Заключиха ни в Зоопарка

  • 3 249
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 803
 rotfImbo Да знам и аз, за да не ми се случи.

# 31
  • Мнения: 3 405
Никол, цитирала си себе си с моето име  Grinning Ама си права, де Simple Smile
А в Зоопарка няма ли някакъв луфт межд напускането на посетителите и тръгването от работа на персонала? Или има - първо си тръгва персонала, а гостите - кой както се уреди  Joy

# 32
  • Мнения: 46 524
Оправих Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 916
Никол, цитирала си себе си с моето име  Grinning Ама си права, де Simple Smile
А в Зоопарка няма ли някакъв луфт межд напускането на посетителите и тръгването от работа на персонала? Или има - първо си тръгва персонала, а гостите - кой както се уреди  Joy


Задаваш почти същите въпроси като мъжа ми - защо в магазина до нас заключват и мият 40 мин. преди края на работното им време (което би трябвало да е за работа с клиенти все пак), защо не го правят след това?  Laughing Отговор: правят го, защото им позволяват.

# 34
  • Мнения: 654
мислех другата седмица да направим едно семейно пътуване и в София да видим и зоопарка.
но си мислех че няма да ни стигне времето да разгледаме.
и сега реших:вземаме палатката и други принадлежности,влизаме в 18.00.ще си разглеждаме колкото искаме.има и животни които са по активни през ноща.ще ни бъде супер.

сега сериозно:някои трябва да им нарита задниците.не може и не бива така.

# 35
  • Мнения: 4 916
...
сега сериозно:някои трябва да им нарита задниците.не може и не бива така.

Ми може някоя събота да се организира флууд  Party
Атака от майки с колички час преди края на работното време - няма да имат никакво основание да откажат достъп и ще трябва да си стоят на местата до края  Hug

# 36
  • Мнения: 654
сега споделих идеята с колежките и те искат да дойдат.значи ставаме 5 майки ,11 деца и 4 татковци/един го хвана страх ама обеща да ни докара с буса/.
синът ми е на 13 години и каза:нали исках да сме будни граждани и да се формира обществено мнение.давай идвам.

# 37
  • Мнения: 4 916
Значи трябва да се определи ден, в който да стане.
Аз съм тук до петък  Whistling но мога да подкрепя инициативата от някоя зооградина по морето.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
Ми може някоя събота да се организира флууд  Party
Атака от майки с колички час преди края на работното време - няма да имат никакво основание да откажат достъп и ще трябва да си стоят на местата до края  Hug

И ние ще се присъединим  Laughing

Само да ви предупредя, че един час преди края на работното време престават да пускат посетители (доколкото си спомням, го пише на входа), ще трябва да отидете по-рано.

# 39
  • Мнения: 505
Добре де, в 6 без 15 ще влезем.  Joy Давайте да се разберем за кой ден само.

# 40
  • Мнения: 84
Само не разбрах деня кой е? Joy Peace

# 41
  • Мнения: 505
Абе може нещо като бизнес да развием - Екстрийм преживяване, заключени в зоопарка с децата ви ...

# 42
  • Мнения: 84
 Joy Joy Joy .....или вижте експонатите от друг ъгъл... hahaha

# 43
  • Мнения: 58
===> или кой кого разглежда след 19:00 в Софийския зоопарк.......

# 44
  • Мнения: 251
Е това си е било интересно преживяване! Joy

Общи условия

Активация на акаунт