непоръчана пратка

  • 1 837
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 634
19 години? Колело? Каска?
Да, да...  Mr. Green

ПП Колело не може да кара, а мотоциклет?   Wink

# 16
  • Мнения: 2 229
Оо става много интересно, ще следя темата... Whistling
Май ще има семеен скандал.. Laughing

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не бийте детето  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да ви кажа, отдъхнах си. Ами ако момчето наистина си беше поръчало изкуствена вагина? Сега цял форум щеше да го знае.  Crazy

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да ви кажа, отдъхнах си. Ами ако момчето наистина си беше поръчало изкуствена вагина? Сега цял форум щеше да го знае.  Crazy

 Joy

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Темата е "непоръчана пратка", а не "състезание по оригиналност"!

# 21
  • Мнения: X
Да ви кажа, отдъхнах си. Ами ако момчето наистина си беше поръчало изкуствена вагина? Сега цял форум щеше да го знае.  Crazy
Права си. Не помислих, че с информацията, която дадох, ще навредя на някого. Просто в първият момент всичко ми се стори едно голямо смешно недоразумение!
Може би трябваше да пиша на госпожата на лични.

Съжалявам! Изтрих втората част на поста си.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, предполагам, че ако пратката беше от интимен характер, нямаше да го изтипосаш тук. Пошегувах се. Grinning  Hug

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре де а защо никой не предположи че е станала грешка? Просто този дето е поръчал нещо от фирмата като е диктувал адреса си са го записали грешно. На мен една старозагорска фирма ми изпрати пратка и се оказа че е сбъркан адрес. Само че имаше телефон, обадих се, изяснихме нещата и върнах пратката. На никой тук ли не се е случвало да запише грешно нещо което му диктуват по телефона, или да сбърка нещо (адрес или телефон) докато го записва? Изкарахте сина на жената едва ли не престъпник.

# 24
  • Мнения: 25 634
Да се сгреши адрес е често срещано явление.
Но да се сгреши адрес + име... Най-малкото става въпрос за недоразумение.  Thinking

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Как' Сийке, еи сега ще ти кажа как се греши. Сина ми има час за зъболекар от един месец за вчера сутринта. Отива като закъснява малко и какво да види - на стола седи друго момче. Оказва се че още едно момче което носи ДВЕТЕ имена на сина ми има час за същия ден. Какво е станало. Сина ми си записва часа, другото момче се обажда след няколко дни за час (и двете момчета са редовни пациенти) и като си казва името сестрата му казва че вече има записан час за еди кога си. И момчето идва на часа. Сина ми понеже се къпа повече от час за да е красив докато му правят пломбата се разходи до зъболекаря само за да си запише нов час за другата седмица.

А пратката която аз получих беше с моето име, моя квартал, моя етаж. Само блока беше друг. Как мислиш че ми я дадоха в пощата?
В моя вход има още една жена която носи двете ми имена и редовно ни бъркат писмата защотона моята пощенска кутия пише номера на апартамента а на нейната името й.

# 26
  • Мнения: 25 634
Не знам, martisun.
В Български пощи са все "с конкурс" подбирани, поне в наше село. Не ми се говори за служителите им...  Sick
Но все съм си мислила, че в куриерските фирми са по-читави кадрите.  newsm78

# 27
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Абсолютно е възможно съвпадение на имената. Аз така бях платила тока на една съседка, която живееше в нашия вход и е с еднакви име и фамилия като бившата хазяйка.

Общи условия

Активация на акаунт