана като тръгна на градина също беше 1 седмица с мен, после постепенно увеличавахме времето, което прекарваше сама и съм много, много доволна, че детето, а и аз свикнахме плавно, постепенно и безболезнено! Като чета какви драми споделят другите майки и направо ми иде да ревна Cry
Краси, честита ти задгранична студентка! Бързо адаптиране й желая и мама често да я посещава Wink
Бибата и на мен ми минават еретични мисли да пробвам лекинко да я махна, тя не е много пристранена, единствено като спи я ползва, но искам да минат 2=3 седмици да си свикне със старата нова среда и после ще пробвам.
Исках да пиша още, но имам едни щъкащи крачета с растящи зъби и отивам да им давам да дъвчат нещо. Hug

# 279
  • Варна
  • Мнения: 558
Добър деееен!

Е, не ни се размина болестта, но се надявам поне бързо да си отиде. Вики вчера вдигна температура, днес не е. Дано Ели не се скека и тя. Двете заедно ми идват в повечко  Crazy. Напоследък съм станала доста избухлива. Много се нервя и осъзнавам, че не трябва, ама... Няма го спокойният човек, който бях  Rolling Eyes.
Асе, честито на племенниците ти със закъснение! Да са ви живи и здрави  Hug!
Честито и на "чисто новите" християнчета! Бог винаги да ги пази.

# 280
  • Мнения: 199
Момичета помагайте!!Вече 5 ден Ивка е с разстройство,нищо не помага.Някой ако се сети някой бабешки елач да каже.Нямам сила вече и нищо не ми иде на ъкъла.Горкото ми бебенце,направо така се е вталилаи пребледняла>Накрая на силите съм си

# 281
  • Варна
  • Мнения: 558
Маслинка, знам само, че киселото помага, но едва ли ще можеш да я накараш да пие лимонов сок  Rolling Eyes. Милата душица как се измъчи. Стискам палци скоро да оправите стомахчето  Peace Hug.

# 282
  • Мнения: 2 567
Маслинка, лекар видя ли я? 5 дни ми се вижда много, обикновено до 2-3 дни преминава.  Thinking
Иначе аз знам за чай от къпинови листа, от джоджен и да е на диета. Успех и пиши как сте!

# 283
  • Мнения: 4 530
Маслинке, беж на лекар, ако не сте още! Ние тук май нямаме мами-докторици, тъй че каквото и да ти кажем, все ще е от опит. Отивайте да я види лекар, че обезводняването при малките деца си е опасно. Хайде, пише после.  Hug
ГериJoy не съм го забелязала това за усмивката, възможно е.  Laughing
ШоШи, ни с тебе, ни с Лъвицата се видях. За бой съм, но и малко ме нямаше в града, та така. Много ми е мъчно, че не се видяхме.  Sad Но животът е пред нас, все ще се видим!  Hug

# 284

Общи условия

Активация на акаунт