Без бели следи

  • 32 220
  • 346
  •   1
Отговори
# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лилянчо така като гледам ти си в Гърция. Може би там продуктите на Юниливър (част от които е Рексона) са по-добри.

В България аз лично избягвам тяхната козметика. Работила съм с Юниливър и не бих казала, че са много качествени на нашия пазар.  Thinking

# 46
Лилянчо така като гледам ти си в Гърция. Може би там продуктите на Юниливър (част от които е Рексона) са по-добри.

В България аз лично избягвам тяхната козметика. Работила съм с Юниливър и не бих казала, че са много качествени на нашия пазар.  Thinking
Абсолютно си права  каквато и козметика да съм взимала от Гърция няма нищо общо с тази която се продава в бг. всички марки са коренно различни тук и в Гърция затова е така

# 47
  • Мнения: 354
Крем -дезодорант на Клоран. Не оставя бели следи, но явно действа различно при всеки, както и останалите де.
Също и крем -дезодорант на Виши.

# 48
# 49
  • Мнения: 49
Аз използвам Nivea double effect и съм много доволна - не оставя никакви следи и наистина мириша свежо. Ползвала съм roll-on на Avon и Orifflame - те също не са оставяли следи, но са по малко ефикасни срещу потенето, а и аромата им е по краткотраен. Принципно всяко лято минавам на  Nivea а зимата се ориентирам към Avon и Orifflame.

# 50
  • Мнения: 544
Много съм доволна от Лейди спиид стик-гела.Нито се изпотявам, нито ми оставя бели следи по дрехите  Peace

# 51
  • Мнения: 1 069
Най- после и аз попаднах на дезодорант, който не оставя бели следи- зелената ролка на Виши, много съм доволна!
Преди години ползвах Lady Speed-стик, но не бях доволна хич! Оставаше си бели следи много, сега незнам как е.

# 52
  • Мнения: 3 415
Тази ролка на Виши колко парички е,предполагам по-скъпа от обикновените за изпотяване,но щом върши работа! Peace

# 53
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 188
Аз съм доволна от Нивея, но не обичам дълго време да ползвам един и същ продукт - та вчера си купих DOVE - ето този

не оставя бели следи и за сега все още усещам свежия аромат - доволна съм!
След няколко дни може да се включа с по-трайно мнение!

# 54
зелената ролка на Виши е 13-13,8   приблизително
ама си заслужава парите

# 55
  • Мнения: 3 415
зелената ролка на Виши е 13-13,8   приблизително
ама си заслужава парите

  bouquet al_ria ,мисля,че ти беше препоръчала Roc Keops,та Виши или Roc Keops е по-добрият вариант?

# 56
  • Мнения: 77
Някой може ли да пусне снимчица на ролката на Виши?  Praynig

# 57
  • Мнения: 3 415
Някой може ли да пусне снимчица на ролката на Виши?  Praynig
Мисля,че за това говорят мацките:
 

# 58
  • Мнения: 3 415
Преди няколко дни си взех Roc  Keops  / стикчето
наистина е страхотно и е 40мл ,дори вчера в едночасово
пътуване в претъпкан автобус не се бях изпотила  newsm44
безцветно е  и няма миризма   супер съм доволна


Мила,това ли е:  http://www.framar.bg/product_review.php?id=30001305&page_spe … 1%F2.%EA%EE%E6%E0

# 59
  • Мнения: 77
Благодаря за снимката на Виши!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт