Български пюрета ???? или не !

  • 3 358
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 583
Засега дъщеря ми яде Хип, Гербер ,Бебивита, Литъл Бии. Не робувам на марки, просто прецених , че тези предлагат подходящи комбинации.

# 46
  • Мнения: 3
vijte samo kolko E-ta ima v ganchev.
sluchaino da ste cheli kolko sa vredni  :chef:javascript:void(0);
chef


вижте само колко Е-та има в ганчев.
случайно да сте чели колко са вредни

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 08:02 от Vivi

# 47
НЕ!
Ние откакто се захранихме сме с Бебивита,Сънвал,Хип и Гербер.Никога не съм давала Ганчев,Ам ам и др.Бг боклуци.Не защото са български,за много други неща предпочитаме българската стока,но за детска храна -НЕ.А по отноишение на цената-за разлика от 0.30-0.40 лв е си струва приказката.
В крайна сметка сега му е времето да му формираш вкуса.На Ганчев пюретата са с точно  3 цвята.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Плодови купувам само на Ганчев, детето ги харесва. Зеленчукови и месни няма да купя заради тъпото сухо мляко което са сложили на всички. Преди 2 години на каката купува от месните, но тогава нямаха мляко вътре.

# 49
  • Мнения: 887
Купувала съм всякакви пюрета на сина си, докато разбера кои му харесват Предпочиташе тези на Гербер и Хип. Впоследствие останахме на тях, но не по презумция, че са по-здравословни или направени при повече контрол. Това никой не може да ни го гарантира. За мен лично най-доброто е домашно приготвеното, но за съжаление моето дете, не мислеше така и се налагаше да купуваме готови.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 185
Плодови давам На Ганчев, но зеленчукови не иска, давам Хип!

# 51
  • Мнения: 1 062
vijte samo kolko E-ta ima v ganchev.
sluchaino da ste cheli kolko sa vredni  :chef:javascript:void(0);
chef

Колко Е-та има и какви? И къде можем да прочетем, колко са вредни? Питам съвсем сериозно, наистина искам да прочета, колко са вредни. В момента имам бурканче от "пиле с картофи и домати" на Ганчев. Ще ти цитирам състава: пилешки гърди 15%, картофи, домати, краве масло, сухо мляко, слънчогледово масло, захар, вода.

# 52
  • Мнения: X
Не всички Е-та са вредни, да не бъдем предубедени.
Ето тук има информация http://www.bb-team.org/articles/777/

На Ганчев основно проблема е в ядките и сухото мляко, Е-тата са, същите каквито са и в Хип, Гербер, Сънвал и т.н.

# 53
  • Мнения: 31 201
Давам всякакви пюрета, но за захранване предпочитах Хип. Рибата на Семпер е наш фаворит, не че тази на Ганчев е лоша.

# 54
  • Мнения: 2 231
Дъщеря ми клъопа с удоволствие Бейбивита, Хип и Гербер. От плодовите съм купувала и Ганчев (и някои от кашите им) и Овко.

Общи условия

Активация на акаунт