Ще ходите ли на море ?

  • 4 651
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Май ще ходим, ама ... както дойде  Laughing

Що не пуснеш една анкетка  Wink
Обичам да гласувам  newsm80

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Почивка Rolling Eyesморе Rolling Eyes Какво е товааааа Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 8 463
Тц,тая година ще пропуснем. Cry
Много сме малки още.  babyuu
Но догодина непременно. Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Ще ходиме.Живот и здраве август стоварвам малката на бабите и тръгваме.Не мога да пропусна таз благинка.Миналата година ходих в 5-тия месец с повечко килца,та сега ли няма да ходя като съм със старата си форма??? newsm44

# 19
  • Мнения: 3 251
Времето е променливо и отвратително,за плаж не става!Много е гадно,планувал си го цяла зима и накрая да пазиш квартирата заради гръмотевици и дъжд.... Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 854
ДА! На Камчия! Моят тати е уредил някаква вила там и само го чакаме да приключи с работата и ще се понасяме голямата дружина - нашето тричленно семейство, лелята, дядото, а бабата дано да успее да се освободи Praynig Дано да е хубаво времето! Ама ви говоря за август между другото.

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Sunglasses И замириса на мореееееееееееее!  Sunglasses

  Ще ходим, ще ходим!  Laughing Успях да взема карта от работата, за служебната станция на Китен от 7 до 17 юли. Хем цените са по - ниски, хем има стол, за да папка малката супички и други такива. А и плажът е на 3 мин. пеша  Laughing
  Иначе с мъж ми до сега ходехме на бунгала на Ахтопол, ама там условията са много траперски за малко дете. Та тази година се преориентирахме, а миналата пропуснахме. Не събрах смелост да заведа 2-3 месечното ми бебче на море.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Не за съжаление пропускаме тази година,трябва да спестяваме  Sad

# 23
  • Мнения: 5 647
Да, ще ходим!!!  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 315
Да! Живот и здраве заминаваме на 21.07 и както няколко пъти вече пиша в подобни теми - чакат ни тежки срещи с варненските мами  Mr. Green.

# 25
Да.Но почти към края на август, за съжаление.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Да! Живот и здраве заминаваме на 21.07 и както няколко пъти вече пиша в подобни теми - чакат ни тежки срещи с варненските мами  Mr. Green.

А с бургаските?  newsm78 Laughing

# 27
  • Мнения: 2 108
да,да, да Hug
от 1-2 юли сме  там.бебето също Laughing

# 28
  • Мнения: 6 315

Далеч са ми, но другата година живот и здраве  Heart Eyes.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ДА ДА ДА ...на 30-ти( другата седмица заминаваме) оооооххххх как ще се наспа

Общи условия

Активация на акаунт