Някой получавал ли е крампи в прасците през бременността?

  • 17 203
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 616
до сега ми се е случвало 2-3 пъти, но след като казах на док ми изписа прахчета Magnesium-Diasporal 300 за 5 дни и от тогава да чукам на дърво не ми се е случвало пак. Много е гадно  Confused

# 46
  • Мнения: 525
Да, случваше се.

# 47
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
И аз ги получавах адски неприятно беше, но не съм пила нищо.

 Peace


 Peace

# 48
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
редовно - вечер по едно и също време  Thinking newsm78
много неприятно усещане.
Вили

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
при мен бяха ужасни.От магнезия почти изчезнаха

# 50
  • Мнения: 387
не ми се припомня неприятната болка... ooooh! нищо в повече не съм пила от витамините препоръчвани при бременност

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 05:23 от бубето 29

# 51
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Имах и с двете бременности.Минава след раждането Wink

# 52
  • Мнения: 259
През бременността ми се е случвало много рядко, но откакто родих-почти всяка вечер.

# 53
  • Мнения: 5 393
Само веднъж получих такова нещо, беше много неприятно и болезнено.

# 54
  • Мнения: 3 205
Аз имах и при двете бременности. Не съм пила лекарства, купувах си редовно черен шоколад (не ги премахва напълно, но ги намалява). А като получех, действах като Никол - контрашпиц, за няколко секунди схващането изчезва.

# 55
  • Мнения: 679
О ужасно е, и аз съм имала, лошото е че и сега си имам без да съм бременна, получавам крампи обикновечно нощем при изтягане. Трябва малко да се разходя, нищо друго не ми помага  ooooh!

# 56
  • Мнения: 1 919
ужасни бяха, калциии и магнезии пиех

# 57
  • Мнения: 2 960
да-на краката...доста неприятно.пих магнезии!!!

# 58
  • София
  • Мнения: 7 035
От четвъртият месец започнах да получавам контракции и схващане на прасците, пих магнезий, нямаше голям ефект.

# 59
  • Мнения: 689
С първата ми бременност получавах редовно вечер, като легнех в леглото. За да ми минеше ставах и стъпвах с крак на земята, като го натисках в нея, докато премине схващането. Много кофти усещане беше. А и нещо подобно се случваше с безимеения ми пръст на дясната ръка, но през деня. Като родих, всичко изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт