А какво ще кажете за Минко?

  • 4 208
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
И на мен не ми допада. Особено пък галеното Мими.
Вземете само буквичката на свекъра /М/ не става ли ?
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 44 098
Хич не ми харесва.
По-добре МАРИН, и му казвайте Минко на галено

може да Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 992
Пеца, да, теб те разбирам.
Но за мен Минко не равно на Пенка, Цонка, Ганка...
Не знам, те ще си решат Simple Smile
На мен ми е приятно името Минко  Sunglasses.

# 18
  • Мнения: 1 796
Не ми харесва, имам познати, дядото, бащата и внука- всичките са Минко, но пак е по-добре от Минчо, с М ми харесват Михаил, Момчил и Максим.

# 19
  • Мнения: 3 016
Бих взела буквичката, но да го кръстя Минко newsm78 не бих причинила това на сина си .

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Не ми харесва, честно казано.  Peace

# 21
  • Мнения: 455
Аз мисля,че след като дядото заслужава да му  подновите името,то тогава го направете!

# 22
  • Мнения: 4 292
Аз пък мисля, че името трябва да се харесва и на двамата родители. Ако ти харесва, кръстете го Минко, без значение какво е нашето мнение. Ако не - редно е мъжа ти да се съобрази с теб, независимо от уважението, което изпитва към баща си. Има толкова хубави имена с буквичката М.

# 23
  • Мнения: 315
Минко е много хубаво име. Накратко: Мино, Мимо или Мико.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 172
Еовин така е.Аз се казвам Пенка и никога не съм си харесвала името.Като тинейджърка даже ме беше срам да го кажа,а я сега си представи ако някой си кръсти детето Пенка как ще се чувства то след 10 години при наличието на толкова хубави имена нищо че са често срещани на детската площадка.То и през нашето детство беше пълно с Марии и Ивановци ама на кого му пукаше тогава.
Извинявам се че разводнявам темата.

Напълно подкрепям  Peace Аз,където съм Елена ме беше срам да го казвам ,че не е модерно и е някакси грубо,какво оставаше,ако ме бяха кръстили с нещо съвсем "архаично" (да не кажа бабешко).Съжалявам,но това си е моето мнение,аз не бих кръстила никога детето си с подобно име  Peace

# 25
  • Мнения: 517
Има остарели имена, които Звучат добре. Дъстеря ни е кръстена на баварската си баба ТереЗия, в днесно време тук малцина така си наричат децата, предпочитат се по модерни имена... Но има и стари имена, които просто не Звучат. Минко според мен е  неутрално име (Минчо обаче по ми харесва). И все пак бих предпочела друго име с буквичката М (Максим, Момчил, Михаил).

# 26
  • Мнения: 441
Бих взела буквичката, но да го кръстя Минко newsm78 не бих причинила това на сина си .
Peace

# 27
  • Мнения: 1 029
На мен не ми допада.

# 28
  • Мнения: X
Не ми харесва...ама хич! На моя татко взех буквичката "М", ами вярно, че избрах масово име, но какво от това, като ми харесва и съм вложила емоция в него. Ако името се почуства, няма значение дали на др. им харесва. Но щом питаш си казвам. Можете да вземете буквата или да потърсите близко име, ако не ви допада Минко.

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт