как разкрасявате дома си ?

  • 3 350
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
а какво ще кажете за снимките в рамки на цялота фамилия накичени из цялата къща  Laughing
аз имам две малки рамки съсъ снимки на дъщеря ни и пак ми се трува много ( въпреки,че има ужасно много хубави снимки ,които ми се иска да сложа в рамка-но ням ада правим музей все пак:)

На едната стена в коридора, който води към стаята и не се вижда от гости и др. съм сложила рамки със снимки, които са ми доста ценни.

# 16
  • Мнения: 2 255
    ......................
     Нещо като стелаж  с размери /примерно  1, 5/ 1,5 м/ .  Не повече от 10-15см широчина,/ почти като картина/ различни по  по вид четириъгълници, квадрати.   Може да се проектира според  височината на предметите,  тоест и лично творчество.   
  Няма как да сканирам  това и да го постна тук, но е интересно.
................
     Естествено много зависи какво има вътре.   Но пък си е ваше.  И е спомен.
ЦЪК  Peace предполагам говориш за нещо подобно  Peace


това е на приятелката ми, като им бяхме на гости в IT направо се влюбих в него и те ми подариха такова празно /всъщност е печатарско чекмедже/  Hug
мъжа ми го излъска от мастилото тук там, сглоби го отново, остава само да го лакира  Praynig и ще си имам същото за спомените от всички пътувания и др. хубави моменти thumbsup
Като стане ще ви го покажа  Wink

# 17
  • Мнения: 592
Аз също много,много не обичам дребни сувенирчета и т.н,засега всичко бутам в тази витринка но докога ли?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=271977

# 18
  • Мнения: 843
 ВЯРА,  точно... това е.  Един от вариантите. Hug   Laughing


  формата и размерът  са   пожелание според мястото.  
      Любимият ми братовчед, обиколил света, има  невероятни количества малка пластика., предимно дърво.  Индия, / и почти цяла Азия/   Северна и Южна Америка. Африка / О, Африка/
        В старинната ни къща ще  направи  този стелаж между  троен прозорец и врата на балкон  . 1,10/2,00  / ш / В / невероятен брой и вид
 кутийки, събрали спомени от всякъде.    Тези фигурки,които са черни, ще  са на естествен фон.  Фигурките от всякакви нюанси на дърво , ще са на черен фон.
    Великолепно изглежда на скица.   Нещата са еднородни и  във всички цветове на дървото. Локално  ще  са осветени отгоре.., вероятно и отдолу.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 22:40 от Найка

# 19
  • Мнения: 593
За да не отварям нова тема, ще питам тук Peace
Къде във Варна има магазини за хубави сувенири, свещи, възглавници и т.н. Аз намерих един по Мария Луиза с/у Централна Кооперативна банка. Има ли други? А съвсем скоро приключваме с обзавеждането на новия апартамент и ще ви предоставя мн. снимки Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 040
mamayani ,сигурно има и на други места но аз наскоро попаднах на едно магазинче срещу училище Климент Охридски.Пада се между две магазинчета за бижута.Можеш да попиташ и в тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302390.560  Peace

# 21
  • Мнения: 4 300
С възглавници, картини, пердета, пкривки. Обичам и всякакви панери, старая се да съм умерена обаче.
От цветята и вазите ми се наложи временно да се лиша заради сина ми, който пипа всичко, събаря и изхвърля пръстта от саксиите.

Общи условия

Активация на акаунт