Колко трябва да е голямо детето за да се запише на детска кухня?

  • 4 175
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • У дома !
  • Мнения: 700
Държавната детска кухня има изисквания детето да е на 10месеца,аз записах Кайо на 9м. на частна кухня и като стана на 10м. преминах на държавната.

# 31
  • У дома !
  • Мнения: 700
Държавната кухня изисква бележка от педиатъра,че детето ви няма алергии.

# 32
  • Мнения: 2 231
Когато детето е захранено с всичко, може да взимате и от детската кухня. Аз записах малката на 10м.

# 33
  • Мнения: 2 960
Във Варна детската кухня започва от 6 месечна възраст.Тогава се взима храна за Първа група.След годинката се преминава на 2-ра група.Не се изискват никакви документи от родителите.Просто отиваш и си купуваш купони!!!!!Аз лично записах детето си на кухня след навършени 10 месеца.

# 34
  • Мнения: 15 379
Записах го на 13 месеца, някои от манджите ги пропускаме (като боб например), нишестето пък изобщо не му го давам. Кухнята определено е за деца над годинката.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
държавни кухни има от 4-я и от 10-я месец Peace

# 36
  • Мнения: 72
Записах го на кухня на 1 год., но изкарахме само месец, защото неиска да яде от там.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 592
На годинка и... нещо, не помня точно на колко беше. Преди това му купувах пюретата.

# 38
  • BG
  • Мнения: 1 900
Тези дни ще я запиша моята дунда,но няма веднага да й взема.ДА си пази мястото ,може от някоя майка да взема два купна и да пробвам дали ще яде и тогава да взимам да си купувам купоните.

# 39
  • София
  • Мнения: 66
В нашата кухня в София може да се запише дете на навършени 10 месеца

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Всяка майка преценя сама за себе си, кое е най-добро за детето й  Peace
Записах сина ми на кухня, когато беше навършил 1,3г. Предпочетох този вариант, защото кухнята е частна, готвят разнообразно, хубаво и вкусно, а и най-важното е, че той също харесва храната оттам.

# 41
  • Мнения: 158
баткото го записахме на кухня след като навърши 4 месеца а сега малкия бебок на 6 месеца

# 42
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сега сме на 6 месеца и половина и ще я записвам на кухня , в Габрово започва от 6 месеца Peace

# 43
  • Мнения: 9 973
на 10м. го записах

# 44
  • Мнения: 1 669
Записах я на 7,5 месеца. Храната й харесва, освен това вече нямаме проблем с изхождането.

Общи условия

Активация на акаунт