Отчет на набор 2003 - 30

  • 11 235
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.Да ви се оплача,че нашата градина не се знае кога ще отвори.Бясна съм и същевременно притеснена.Юни месец ни тормозеха да ги спираме децата,че ще сменят дограмата.Цял август почиваха,въобще не са започвали ремонта,а сега заявяват че не се знае до кога ще бъде затворена градината.Живеем в ненормална държава.Отпуската ми свършва и направо ми идва да крещя.
Мими, и при нас е същото едно към едно.
Да не сте в Стрелбище?  newsm78
Не в Дружба-2 сме,но поне ме успокоихте,че не сме само ние.

# 286
  • Мнения: 1 142
Мими, това с детската градина е направо ужас.Нашата започва т 1-ви ,ама се чудя дали да го пускам за 1 седмица,че после заминаваме на почивка.Имам време до петък да реша.
 Искам да попитам, има ли мами на наборчета,които са решили да ги пускат по-рано на у-ще? Наши приятели / децата са ни в една група/, ще местят тяхното в предучилищна , за да тръгне догодина на у-ще. Аз лично съм против, а вие?
Али,ако има кой да го гледа въобще не го пускай за една седмица.Що се отнася до тръгването по-рано на училище и аз съм против моето гардже да тръгне по рано.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
относно ремонтите - ние се  разминахме със затваряне на детската за ремонт - само ще готвят в друга градина и ще ни доставят храната. Но заради това ще трябва да ги водим до 8 и 10 сутринтта, че трябвало да съобщават бройката в другата градина. Пак е неудобство, но поне е по-малко.
Относно ходенето по-ранко на училище - аз също съм против, не само защото детето ми не говори още много добре, а и въобще съм против. Майка ми разказва, че като била тя малка, първо я пуснали на 5 Mr. Greenгодини на училище - ами изтраяла я учителката само една седмица, защото пет годишно дете съвсем не е наясно че трябва да си седи на мястото по 35 минути - тя ставала и се разхождала в час ...Но пък е тръгнала на следващата година пак една година по - рано от набора си. Според мен още са малки на 6 , 6 и половина години, нека поиграят още година, че после като почнат....края му не се види.

# 288
  • Мнения: 1 687
Мам4е как сте днес. Температурата спадна ли. Аз също тръгнах на училище и не съжалявам, но Вики смятах ако бяхме в Бг да е на училище на 7 години и два месеца. Мисля че е друго по- голямо дете да тръгне на училище. А сега я виждам че не мога да и задържа вниманието повече от половин час върху нещо. Понякога си мисля че е малка за толкова много информация. Сега им е времето да играят.

# 289
  • Мнения: 597
Здравейте момичета,как сте?
Още малко и ваканцията ще свърши за нашите малчугани.На Влади взе да му писва вече вкъщи,виждам го че всичко му е скучно,тъпо било всичко Wink
Нашата градина официално ще започне на 15.09,значи ще се погледаме още две седмици.От 02.09 малчо тръгва на тенис,за сега е много ентусиазиран пък ще видим.Стискайте палци да му хареса и да се справя добре.Много ми се иска да е по-отдаден на спорта,знам че е полезно.

# 290
  • Мнения: 7 201
Мам4е как сте днес. Температурата спадна ли.
Благодаря,че питаш! Hug Да,днес до момента няма Т. Praynig
Смятам,че вече върви на оздравяване. Grinning
ani-стискаме палци на малкия тенисист! fingerscrossed fingerscrossed

# 291
  • Мнения: 343
Mam4е това е добра новина. Със сигурност вече си по-спокойна. Дано се оправи окончателно.

anidimova браво, че малкият е ентусиаст към тениса. Моя няма желание към никакъв спорт, бързо се отказва. 

# 292

Общи условия

Активация на акаунт