Дразнят ли ви бабичките?

  • 13 843
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 367
Мисля,че не трябва да се изпада в крайности,нито в едната,нито в другата посока.Определени индивиди от различните възрастови групи могат да дразнят ужасно,но това не означава,че всички са такива.От друга страна едва ли има някой,който поне веднъж в живота си да не се е сблъсквал с досадна и нахална бабичка-било в градския транспорт,в парка,при лекаря,на опашката или където и да било.И да се плюе по авторката,че просто е споделила възмущението си от конкретна случка,мисля,че е пресилено.Да,заглавието подвежда,но пък поне дава някаква насока за какво ще става въпрос в темата.

# 226
  • Мнения: 940
Е, тука стана много злобно вече. Какво общо имат апартаментите на "бабите"--баби ли са, майки ли са, какви са???

Всеки случай и аз не мисля на старини да се заробвам на някой село, за да може младите да се настанят в моя дом, и да ме гонят от пейките, ако може да умра по-бързо, че съвсем да ме наследят. За съжаление, всеки ден чета подобни неща в този форум, което е жалко.

Някой даже домове не си купуват (било излишно да теглят ипотечен кредит), защото чакат някой от старите "да се гътне".

Ами дайте да ги съберем всичките и да ги взривим, а?

Вече Ви изби на ненормалност.

# 227
  • Мнения: 804
Ами дайте да ги съберем всичките и да ги взривим, а?
Не се ядосвай излишно. Милион пъти съм се убедила, че простотията и злобата никому не прощават.
Бедността (духовна и материална) ражда такава непреодолима нищета и безумие, че просто е безсмислено да спориш и да се бориш с тях. 
Днес ни дразнят едни, утре ще бъдат други...
Важното е да се дразним и да мразим, а кого няма значение.


# 228
  • Мнения: 1 008
Не съм чела темата.
Това,което мога да кажа е ,че старостта е нашето бъдеще, дай Боже.
Уважавам старите хора, страшно много им се радвам и често пъти ми е жал за тях.
Но и аз се дразня например от майките с деца, които смятат,че са с тотално предимство навсякъде.

# 229
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Тонита, представление ли изнасяш?!  Rolling Eyes  Tired

# 230
  • Мнения: 5 103
дразнят ме и то много, само разпитват слухтят и нахалстват ,ама какво да направя и аз сигурно ще стана такава

# 231
  • Мнения: 5 877
Не, дожалява ми понякога, друг път ми става мъчно, ако приличат на моите баби.
Има, разбира се, и странни екземпляри, но то за всички възрасти се отнася.

# 232
  • Мнения: 69
Не ме дразнят бабичките,по-скоро ме дразнят пубертетите,защото са невъзпитани,бутат се по Моловете,да влязат 1ви в асансиорите,не им пука,че съм с количка с бебе.
Скоро блъснаха количката с бебето ми на НДК,не се извиниха,1 пубер с колело.
Така,че трябва да възпитаваме децата си,а бабичките ги оставяме.
Много ми е мъчно,като гледам немските пенсионери,ами живеят си живота,обикалят по света,
а тук се борят за пейките.......жалка картинка.

# 233
  • Мнения: 4 138
те са били като нас, ние ще станем като тях.
и това, че с тези пенсии не са изкукуригали съвсем, е много учудващо.
на авторката ще припомня приказката за дядодо, внучето и копанката.
който не възпитава себе си и децата си в уважение към възрастните, инвалидите, болните, го чака тежка старост.

# 234
  • Мнения: 31
те са били като нас, ние ще станем като тях.
и това, че с тези пенсии не са изкукуригали съвсем, е много учудващо.
на авторката ще припомня приказката за дядодо, внучето и копанката.
който не възпитава себе си и децата си в уважение към възрастните, инвалидите, болните, го чака тежка старост.

  202uu  Hands Thumbsup

# 235
  • София
  • Мнения: 38 823
Само разказвам. Почти обратната случка на тази от темата.
На новата площадка има точно две пейки.
На едната са седнали три баби /на деца/ и даже се сместиха, за да мога да седна и аз.
На другата беше седнало едно бая габаритно мамче, сложила до себе си столче-кошче с бебе, а до него наредени играчките на другото и дете.
И хич не и пукаше, че другите майки висяха прави.

# 236
  • Мнения: 14 654
Обадете се в общината да сложат още пейки тогава, или си висете прави.

# 237
  • София
  • Мнения: 7 209
По принцип бабичките не са виновни за отрицателния прираст на населението.
Както и за емиграцията.
Няма какво да им се сърдим.
Т'ва е положението.

# 238
  • Мнения: 210
сега се сетих кои ме дразнят-онези по-скоро лелки,изживяли по-голямата част от съзнателния си живот по времето на комунизма и все още се представят с титлите и фамилиите си,които като застанат след мен на опашка в магазина ме бутат с гърдите си.

# 239
  • София
  • Мнения: 15 486
Не могат да ме дразнят бабичките, защото и аз съм бабичка. Peace

Май само на мен  не ми се е случвало да видя нахална бабичка? newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт