Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 17 272
  • 338
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 59
Боби,  Hug за бързия отговор!

ами беше чвор-бор, което отпада от моя списък заедно с на баба, верея и пършевица. Но наистина, срамота е, такава гадост само в чужбина съм я намирала, ама там не е и кис. мляко newsm48.

Откъде си купуваш Домлян?Аз мн го харесвам, но нещо не мога да го открия в Сф, само в Пв.

# 286
  • Мнения: 46
Привет и от мен,
не съм писала през уикенда, но в Събота не бях режимна, а в неделя релакс. Но въпреки това резултат има -1 кг. Относно киселото мляко аз предпочитам 2% и си вземам  Елена.
Това за сега нещо нямам настроение...
Хубав ден.

# 287
  • Мнения: 1 454
Момичета, аз още не диетувам , но относно млеката ето едно изследване за него от Асоциацията на потребителите...
Чудя се за Бор Чвор- да не би да е било развалено  newsm78

Ето линк - тук са млеката със съдържанието - масленост, брой живи клетки и т.н
http://www.bnap.org/?p=89

Най-гадни са разбира се Данон и 'На баба'

До скоро Simple Smile

# 288
  • Мнения: 59
Junior,   Hug
Чудя се за Бор Чвор- да не би да е било развалено  newsm78
Ето линк - тук са млеката със съдържанието - масленост, брой живи клетки и т.н
http://www.bnap.org/?p=89

мн полезен линк, благодаря! вече ми е във фаворити!
не знам, има още месец до изтичане на срока на годност. може и лоша партида да е, но на мен и една стига да се откажа... Twisted Evil. ще му дам втори шанс, наистина като цяло линията им продукти не е лоша. БОХ!

Stela, честит минус!!! newsm51 . И аз така 2% зелена от време на време, но като цяло пълномасленото повече ми харесва...и има най-малко Въглехидрат!

 Hug благодаря за бързите отговори! почерпката от мен:

# 289
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 261
Не сме много активни, но ще го отдам на гадното време, което ни влияе подтискащо и апатично.
Аз съм си съвсем стриктна!
Да се похваля - от днес започвам пак с народните танци след ваканцията - много съм щастлива - максимум движение, максимум удовлетворение - това ми е малкото лично време - плюс фризьора и от време на време козметика.
Това ме радва днес - дано да нямам мускулна треска след заниманието - дори мисля да поскачам и с двете групи, ако има кой да гледа детенце.
Ако издържа на заниманието и с двете групи - ще ми закъснее вечерята.
Но имам нужда от малко разнообразие и разтоварване.
Много ми хареса линка - дали не са правили по-скорошно изследване и с новите продукти на пазара?

# 290
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте момичета Hug
Аз също искам да се присъединя към вас от сряда,защото от петък лунувам Peace
Искам да ви попитам млякото задължително ли се яде,защото аз не обичам и ако може без него ще е добре,но ако трябва ще се зоря да ям  Sad
Лек и диетичен ден на всички Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето ме и аз съм на линия - и съм стриктна досега - закуска грозде и чай, обяд ориз и салата от домати. До довечера още по веднъж от същото  Grinning

Drunvala , Hug заинтригува ме с тази програма  bouquet - като те прочетох я дръпнах , но така и не ми остана време  да я видя, освен да взема и на дом.компютър да я дръпна newsm78

Меи лонг, Hug аз доста време все бор чвор взимах и ми харесваше /дали пък не са го развалили/ newsm78 , но от 2-3 седмици не го зареждат в магазина и купувам някакво Боженци и също е хубаво  Peace


СтелаHugбраво за резултата smile3501

Junior_J Hug мерси за линка   bouquet- бях попадала преди време на него, но ще разгледам пак

БобиHugбраво - супер са народните танци  newsm10

pamsi   welcome добре дошла - мисля че трябва да се яде киселото мляко, за да е по-добър ефекта - принципа на диетата е да не се гладува, за да не се забавя метаболизма и затова са храненията по 5 пъти на ден. Но ако не го обичаш - може да си правиш айрян или пък да го ядеш на таратор - ако така ще ти е по-приятно. Аз лично не всеки път ям и мляко и плод - понякога на едното хранен е млякото, на другото плода  newsm78

Кала  Hug, май не си наоколо  Sad

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
lideto70 благодаря за отговора  bouquet
В сряда ще му мисля  Wink
Лек и отслабващ ден на всички Hug

# 293
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 261
Току що гризнах ябълката, но нещо се замечтах за таратор, та може и леко да кривна довечера с 1 тенджерка таратор  Mr. Green - хем вкусно, хем режимно, хем ще ми напълни стомаха - ще увелича количеството на водата и с 1 кофичка кисело мляко.
След танците мисля, че ще е добре да се заредя.
Сутринта направих и 60 коремни преси.
Дали да не пийна 1 айрян?
Да предложа и на вас

# 294
  • Мнения: 488
mei long, аз нещо не мога да се оправя с FitDay. Тези мерни единици нещо объркват работата и изкарват някакви бесни стойности, които нямат нищо общо. Даже ходих тук да си меря BMI -
http://health-prevent.com/prevent/zd0500_bmi.html#   защото в програата не беше верен-. Ама няма значение... ще си карам с другата  Grinning
lideto70  Hug хвърли един поглед на програмката... интересна е и аз намирам полезни неща. А и понеже съм стриктна, обичам да пиша, да вмъквам данни и т.н. ваобще се заглавичквам, както се казва  Laughing
stela.polaris   bouquet браво за резултата! Супер!
pamsi  Hug тук сме, чакаме те! Grinning
* Боби * заради коремните преси сутринта, можеш да прегрешиш с айрянче  Sunglasses
На всички много хубава вечер пожелавам!  Hug

# 295
  • Мнения: 488
Здравейте отново! Hug
Вижте какво намерих из нета - една от диетите на Байкова:
http://www.bgstuff.net/content/view/4985/113/
интересно ми стана хапването в 12.00 и после в 12.30
Някой има ли инфо за такъв вариант и това до какво би довело?  newsm78
Аз си хапнах вечерята Laughing и сега вече... мога да почакам  Laughing
Нямам прегрешения дори и с количеството, да се надявам че няма пак да ставам за корнишони и друг зарзават  Laughing
Пожелавам на всички лека и приятна вечер!  Hug

# 296
  • София
  • Мнения: 1 950
Drunvala  Hug, интерен режим   bouquet И в един от другите имаше такъв момент, но беше в 8 и 8,30ч , храненията  newsm78 може би целта е да се засили метаболизма и все пак - зеленчук - не е кой знае колко калоричен Thinking Диетите на доц. Байкова са добре балансирани и щом е дадено така би трябвало да доведе до отслабване  Peace А ти ако ставаш само за зарзават не е толкова страшно.  Laughing


Аз издържах и днес - единственото ми нарушение е няколко пуканки следобяд  Wink

Страхотна вечер на всички! Hug

# 297
  • Мнения: 488
 Simple Smile Добро утро!  Hug
Днес предлагам чайче  Grinning

Момичета, искам да ми попитам ползвате ли подсладител в кафето или чая? Аз, чаят се научих без нищо да го пия, но все още си слагам по едно захаринче в кафето. Знам, че е много вреден, но вчера четох в книгата Ултраметаболизъм защо е вреден и ми се изправи косата. Мисля да го отказвам и в началото да го заменям с 1/2 лъж. захар.
Вчерашният ден мина ок, /Лиде, само със зарзават ми беше прегрешението онзи ден  / Laughing
Днес пак съм на салата и омлет за обяд и за вечеря   Laughing
Пожелавам на всички един прекрасен, страхотен ден!  Grinning  Hug

# 298
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 261
Добро утро!
Аз да предложа по 1 кафе

И аз бях вчера режимна!
Днес ми е белтъчен ден - още се колебая - омлет или пилешко филе - може би ще е месцето!
Хубав ден!

# 299
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро страхотни Hug
Как сте?
Аз още се чудя кой точно вариянт да избера-има толкова много  Crazy
Лек и отслабващ ден на всички Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт