Завивки за първите месеци

  • 8 787
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
сигурна ли си, че няма начин или просто така решаваш, защото твоето бебе не го е правело? защото моето се мяташе на 3 седмици и размахваше ръце и крака.

# 46
  • Мнения: 2 334
Моята дъщеря е зимно бебе и е завивана с чаршаф и олекотено одеалце в него ,а сега лятото с нищо не я завивам защото тя се сабужда в момента в които я завия ooooh!
Аз използвам обиколник от както дъщеря ми се е родила и в момента ми върши работа защото много се върти в леглото си и се удря насякъде,но сега като чета повечето мнения се стряскам с тези обиколници и мисляа го махна  Shocked

# 47
  • Мнения: 1 428
Моята дъщеря е зимно бебе и е завивана с чаршаф и олекотено одеалце в него
Аз използвам обиколник от както дъщеря ми се е родила и в момента ми върши работа защото много се върти в леглото си и се удря насякъде,


 Peace

# 48
  • Мнения: 1 080
Вземи му чувалче най - добре!!!

# 49
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз използвах отначало пелените от комплектите, а като стана по-хладно - спално чувалче. Не сме слагали в креватчето никакви възглавници, обиколници и подобни, струваха ми се опасни. Когато детето започна да се изпарвя, да пада и да се удря в таблата на леглото преметнах там една олекотена завивка(която така и не съм използвала за друго), а краищата й защипах под матрачето и между леглото и стената.

# 50
  • София
  • Мнения: 39 765
В студените дни завивах Алекс с олекотена завивка. Сега спи с лека, много тънка пелена.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 326
Извинявайте за може би тъпия ми въпрос, но чувалчето отгоре е като потниче около раменете и около врата. А на ръчичките не е ли студено? С какво трябва да е облечено под чувалчето, докато спи? И как е по-добре чувалче от този тип или има едни одеалца с копчето, които стават на чувалче и се закопчават около ръцете и става и като шапчица?Май оплетено го описах newsm78

# 52
  • Мнения: 3 034
е то е все едно да го завиеш с одеало, което да подпъхнеш под мишниците, как ще му е студено? има зимни чувалчета, които топлят достатъчно и летни. моят син спи с боди през зимата под чувалчето - с дълъг ръкав и крачоли. през лятото - с тънко боди с къс ръкав и без крачоли.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 326
simplyaven, мерси за отговора. Simple Smile Изхождам от това, че аз се завивам зимата до врата, а на детето ръцете няма да му са завити и да не му изстиват.
Бях се засилила да купувам обиколници, че са ми много сладки в кошарката, но като ви прочетох се отказах.

# 54
  • Мнения: 4 784
Използвахме най-вече чувалче, но също така сме ползвали и ползваме олекотени завивки, чаршафчета и одеалца.

Общи условия

Активация на акаунт