Писмо от Есмералда

  • 7 229
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз имам куп писма от тая,които са отишли в кошчето за боклук.Вече 2 години всеки месец получавам с предказания за печалба от тото,от наследство и тн,ама 2 години нямам и 1 спечелен лев от такова нещо.Пълни ми кошчето с излишна хартия ooooh!

# 31
  • Мнения: 198
zdravei.radvam se 4e pro4etox pitanetoti za esmeralda.nie sas saprygami poly4avame pisma pove4e ot 1 god.no tq ne e vinovna tai kato ima xora kato nas koito i vqrvat.moqt savet e da ne se zaxvashtash.

# 32
  • Мнения: 0
здравей те,току що получих поредното писмо.Мими, ако желаеш ще ти го сканирам и ще ти го пратя

# 33
  • Мнения: 0
i as poly4ix pismo no ot daril van xorn s 6tastlivi 4isla no triabvalo da izpratia 30 lv za da razkrie tainata kak da gi izpolzvam .Daite mi savet

# 34
  • плевен
  • Мнения: 644
i as poly4ix pismo no ot daril van xorn s 6tastlivi 4isla no triabvalo da izpratia 30 lv za da razkrie tainata kak da gi izpolzvam .Daite mi savet

Ха тази глупост я бях видяла във в.Труд.Добре че не се вързах да му изпращам талона.Ами сега и той ще те засипва с куп писма като Есмералда.А няма да се учудя да има нещо общо с другото...Какъв съвет,освен изхвърляй всичко на боклука  Peace

Общи условия

Активация на акаунт