Без бели следи

  • 32 235
  • 346
  •   1
Отговори
# 30
Преди няколко дни си взех Roc  Keops  / стикчето
наистина е страхотно и е 40мл ,дори вчера в едночасово
пътуване в претъпкан автобус не се бях изпотила  newsm44
безцветно е  и няма миризма   супер съм доволна

# 31
  • Мнения: 187
  Аз съм много доволна от рол-он-а на Нивеа-double effect,в бяло-лилава опаковка е- не оставя бели следи,миризмата е много свежа и трайна, вече си купувам за трети път Peace
newsm10 smile3521

# 32
  • Варна
  • Мнения: 815
Цял ден бях с тази блуза и не е да не съм се потила,но наистина е в същия вид в който я облякох сутринта.
Ето за този става въпрос: http://www.twenga.co.uk/offer/170752695.html

От този Дав с грейпфрут има ли и стик или само рол-он?

# 33
  • Мнения: 3 419
пише
Моля,дано само и ти останеш доволна. Wink

ъхъ ..   т.е. кака бонка да спре да си пуска тъпите теми? ...  ми, а дано, ама надали   Twisted Evil   Grinning
Викам да вземеш да се регистрираш,тогава да даваш мнения.И темата като е тъпа,какво пишеш не мога да разбера?Аман!


Като няма какво друго да каже или нещо ни гонят комплекси така е
Май е от комплексите hahaha  al_ria,не съм чувала за този Roc  Keops  ,навсякъде ли се продава и колко парички?

# 34
  • Мнения: 880
Цял ден бях с тази блуза и не е да не съм се потила,но наистина е в същия вид в който я облякох сутринта.
Ето за този става въпрос: http://www.twenga.co.uk/offer/170752695.html

От този Дав с грейпфрут има ли и стик или само рол-он?


Има: http://www.amazon.com/Dove-Anti-perspirant-Deodorant-Energizing- … ass/dp/B0012N0YFA

# 35
  • Мнения: 743
Ох, тези петна понякога страшно ме вбесяват. Аз ли не пръскам дезодоранта правилно, не знам newsm78. Уж ползвам тези на Рексона, които не оставят следи. Пробвала съм ДАВ, но на мен явно не ми действа добре и се върнах към Рексона. Мисля си за един гел на Lady Speed и се надявам да е добър за мен. Ще следя отзивите ви.

# 36
Продават го в аптеките  около 17в  за 40мл /вишито е  30мл и е 13лв
обаче е супер  и аз си го взех по препоръки от форума .
Изобщо не съжалявам за лятото е супер!

# 37
  • Мнения: 198
Още един глас за nivea doudle effect

# 38
  • Мнения: 3 419
Ох, тези петна понякога страшно ме вбесяват. Аз ли не пръскам дезодоранта правилно, не знам newsm78. Уж ползвам тези на Рексона, които не оставят следи. Пробвала съм ДАВ, но на мен явно не ми действа добре и се върнах към Рексона. Мисля си за един гел на Lady Speed и се надявам да е добър за мен. Ще следя отзивите ви.
Също като мене Laughing
Да обобщя до тук:тези,които не оставят бели петна са:
 Peace DOVE с грейпфрут-рол-он
 Peace DOVE с черната рокля
 Peace Lady Speed-стик
 Peace Roc Keops

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 13:34 от kopche

# 39
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Изпуснахте зелената ролка на Виши, тя също не оставя бели следи  Peace

# 40
  • Мнения: 3 419
Ох, тези петна понякога страшно ме вбесяват. Аз ли не пръскам дезодоранта правилно, не знам newsm78. Уж ползвам тези на Рексона, които не оставят следи. Пробвала съм ДАВ, но на мен явно не ми действа добре и се върнах към Рексона. Мисля си за един гел на Lady Speed и се надявам да е добър за мен. Ще следя отзивите ви.
Също като мене Laughing
Да обобщя до тук:тези,които не оставят бели петна са:
 Peace DOVE с грейпфрут-рол-он
 Peace DOVE с черната рокля
 Peace Lady Speed-стик
 Peace Roc Keops

Айде корекция Wink
 Peace DOVE с грейпфрут-рол-он
 Peace DOVE с черната рокля
 Peace Lady Speed-стик
 Peace Roc Keops
 Peace Зелен Виши-рол-он


# 41
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
     
Цитат на: LaPerla
От Dove съм доволна от крем-дезодоранта(гъбата),не оставя следи.
    Сега мисля да пробвам Dove с грейпфрут,защото душ -гела от същата серия има страхотен аромат.

# 42
  • Мнения: 1 986
Ох, тези петна понякога страшно ме вбесяват. Аз ли не пръскам дезодоранта правилно, не знам newsm78. Уж ползвам тези на Рексона, които не оставят следи. Пробвала съм ДАВ, но на мен явно не ми действа добре и се върнах към Рексона. Мисля си за един гел на Lady Speed и се надявам да е добър за мен. Ще следя отзивите ви.

И пак да кажа- Нивеа double effect Mr. Green
Също като мене Laughing
Да обобщя до тук:тези,които не оставят бели петна са:
 Peace DOVE с грейпфрут-рол-он
 Peace DOVE с черната рокля
 Peace Lady Speed-стик
 Peace Roc Keops

Айде корекция Wink
 Peace DOVE с грейпфрут-рол-он
 Peace DOVE с черната рокля
 Peace Lady Speed-стик
 Peace Roc Keops
 Peace Зелен Виши-рол-он


# 43
  • Мнения: 4 111
Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

Точно от него на мен ни оставаха следи  Crossing Arms

Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

С този дезодорант си съсипах две черни блузки. Дори не се изпраха като хората...

Странно, при мен няма такова нещо. Днес дори облякох чисто нова наситеночервена тениска, сега се прибирам - няма следа от каквото и да е петно! Пазя си дрехите и ако оставаха петна бих го захвърлила веднага.

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

Точно от него на мен ни оставаха следи  Crossing Arms

И на мен от него ми остават следи. Ползвам го само с бели блузи, обаче забелязвам, че те пък пожълтяват от него.

Общи условия

Активация на акаунт