Заключиха ни в Зоопарка

  • 3 248
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Днес моя приятелка, бебето й, моето бебе и аз бяхме на зоопарк. Всичко беше ок, докато не решихме да излезем навън. По принцип зоологическата през лятото работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05. Заедно с още около 20 човека, между които имаше деца и бебета, естествено, стояхме и чакахме някой да ни отвори... Ама не.  Laughing
Търсих карта на Софийският зоопарк, за да ви посоча откъде е служебния вход, откъдето излязохме, ама понеже не намерих, почти срещу мечката е - ако ви се случи...да знаете.

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 Shocked Shocked Shocked

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 4 916
Трябваше да се обадите на някоя телевизия да ви снима - скупчени до мечките  Whistling

# 3
  • Мнения: 505
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling

# 4
  • Мнения: 2 755
Ей, за малко да ти правим компания и ние.  Wink Laughing Излязохме в 18.50. Ама, като няма много народ е толкова приятно да се разхождаш там, че просто не усещаш как лети времето. Grinning

# 5
  • Мнения: 511
Много смешно ми стана Joy Joy Joy
Но вие как ли сте се чувствали незнам,а ако нямаше служебен вход,там ли щяхте да спите? #Crazy

# 6
  • Мнения: 505
Да, аз си харесах една лъвица - да я гушкам... Ами много хора не разбраха, че има служебен вход, част от останалите прескочиха оградата... Охраната, която беше на служебния, каза - ее какво сега, хората от сутринта работят, защо да не си тръгнат по-рано...   Mr. Green
Аз се чувствах като част от филм...жалко, че намерихме бързо изхода...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Добре, че не са ви заключили в някоя от сградите... Как мирише, майко! До сутринта щяхте да сте си загубили обонянието завинаги.

# 8
  • Мнения: 6 417
Ааа, нищо. Пак може да се върнете. Whistling

# 9
  • Мнения: 2 401
Трябваше да се обадите на някоя телевизия да ви снима - скупчени до мечките  Whistling

Ох, много важно.  Все пак е имало изход, нали?  ooooh!

# 10
  • Мнения: 505
Изхода го знаеше само приятелката ми, защото като ученичка е ходила на кръжок по биология в зоопарка и се сети в последствие.... Повечето хора тръгнаха към другия изход и не знам дали са прескачали или какво са правили.

# 11
  • Мнения: 4 916
Изхода го знаеше само приятелката ми, защото като ученичка е ходила на кръжок по биология в зоопарка и се сети в последствие.... Повечето хора тръгнаха към другия изход и не знам дали са прескачали или какво са правили.

Може да са вечеряли мечките значи.

# 12
  • Мнения: 934
И на мен ми се случи миналата година. Само дето бяха затворили 20 минути по-рано, явно защото валеше дъжд и нямаше хора.  ooooh!
Прескачахме вратата Laughing

# 13
  • Мнения: 2 401
Молестоса, този сладур най-вдясно в подписа ти  беше ли в четвъртък в Коколандия? Много се радвах на един подобен.. Сори за офф-а.

# 14
  • Мнения: 505
Молестоса, този сладур най-вдясно в подписа ти  беше ли в четвъртък в Коколандия? Много се радвах на един подобен.. Сори за офф-а.
newsm78 Мама ще си има проблем, ако не ми е казала  Joy Съмнявам се, той не е в София в момента.
шемет - ние можехме и да се опитаме да прескочим, ама имахме и бебешка количка....

# 15
  • Мнения: 335

А на животните какво им е като са си все така.





# 16
  • Мнения: 3 034
неприятна случка, но пък ще има какво да разказват децата след време. Sunglasses

иначе последния път забелязах доста свободни клетки, добре обрасли с растителност, едва ли щеше да ви е студено, ако се бяхте приютили за през нощта. не знам само дали няма да се докара някой служител до инфаркт на сутринта. Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 505
Еее чак толкова грозни не сме.  Crazy
Ама ако процедират така по принцип - едва ли ще се изненадат - може някой от нашите приятели по съдба да нощува там...

# 19
  • Мнения: 46 522
... работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05 ...

Е, друг път ще знаете, че трябва да си тръгвате преди края на работното време  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 505
Другия път ще стоя докогато си искам, защото разбрах откъде се излиза, когато е заключено.

# 21
  • Мнения: 12 667
Добре, че не си дала карта, че я си представи някоя любознателна Мама Меца отваря форума да прочете как да кърми малкото мече и хоп - изход. И на другия ден в Зоопарка няма никой.

# 22
  • Мнения: 3 405
... работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05 ...

Е, друг път ще знаете, че трябва да си тръгвате преди края на работното време  Rolling Eyes

Но охранителят е казал, че служителите са си тръгнали по-рано

Охраната, която беше на служебния, каза - ее какво сега, хората от сутринта работят, защо да не си тръгнат по-рано...   Mr. Green

Така,че едва ли е имало смисъл да си тръгнат в 19,00  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Супер Joy Сега ще чакам да ви видя в скрита камера.

# 24
  • Мнения: 3 034
Еее чак толкова грозни не сме.  Crazy
Ама ако процедират така по принцип - едва ли ще се изненадат - може някой от нашите приятели по съдба да нощува там...

имах предвид, че изненадата от новия вид, населил зоопарка, може да не им понесе.  Grinning
иначе си права, че ако това им е практика, едва ли ще са толкова учудени.

# 25
  • Мнения: 84
 HugЕто ме и мен! С molestosa за пореден път се убедихме в анти-търговския нюх на българина, т.е. в 17.30ч. заведенията в зоопарка при наличието на персонал в тях, заявяваха твърдо, че е ЗАТВОРЕНО  и не предлагат нищо вече! А това с напускането на зоото беше направо ooooh!, няма такава простотия! Даже служителка на СОТ, идваща на работа, нямаше от къде да влезе! Цирк! Laughing

# 26
  • Мнения: 58
  Даже служителка на СОТ, идваща на работа, нямаше от къде да влезе! Цирк! Laughing

Biorg, при така стеклите се обстоятелства, аз вместо "ЦИРК", ще казвам вече "ЗОО".

Ама случката е култова. Ми така, де, край на работното време. Кой излезнал, излезнал... останалите, ще ги включим в зоо-разнообразието.

# 27
  • Мнения: 46 522
Но охранителят е казал, че служителите са си тръгнали по-рано

Ами нормално за България - и едните и другите не спазват правилата Mr. Green
Или охранителят им е бил сърдит за нещо и видял удобен момент да ги натопи ...

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 13:50 от Никол

# 28
  • Мнения: 1 259
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling
Тръгнахте ли вече... в 18.30 съм там
 Joy

# 29
  • Мнения: 4 916
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling
Тръгнахте ли вече... в 18.30 съм там
 Joy

Вярно, я да си чукнем една среща там  Joy

# 30
  • Мнения: 2 803
 rotfImbo Да знам и аз, за да не ми се случи.

# 31
  • Мнения: 3 405
Никол, цитирала си себе си с моето име  Grinning Ама си права, де Simple Smile
А в Зоопарка няма ли някакъв луфт межд напускането на посетителите и тръгването от работа на персонала? Или има - първо си тръгва персонала, а гостите - кой както се уреди  Joy

# 32
  • Мнения: 46 522
Оправих Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 916
Никол, цитирала си себе си с моето име  Grinning Ама си права, де Simple Smile
А в Зоопарка няма ли някакъв луфт межд напускането на посетителите и тръгването от работа на персонала? Или има - първо си тръгва персонала, а гостите - кой както се уреди  Joy


Задаваш почти същите въпроси като мъжа ми - защо в магазина до нас заключват и мият 40 мин. преди края на работното им време (което би трябвало да е за работа с клиенти все пак), защо не го правят след това?  Laughing Отговор: правят го, защото им позволяват.

# 34
  • Мнения: 654
мислех другата седмица да направим едно семейно пътуване и в София да видим и зоопарка.
но си мислех че няма да ни стигне времето да разгледаме.
и сега реших:вземаме палатката и други принадлежности,влизаме в 18.00.ще си разглеждаме колкото искаме.има и животни които са по активни през ноща.ще ни бъде супер.

сега сериозно:някои трябва да им нарита задниците.не може и не бива така.

# 35
  • Мнения: 4 916
...
сега сериозно:някои трябва да им нарита задниците.не може и не бива така.

Ми може някоя събота да се организира флууд  Party
Атака от майки с колички час преди края на работното време - няма да имат никакво основание да откажат достъп и ще трябва да си стоят на местата до края  Hug

# 36
  • Мнения: 654
сега споделих идеята с колежките и те искат да дойдат.значи ставаме 5 майки ,11 деца и 4 татковци/един го хвана страх ама обеща да ни докара с буса/.
синът ми е на 13 години и каза:нали исках да сме будни граждани и да се формира обществено мнение.давай идвам.

# 37
  • Мнения: 4 916
Значи трябва да се определи ден, в който да стане.
Аз съм тук до петък  Whistling но мога да подкрепя инициативата от някоя зооградина по морето.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
Ми може някоя събота да се организира флууд  Party
Атака от майки с колички час преди края на работното време - няма да имат никакво основание да откажат достъп и ще трябва да си стоят на местата до края  Hug

И ние ще се присъединим  Laughing

Само да ви предупредя, че един час преди края на работното време престават да пускат посетители (доколкото си спомням, го пише на входа), ще трябва да отидете по-рано.

# 39
  • Мнения: 505
Добре де, в 6 без 15 ще влезем.  Joy Давайте да се разберем за кой ден само.

# 40
  • Мнения: 84
Само не разбрах деня кой е? Joy Peace

# 41
  • Мнения: 505
Абе може нещо като бизнес да развием - Екстрийм преживяване, заключени в зоопарка с децата ви ...

# 42
  • Мнения: 84
 Joy Joy Joy .....или вижте експонатите от друг ъгъл... hahaha

# 43
  • Мнения: 58
===> или кой кого разглежда след 19:00 в Софийския зоопарк.......

# 44
  • Мнения: 251
Е това си е било интересно преживяване! Joy

# 45
  • Мнения: 654
вместо да извадим очи,изписахме вежди.
от октомври зоопарка ще има нови цени -2лв. за възрастни и 1лв. за студенти и пенсионери.
ама за палатки нищо не пише.

# 46
  • Мнения: 13 770
Аз нещо не разбирам - хем сте окъснели, хем другите ви виновни?
Ако сте били в 18.45 пред вратата - да мрънкате, но сега newsm78
При подобна ситуация във Франция например ще си зъзнете цяла нощ в заключения парк.

# 47
  • Мнения: 505
Аз нещо не разбирам - хем сте окъснели, хем другите ви виновни?
Ако сте били в 18.45 пред вратата - да мрънкате, но сега newsm78
При подобна ситуация във Франция например ще си зъзнете цяла нощ в заключения парк.

Оу, боже мой, колко съм виновна. Обвиних zoo-то поне 5 пъти.  #Crazy Хубаво, че съм на село, а не във Франция. Убедена съм, че и там така процедират.  bowuu

# 48
  • Мнения: 12 667
Аз нещо не разбирам - хем сте окъснели, хем другите ви виновни?
Ако сте били в 18.45 пред вратата - да мрънкате, но сега newsm78
При подобна ситуация във Франция например ще си зъзнете цяла нощ в заключения парк.


Най-после newsm44 Един да обърне темата в бойно поле. Отивам да взема секирата.
Молестоса, моля те, веднага обърни усмивката.

# 49
  • Мнения: 505
 Twisted Evil Всъщност доколкото знам във Франция е практика хората за спят по зоопарковете и за целта, заедно със входните билетчета, им раздават и спални чували, защото е по-цивилизовано това.  Tired

# 50
  • Мнения: 13 770
Аха Laughing
И топла вечеря с половинка вино, а на сутринта кафе с кроасани Laughing
И лъвчетата им ги пускат, да ги гушкат и да им мъркат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт