Любители на котки - тема 11

  • 20 546
  • 356
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 416
Добро утро!   ruporuu kaffeetrmker_2
Джес за да не излага Диди,че я е сложила на поста министър на младежта и спорта, тази сутрин бяга скача като луда...спортува...че и мен ме кара ама аз още  smile3507 .....

Ако се сещате за онова котенце, за което ви разправях ,че беше на една порутена постройка и ревеше цял ден, взело че слязло долу и днес успях да го хвана и нахраня....момиченце е ..... чаровница голяма.... Бая се замислих да го прибера в магазина да го гледам, та и тръгнах пак към него...ама като си представих шефа... smile3515 ...останах само с галенето... smile3506 Ще си го храня ...както и майка му..... Вечерта е проблема, защото вкл. алармата и ще има пак да им пищи у СОТ и да вардят магазина цяла вечер . newsm62

# 61
  • Мнения: 1 218
Мяууууууууууу  Hug

Диди снощи и секретарката на министъра, последва примера му и отиде да се гътне, да кърти трупи и тя  Crazy
Та сега сме мнооого уморени , министъра стана , закуси обилно , уж щеше да чете пресата,ама му се видя ужасно скучна  и пак  .... опна морен шкембак на сянка ...
Зает е човека с изключително важни дела , ко да го прайш  Flutter

А преди да се гътне, ми нареди да питам, ко правят другите министри , как са чувстват, тежи ли им работата и прочее министерски му подробности   Money

# 62
  • Мнения: 3 770
Джиндж , вътрешният министър , т.е. Рет , по типичен минстерски начин , се е опнал .....чакай да видя къде?......мдааа - зад барчето с алкохол ! От вчера , както разбра , че е избран за вътрешен министър , си избра модел за подражание - един бивш МВР министър , който падаше и ставаше по стълбите на Бояна - и си намери ново , подходящо място за прекарване на работния ден ! Разчита на заместника му Джони , който явно не прие премиерското кресло , да свърши работата !  Laughing

Ей , го в кабинета му , гледайки ме с едно затворено око ! / може би от сутрешното уиски за отскок ?! /  Joy







# 63
  • Мнения: 3 770
didi_hris , браво на Джеси - е ,това е съвестен министър !   Peace Като се съберат на съвет , ще ги строи всички за малък крос първо , пък тогава да се изтягат по дЮванчетата !  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 218
 rotfImbo rotfImao rotfImbo
Еми не е лесно да си шеф на милицията  Crazy
Поотрязал се е лекинко и технично от рано-рано, ми ся... трябва да избива някак напрежението от усиления министерски труд човека Flutter

Един министър требе да си има принципи , да не мислите, че е толкосТ лесно да се седне в едно ми ти министерско кресло ... 
Политиката е сложна работа  Thinking
Иска си известна настройка , 5-6 питиета за отскок, па леко помотванце, тренировки пред огледалото , за усвояване на умни погледи и важни стойки докато пазиш равновесие ... и ...  прочее министерски мурафети  Thinking

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 13:56 от Djindjari

# 65
  • Мнения: 3 770
rotfImbo rotfImao rotfImbo


Един министър требе да си има принципи , да не мислите, че е толкосТ лесно да се седне в едно ми ти министерско кресло ... 
Политиката е сложна работа  Thinking
Иска си известна настройка , 5-6 питиета за отскок, па леко помотванце, тренировки пред огледалото , за усвояване на умни погледи и важни стойки докато пазиш равновесие ... и ...  прочее министерски мурафети  Thinking

Хич не е лесно с тоз космат гъзец да се наместиш на хлъзгавото кожено кресло !   Laughing

# 66
  • Мнения: 1 227
Вчера станаха министри, а вече са усвоили тънкостта на занаята Joy
Диди, успокой Рети, че всичко е под контрол - заместник Джони спи, т.е. ще свърши каквото има за днес. Наздраве на шефа Hug

# 67
  • Мнения: 3 770
Мади , министър Рет , вече напусна кабинета и  е пльоснат зад гърба ми на дЮванчето и даже сега се обърнах да го видя ........главата му заедно с предните лапи застрашително  висят от леглото в типичен министерско-пиянски стил !  Joy Joy Joy
Не се и съмнявам в качеството на работата на Джони - голямо спане ще му удари !
  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 540
Ехее, министри, обноски!  Joy  А искате ли да чуете случката с наш Рижко, "прост селянин"  - нали си е роден уличен, миличкия, и му е останал навика да рови в боклука... Та, вчера, като никой път, сготвих пиле. Напоените с пилежки сокове тарелки хвърлих, разбира се, в боклука. А на сутринта - наш Рижко да вземе да отараши целия боклук, да събори всичко на земята и да оближе обстойно тарелките!  Blush Срамота! При положение, че му даваме какво ли не за ядене, щото е много злояд, той все пак предпочита боклука...  Thinking

# 69
  • София
  • Мнения: 39 847
На Харо му трябва някакъв мързелив пост, по цял ден да се излежава на мин. кресло и да надига тиква само когато някой се устреми в посока на купичката му. И за рушвети е навит. Покажи му хапване и ще ти оправи прическата с грапав език, неотлъчно на пост ще седи... до масата с папуто.
Ех, кой кат тях ве  Joy

# 70
  • Мнения: 1 218
Моя министър горкия, всеки момент ще се гътне  от толкосТ много работа  Crazy
Установи , че това .... управлението , може да почака и сега продължава да бъде зает (унесен в сладка дрямка) , а секретарката му се занимава и забавлява с читаене на книжки  Crazy

Та сега съм сбарала една книжка за БГ имената , оказва се ,че социалната ни министърка носи арабско име -Алина, което в превод значи - "благородна "
 Flutter Flutter Flutter

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 15:46 от Djindjari

# 71
  • Мнения: 3 770
rorrr , има кресла за всички братчеди от темата - споко ! Да кажи Рижко само какво иска !  Peace

AnMary , по-рушветчийско кресло от енергетиката , която предложих на Харо не знам !  Laughing Той какво се чуди още ?! Ще има и за РК , и за лукс - кенефна , и за мацки - кеф ти с козина , кеф ти без козина ! Айде до дето някой друг не е налетял на креслото !  Mr. Green

Леле , Djindjari , много ценно инфо за имената ! Значи Алка си е баш за поста !  Peace
 
Ето това става с министъра , като прекали с работата и уискитата от ранна заран !





# 72
  • София
  • Мнения: 39 847
Взимаме Енергетиката значи... та съвсем да я затрием Simple Smile
Джиндж имена ли избираш? За бебо де. Алекс сякаш искаше това име. От средата на бременността рекох, че ще така, и така и остана.

# 73
  • Мнения: 1 218
Ох, леле, каква саможертва прави Рети, за благото на родината  Joy Joy Joy
На това му се вика тежък министерски труд  Crazy( сиреч яко спанак  Crazy)
Аз съм без фото днес, инак щях да щракна и другия министър да го видите,  как е претрупан от държавни дела и важни докИменти ( бе спиме връз един вестник , ма да го завоалираме лекинко, като инфо за пред медиите  Flutter )

Айде Харо да си поема поста, стига се е моткал, тука другите министри се сбъркаха от бачкане, цел ден да му изнасят и неговата работа  Crazy
Бива ли едно, такова ми ти авторитетно министерство, да седи без министър на енергетиката  Crossing Arms

Рижака и той стига се помотва , ми да каже кое министерство ще  върти и той  Peace

AnMary, много ми е трудно за мъжко име .... бе  не мога да избера и това си е  newsm78
От училището, гдето ходя за родители ми дадоха 3 книжки , днеска станах разногледа направо - еми НЕ и НЕ , не става работата Crossing Arms
Силно се надявам да му сънувам името , така самичък бебо да ми подскаже , какво име иска  Thinking
Виж какво пише за името Алекс, Александър :
"идва от гръцки , много сила носи това име , означава - защитник на хората "

# 74

Общи условия

Активация на акаунт