Някой получавал ли е крампи в прасците през бременността?

  • 17 227
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 741
И аз имах нощно време.На мен магнезия не ми помагаше.Като родих се оправих

# 16
  • София
  • Мнения: 418
на мен също ми се случваше в края на бременността. веднъж толкова много ме заболя,че цял ден куцах след това.
наистина е много неприятно. не съм пила нищо. след раждането не съм имала такива проблеми.

# 17
  • Мнения: 451
Да! Имах го и при първата бременост и сега го имам! Ужасно е! Но аз ги оправям така - като се схване кракът, колкото и болезнено да е с всички сили се опитвам да си изправя ходилото нагоре - пръстите се надигат нагоре - така, че да започнат да гледат към главата (доколсото е възможно) и така минава! Пробвайте и Вие Peace

# 18
  • Мнения: 375
Дааа,и през първата и сега,ха реша да се протегна -хоп ,крампа.Не пия нищо,свиква се ,а и минава веднага след раждането.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз и сега ги получавам, без да съм бременна, но при мен се схващат стъпалата, адски гадно, но през бременността беше върхът. Пиех, впрочем и сега пия чат пат Магнерич.

Друга бабина рецепта ще ви кажа - когато получите крампа, натопете едно залче хляб в много сол и го глътнете. След броени минути крампата изчезва. Обаче бременните да внимават със солта, заради задължането на течности.

# 20
  • Мнения: 1 155
И аз ги получавах адски неприятно беше, но не съм пила нищо.

# 21
  • Мнения: 1 540
И аз ги получавам, адски е неприятно, особено през нощта... При последния преглед се оплаках на доки и тя каза да ям по 1 банан на ден и натурален шоколад от време на време. Определено крампите намаляха  Peace ( но не изчезват съвсем)

# 22
  • Мнения: 66
При мен се случваше всяка нощ по няколко пъти. Какво ли не опитах  и накрая баба ми ми каза да ставам и да се разхождам като вървя на пета. Като обиколя няколко пъти стаята и се оправях.
   Интересно че след като родих не ми се е случвало нито веднъж, а и преди да забременея ми се случваше често newsm78

# 23
  • Мнения: 640
Мноооого гадни. Пих Магнерот 2х1 и минаха

# 24
  • Мнения: 4 292
При първата ми бременност не съм имала такъв проблем, но сега ми се случи няколко пъти. Първия път направо си изкарах акъла - ужасно болеше, пък аз не очаквах. Нищо не пия, най-вече защото при мен не се получава често.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 ooooh! имах ги и преди , но сега са невъзможно болезнени през нощта особено , въпреки че пия редовно магнезий заради бременността.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Липса на магнезий + притискане на нерви от промяната в стойката при напредване на бременността!

# 27
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ДА. Беше ужасно. Нищо не помогна. Минаха, чак когато родих  Peace

# 28
  • Мнения: 583
В 9 месец, усещането нощем беше вълнуващо. Sick

# 29
  • Мнения: 2 658
Почти всички ги имаме.Липса на магнеzий.Сурови ядки,банани,ако не добавка магнеzий.Когато се случи преz нощта,каракът се поставя в поzиция контрашпиц,отпуска веднага.Не се опитвай да го иzпъваш.

Общи условия

Активация на акаунт