През ДЕКЕМВРИ на ръце с най-красивото дете

  • 25 617
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
Пускам по една сълзичка като чета как усещате бебчовците си, аз  все още съм от тези, които нищо не усещат,а  постоянно се пипам по корема и се напрягам да усетя нещо, ама явно моята бебка е решила да ме помъчи..
[/quote]

Barboranche, az s parvata si bremennost sapo4nah da use6tam bebeto 4 meseca predi da se rodi. Sega e po-razli4no, ama i az ve4e imam ideya kakvo use6tane da dolavyam. Sigurna sam, 4e i ti skoro 6te useti6 nyakolko silni i nejni ritni4eta i 6te se pohvali6  Wink

# 31
  • Мнения: 20

Пускам по една сълзичка като чета как усещате бебчовците си, аз  все още съм от тези, които нищо не усещат,а  постоянно се пипам по корема и се напрягам да усетя нещо, ама явно моята бебка е решила да ме помъчи..
Ааааааааа недей плака  Simple Smile съвсем скоро и ти ще го усетиш,аз го усетих преди 20 дни,ноооо бебо върви по големичък със около 7-10 дни, затова че споко.Точно горе долу в седмицата в която си ти

# 32
  • Мнения: 1 539
Здравейте, кукли  Hug
Rrhh, поздравявам те за решението - да си булка е незабравимо и изключително приятно изживяване  Peace

Бърборанче, сигурна съм, че скоро ще усетиш бебка - при мен усещането в началото беше като трептене, но бързо се превърна в салта  Laughing Но както е казала и есес бебето ми върви малко напред, така че ти нямаш място за притеснение   bouquet

Хубава вечер  Hug

# 33
  • Мнения: 53
Привет мацки!
Относно усещането и при мен все още е съвсем слабо,точно като потрепване.В очакване съм на салтата. newsm68newsm12 В чуденка съм дали не кротува, защото тати е далече и няма пред кой да показва акробатични номера. smile3503
Да попитам аз пак за доц.Балев.Прави ли запис на диск при прегледа и каква е цената за самия преглед?Живот и здраве идния петък ще правя опити да се запиша за ФМ по телефона.

# 34
  • Мнения: 342
do_ra, съмнява ме да успееш по телефона. Аз със сигурност ще отида да си запиша час следващият петък, мога да запиша и на теб. Ако искаш, пиши ми на лични. Hug

# 35
  • Мнения: 187
здравейте мами аз вместо да по4ивам май все пове4е и пове4е запо4вам да работя и нямам време нито да ви пи6а нито да ви 4ета ама и вие пи6ете пи6ете та не се спирате:roll:искам да ви питам:зна4и от около 3 седмици най редовно усе6там бебо оба4е от 2 дни е не6то много слаби4ко но все пак го усе6там,та нормално ли е това-да не го усе6там всеки ден еднакво??? newsm78

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Elmina shark-Благодаря за хубавите думи  Hug!Сигурно преживяването и решението си струват , но аз се чувствам малко различно и напрегнато, което сигурно е нормално  Hug!
И аз усещам бебчето рядко и по скоро като трептене и в момента , в който се притесня , че не се е callme и веднага затреперва, но яки и мощни салтенца все още  Naughty.И аз и таткото го чакаме с нетърпение вече да е един по мощен  box  или  jumpuu.Ще го чакаме само да е жив и здрав Praynig!
Боже този филм "9 месеца" , който свърши преди мъничко винаги ме е  newsm45, а съм го гледала милион пъти. Cry ме и сега.Нахлуха спомени , как с любимия го гледахме и аз плаках , че ние си нямаме бебе , въпреки опитите и желанието и то огромно , а сега вече със съкровището , тримата го гледаме
е....няма такова чувство......и пак  newsm45, но вече от щастие  Laughing.
Приятна вечер  Hug 

# 37
  • Мнения: 6 206
Ех, може ли да плачеш за такова нещо  Simple Smile
Толкова ме ядоса този Хю Грант, такъв мухльо беше в началото, че направо й се чудя как го издържа до петия месец.
Някъде към средата на филма разбрах, че даже и били женени...
Ако мъжа ми, да не казвам силна дума, беше реагирал така, щеше да си гледа детето на снимка.
И три УЗ за цялата бременност. В много страни е така. Започва да ме гложди нещо, дали не са опасни, няма ли някакво излъчване.
Защото мен от началото до се сега са ме гледали около 15 пъти. А имам още 3 месеца.
Ще взема да намаля малко посещенията при докторите, ама пусто няма как... Най-много на лекарката по ЗК ще й кажа, че не искам УЗ и ще си остана само с това при другите.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нали знаеш , че ние хората първите секунди сме съпричастни и плачем за другите, а  после за себе си.Та и преди и сега си имах и мои си причини за  newsm45 още повече , че и сега си цивря за най-малкото нещо и се учудвам от себе си ама...!Ама с нетърпение очаквам и при нас сцената с танцуването през нощта на бебка с тати сигурно ще е много мило!За тази сцена винаги съм умирала!
Аз съм разговаряла по този повод с моя лекар и той ми отговори , че не са опасни, но при мен повече от един на месец не е нужен , ако всичко върви както досега.Затова аз не мисля , че биха били по опасни от това да са нужни и да не са извършени.Ако твоят доки е като моя по ЗК със сигурност ги откажи.Аз смятам също да го направя , защото нито ни мери , нито ни гледа обстойно , само ме маже и казва за няколко минути  newsm78, а може би е 1 минута, че бебето е добре и изгася УЗ-то , така че още последния път го реших.Аз така или иначе разчитам на частните прегледи .

# 39
  • Мнения: 3 070
Здравейте!
Аз съм миналогодишна декемврийка и ви чета в момента с много мило чувство.. Дали защото днес гледах снимки и се изпълних с топли чувства, спомени - не знам.. Влязох, за да стана част от вашите вълнения и да си спомня колко хубаво ми беше миналата година по същото време.. Как мъничкото човече ме подритваше и аз споделях със своите приятелки, тук, в нашата отчетна тема... Как плачех понякога заради тъпите хормони.. Как се ядосвах понякога на лекарите и здравната система.. Как ходех по магазините с трепетно чувство, че дрешката, играчката, които купувам някой ден ще бъдат в ръцете на моето ДЕТЕНЦЕ... Мили, мили спомени.. Никога няма да забравя как беба хълцаше в корема ми, как се преобърна с главата надолу в един ужасно студен ден и аз щях да припадна от гъдел, как мъжа ми целуваше нежно корема ми и отвътре винаги го удостояваха с отговор - ритник... Сега, седем месеца по-късно ние се радваме на едно прекрасно момиченце и се опитваме да бъдем добри родители.. Спомените са ми мили, но настоящето ми е драго, защото вече усещам в ръцете си моето дете.. Как расте, смее се, развива се, изправя се, пълзи.. Как изговаря първите си думи и започва да плаче за мама, когато го гушне непознат човек..
Момичета, не се безпокойте излишно! Насладете се на всеки един миг от бременността си и усещайте бебка с цялото си тяло, същество и сърце.. Галете го още сега! То усеща вашата обич! Бъдете стриктни в ходенето на прегледи и не бъдете немарливи със сериозните неща.. Имайте довереие на своите доктори или ги сменяйте бързо... Купувайте си нови дрешки, защото и вие сте хора! Макар и бременни! Показвайте на бъдещите татковци колко важни са те за вас и за бъдещото мъниче.. Обичайте! Сега, повече от всякога! Почивайте си! Наспете се! Радвайте се на свободното си време! Дебелейте, но си хапвайте здравословно.. Има време за диети! Прочетете някой роман, било то и любовен.. Вдигайте краката по-често и свиквайте половинката да помага!
Нека Бог ви закрила и направи раждането приятно и безболезнено.. Родете живи и здрави деца! Възпитайте ги и ги обичайте!

п.п. Извините ако съм се държала менторски! Пиша всичко това с много топли чувства към вас!

# 40
  • Мнения: 1 152
scorpia благодарима за хубавите думи!   bouquetИ аз съм една ревла, мога да се разплача много лесно от една дума ли жест.

# 41
  • Мнения: 429
scorpia 
 
 
и аз благодаря! Сасано и аз съм от отбора на ревлите:)

# 42
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 scorpia благодаря за милите думи! Много са надъхващи и действат страхотно!
 Днес няма да търпя повече болките и отивам при доки. Вече се тревожа и не мисля, че е нормално така да ме боли.   newsm78
Лек ден от мен за сега

# 43
  • Мнения: 19
Скорпиа, много благодаря за топлите думи.  Това наистина може да го каже човек, който е минал по този път и си е дал ясно сметка за нещата, които са важни в този живот. БЛАГОДАРЯ ТИ.
Нашият ремонт върви с пълна сила и заради това вчера не съм включвала въобще компютъра. Днес обаче ви изчетох и сега и аз се включвам.
Усмихната седмица на всички. Hug

# 44
  • Мнения: 23
scorpia Hug много мило ми стана.
 пупинка  ще ти стискам палци и пиши като се върнеш-сигурна съм че всичко ще е наред само апази спокойствие

Общи условия

Активация на акаунт