скандали за пари даи те ми съвет как да изчисля разходите

  • 5 655
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 508
Искам да знам къде се завършва висше на 17 години , за да пращам дъщерята за основно от сега.

А не, недей така, освен ако не искаш дъщеря ти да издигне "правописа" до нови висини  Laughing

# 31
  • Мнения: 583
Искам да знам къде се завършва висше на 17 години , за да пращам дъщерята за основно от сега.

А не, недей така, освен ако не искаш дъщеря ти да издигне "правописа" до нови висини  Laughing


Joy Joy hahaha Страшно е.

# 32
  • Мнения: 25 619
Еййййй и аз каква съм паткаааа, пак ме хързулнаха. Ма какъв е смисъла от тези теми newsm78

Ааа, има смисъл, как да няма! Преброяване на дивите..., упс! на новаците. Все ще се намери някое старо куче да се изпусне, че това е пързалка и един куп зайци да скочат срещу злобните кучки от бг-мамма, дето им се носи славата из целия нет. И става търкалът.  Mr. Green
А авторките на темите си хихикат доволно пред монитора и вече се виждат с Нобеловата награда за литература в ръце...

# 33
  • Мнения: 2 471
Еййййй и аз каква съм паткаааа, пак ме хързулнаха. Ма какъв е смисъла от тези теми newsm78

Ааа, има смисъл, как да няма! Преброяване на дивите..., упс! на новаците. Все ще се намери някое старо куче да се изпусне, че това е пързалка и един куп зайци да скочат срещу злобните кучки от бг-мамма, дето им се носи славата из целия нет. И става търкалът.  Mr. Green
А авторките на темите си хихикат доволно пред монитора и вече се виждат с Нобеловата награда за литература в ръце...

 Hands Clap

# 34
  • софия
  • Мнения: 636
нищо не разбирам от това, което пишеш. Ти нрамел български език с правилен словоред, глаголи и съществителни не знаеш ли. Въобще като си счетоводител какво си тръгнала нас да питаш?Оправи си словореда, подреди си мислите и тогава пиши, че е много досадно.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Ооо, пратописът не е критерий за нищо в нашата мила РОдина. Не можеш да си представиш колко неграмотни инженери, икономисти че и филолози съм видяла. Вече изобщо не се изненадвам.

# 36
  • софия
  • Мнения: 636
знам го това за неграмотниците, ама все пак човек може да е поне членоразделен като пита нещо. Имам пред вид да излъчва кратко и ясно определената информация.

# 37
  • Мнения: 4 965
знам го това за неграмотниците, ама все пак човек може да е поне членоразделен като пита нещо. Имам пред вид да излъчва кратко и ясно определената информация.

Ти прочете ли цялата тема? Whistling

# 38
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Няма да коментирам изобщо темата, но си направих труда да прочета
 " Последните публикации на този потребител " Mr. Green Crazy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Няма да коментирам изобщо темата, но си направих труда да прочета
 " Последните публикации на този потребител " Mr. Green Crazy

Хахахаха, и всички до една са големи бисери.Струва си да се изчетат.

# 40
  • У дома
  • Мнения: 96
1. Нищо чудно, че ви е фалирал магазина.

2. Как ли го водиш това счетоводство, щом собствените ти бакии не излизат  newsm78 .

Все пак успех.

# 41
  • Мнения: 4 965
1. Нищо чудно, че ви е фалирал магазина.

2. Как ли го водиш това счетоводство, щом собствените ти бакии не излизат  newsm78 .

Все пак успех.


 newsm78
На кой точно от измислените образи пожелаваш успх?

Общи условия

Активация на акаунт