При вас кога запо4ват разпродажбите?

  • 1 979
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тук запо4ват на 2ри Юли smile3508
Леле, трябва да сменя дата на пътуването до Италия, то до 15 юли нищо няма да е останало Sad А аз съм направила списък на покупките, на улиците с мойте марки...
Какви номера остават по -често, малки или големи? А по този повод да ви питам, а от фирмените Оutlet магазини намира ли се нещо свястно и на по приемлива цена?
МиШи,уж казват ,4е италианките са дебеланки ама колко пъти ми се слу4ва да си харесам неЩо и като погледна:42ра мярка нъцки  Crossing Arms Така,4е май най_4есто остават от 44та нагоре  newsm78 За аутлетите има хубави неЩа:трябва само да уцелиШ момента  Wink

# 46
.... Ето с какво се сдобих от там, удобно е и за кърмене Wink
...
За удобното ти ще кажеш, но е и красиво - шик  Hands Thumbsup

# 47
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да ви се похваля, че и аз се сдобих с някоя  и друга дрешка. Холандките бяха решили да оставят моя размер....Иначе тук най-хубавите дрехи на разпродажба, които могат да се намерят за 36 и 38 размер. Ама като не съм  Twisted Evil.....

 Аз май ще спра с купуването, че....като почна и няма спиране Rolling Eyes

# 48
...

 Аз май ще спра с купуването, че....като почна и няма спиране Rolling Eyes
И аз страдам от тая болест newsm56 4470

# 49
  • Мнения: 513
...

 Аз май ще спра с купуването, че....като почна и няма спиране Rolling Eyes
И аз страдам от тая болест newsm56 4470

При мен е хронично вече. Като се понеса в шопинг центъра с количката и по 100 торби на нея приличам на клошарка. Едни мацки ме задминават държат по една - две макс. чантета, ама мойто - око геран.  #Puppy dog
И тактиката е винаги по няколко неща на дрислата, че татето  Rage, а аз  oops  mrstraetz newsm56 Innocent
И на следващата седмица пак... е тъкмо днес на Хондича разправях, как още четвъртък, а ме сърбят ръцете вече...  4470

# 50
  • Мнения: 7 837
как още четвъртък, а ме сърбят ръцете вече...  4470
И мен, но неделя е близко smile3508

Общи условия

Активация на акаунт