АВГУСТ месец щом настане, всяка от нас мама ще стане

  • 15 555
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 338
Честито бебче на Синдарела  bouquet
Да расте здраво и щастливо, а на нея бързо възстановяване!!!

# 61
  • Мнения: 222
Честито на Sindarella  smile3525, тя е с моя термин ама аз кога ли ще го излюпя моя. Много се радвам че сте позитивно настроени и така трябва... Тъкмо мислех да ви питам как да разгранича фалшивите от истинските контракции, ама вие сте писали... МОя все ме подканя да тръгваме към родилното ама моите контракции са в продължение на час-два и после утихват, чакам да станат по-болезнени, сега са като лека менструална болка...
и на мен не ми дадоха обменна карта с обяснението, че щом съм имала всички изследвания такава не ми трябвало, и направление не ми дадоха щото важало 7 дни и така, само с едни изследвания съм, дано не се обърка нещо, че не ми се стои при циганорките....
Леко раждане на всички...

# 62
  • Мнения: 1 266
Ея, в такъв случай кафе и шоколад обикновено дрогират бебето достатъчно, че да се разрита  Mr. Green

Мъжът ми е наполовина от врачанско и там имам страшни преживявания с едни диви врачански темерут/к/и - "Абре, ти не умре ли?"
вместо "добър ден" е напълно в реда на нещата  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 26
Ея, в такъв случай кафе и шоколад обикновено дрогират бебето достатъчно, че да се разрита  Mr. Green

Мъжът ми е наполовина от врачанско и там имам страшни преживявания с едни диви врачански темерут/к/и - "Абре, ти не умре ли?"
вместо "добър ден" е напълно в реда на нещата  Mr. Green

Аааа Коте за тоя край или добро или нищо Naughty

# 64
  • Мнения: 31
Синдарелче да ти е живо и здраво наи малкото мъжленце честито маичице от щастие да не се отърваш да се радваш на прекрасното си семеиство......Браво голям юнак и ния с моя ша ви гоним да видим накрая smile3525

# 65
  • Мнения: 2 376
Моето обикновенно се разбужда от една чаша кока-кола и/или любимата песничка.


Хей, бебешката стая вече има таван и шпакловани стени. Стахотно изглежда. Евала на майстора. Слвагаме тапетките, ламинатчето, боядисваме вратата и прозорците и сме готови  newsm44 и .. почваме да се молим/работим за кухня и баня и ставаме бели хора вече   Mr. Green .

# 66
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, имам едно питане към вас.. значи излязло ми е нещо като топченце малко така да го нарека и от време на време имам чувството, че ме засърбява ама него питам де.. та това ли е хемороид? Thinking

# 67
  • Мнения: 207
Честит Максим на мама Надин   smile3525

Честит малък-голям мъж на мама Синдарела   smile3525

# 68
  • Мнения: 1
Ха, появи се и малкия Шерлок Холмс ! Да им е жив и здрав на сем. Синдарелови !


Интрига, ако е до ануса е хемороид. След всяко 00 тоалет с хладка вода.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 338
Меги, мерси.. само с хладка вода или с водичка и сапун? Thinking

# 70
  • Мнения: 1
Интрига, вместо сапун по-добре с нещо по-толериращо, например интимен душ Lactacyd.

# 71
  • Мнения: 1 266
Ея, в такъв случай кафе и шоколад обикновено дрогират бебето достатъчно, че да се разрита  Mr. Green

Мъжът ми е наполовина от врачанско и там имам страшни преживявания с едни диви врачански темерут/к/и - "Абре, ти не умре ли?"
вместо "добър ден" е напълно в реда на нещата  Mr. Green

Аааа Коте за тоя край или добро или нищо Naughty

Да бе  Mr. Green Един ден сме на неговото село и той е прескочил една ограда с фотоапарата да снима едни порутени къщи. Аз го чакам отвън. И минава една бабка, явно в желанието си да води small-talk (да е любезна, демек) ми вика: "Кат' умре, да му тургаш апарата у гроба!" И аз  #Crazy Shocked #Crazy - явно така изумено съм я изгледала, че си отмина и замина без повече реплики  Mr. Green Просто са ми ултра любими, особен чар имат, мдам  Grinning

Айде и аз да съм полу-щъркел, все пак Simple Smile
Ели (sindarella) е родила БОРИС в 9:30 - 3950 гр. и 52 см - по непотвърдени данни приличал на баща си!  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2
Intriga,благодаря за темичката  bouquet 
За табкичката,моите данни са: Камелия,0899174400,РД 24.02.1979г. smile3503
Честити бебоци на Надин и Синдарела!!!
Да са им живи и здрави и много да ги радват!!!
newsm51

# 73
  • Мнения: 12


  Честит син на Синдарела,много здраве и късмет на цялото семейство!

# 74
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА СИНДАРЕЛКА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОРИС!


Оф, ако сега не умра от жега, незнам кога ще е! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт