САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new3\

  • 8 129
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Извинявам се непогледнах първа страница ooooh!
Ася -вярно, аз те познавам!

# 31
  • Мнения: 141
нее казва се Ася Grinning,а сега се сети аз коя съм В 3-ти курс в Текстила ти преподавах по някакъв специален предмет-вече не помня какъв,аз съм г-ца Николова(сега г-жа) Wink леле ти имаш деца в 3-ТИ клас ,а аз бебе Joy

# 32
  • Мнения: 68
ХА да бе сетих се вярно!!как няма да се сетя за най -готината госпожица smile3525
mmmaia , я ми подскажи ти коя си ,аз не мога да се сетя  Embarassed леле ,какъв срам

# 33
  • Мнения: 3
Нали майкати живее на Никола Корчев?
Моите баба и бядо живееха там и от там маи те познавам
Трябва да видиш албума ми и може би ще се сетиш

# 34
  • Мнения: 68
е ,край раз конспирирана от всякъде,и пак да не се сетя Cry дай малко насоки newsm78,мисля ,чудя се и не мога да се сетя коя си Embarassed

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha Joy Joy Joy

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Стана ми весело с вас Laughing
На нас ни разкопаха тотарно улицата и сега децата лудуват горе в спалнята на свеки. По зелята не може да се стъпе от играчки Crazy

# 37
  • Мнения: 68
ей ,не е смешно ами направо трагично за мен,,ама като съм се махнала от самоков,явно доста хора съм позабравила Embarassed
mmmaia,все пак се сетих .да познаваме се визуално поне Laughing  bouquet

# 38
  • Мнения: 3
Да ви се оплача- ние сме много кисели!
Мрънкаме, плачеме ,пърдиме , разтроиство-май ще е зъбче Sad

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майче дано отмине бързо Praynig
Ася мъжа ти от къде е  newsm78 От колко време не живееш в Св? Кога ще идваш да взимаш децата \ако съм тук да се видим\?
Малййййй колко съм любопитна Blush Права е майка Никче е любопитен като мен и енаргичен ката М Joy

# 40
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нещо "самоковката"  Fior се изгуби Thinking явно и при тях се е напълнило с туристи.

# 41
  • Мнения: 68
 Grinning мъжа ми ли,от Самоков сме и двамата Wink 6-7 години вече сме тук.И споко не си любопитна -любознателна си (понеже и аз съм любопитна ,така се успокоявам Joy)Колкото до децата май ще стоят до края на месеца там,още не сме решили кога да си ги прибираме,нека бабите да им се понаслаждават още малко newsm62

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Еееееееееееее Tired до края на месеца няма да издържа тук, едва 8-ми сме Thinking
Ама да ти кажа добре сте се ориентирали - колкото по-далече \от ваще, от техните\, толкова по-добре.
На мен ми е супер на 365км \от Пз, + 80-90км до См.....\ е трудно е, но ми е много по-спокойно Heart Eyes

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Радвам се, че не съм сама тази вечер Laughing
Да се почерпим по този повод

# 44
  • Мнения: 68
да и според мен е така,новото семейство е добре да бъде самостоятелно.последните години пращаме децата да ги погледат малко през лятото,иначе докато бяха по- малки си ги гледахме сами,не се оплаквам ,трудно или не,справяли сме се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт