Какво му е на мъж който се вози на трамвай?

  • 14 712
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 118
Има голямо значение на колко години е мъжът,дето се вози в трамвай.И моя мъж се возеше на трамвай,ама когато беше на 20г.На 22 си купи кола,жигула,жълта,ама кола. Grinning Сега,20 години по-късно едва ли знае къде има трамвайни спирки в София.Е,и жигулата вече я няма....Някакси не ми се вързва мъж,прехвърлил 30-те,да не е събрал пари за кола,не е нужно да е Мерцедес.
Точно така!
Купих си собствен трамвай.Ватмана знае спирките.

# 271
  • Мнения: 3 268
Пътуващ,ама ти си голям баровец!Онзи ден по телевизията говореха за трамваите и колко били скъпи.Един линеен метър струвал 100 000 евро.Яко,мен!

# 272
  • Мнения: 118
М'чи как? Другият ми транспорт ще е още по- скъп.Само да доизкопаят метрото...

# 273
  • Мнения: 1 400
М'чи как? Другият ми транспорт ще е още по- скъп.Само да доизкопаят метрото...
Аз ако съм на твое място - ще си купя стадо къртици да ми изкопаят тунела. Хич няма и да чакам разните му там....предприемачи Crossing Arms

# 274
  • Мнения: 5 877
В интерес на истината онзи ден в Боженци ни разказваха за дядо Миню Попа - единият оттрима братя, определено забележителен характер.
Та този човек бил много богат - в акции, предприятия и имоти имал днешната равностойност на сто и кусур кила злато - но живеел според вкуса и нуждите си, а вкусът и нуждите му били на обикновен беден габровец - ядял само постни манджи, ходел бос (не с трамвай! бос и с пеши ход!) от Боженци до Габрово (да не си търка обувките - но пък дарил незнам си колко пари да оправят римския път дотам), вечер гасял газените лампи, да не ги хаби, пък си свалял и панталона - защо да го търка, като в тъмното и без това не се виждал.
Същият този човек обаче е дарил голяма сума за Априлското въстание (в което е и участник), после след Освобождението е вдигнал над половината от габровското читалище
http://www.archives.government.bg/tda/docs/teater_gab.jpg
издържал деца да учат в чужбина и т.н. Впрочем като превеждал парите за читалището (яка сума), пощенският чиновник му поискал два лева за марка, пък Миню се запънал и не ги дал.
Това е положението.
Аз тоз чиляк бих го зела.
Знам го, знам го Миню Попа! (Наистина го знам, не се шегувам). Роднина, твърдят, бил някакъв.  Laughing
Не го взимай, Андо! Голяма работа е бил, вярно. Но жена му голям зор сигурно е видяла. И децата също.  Rolling Eyes
Няма го взимам бе, той е умрял, аз проверих. Иначе щях ли да съм толкоз ербап.
По сто години са живели тия хора, ама все пак в един момент им е омръзвало.

# 275
  • Мнения: 278
Тази тема ми напомни за вица за Калинка-Малинка и Охльо-Бохльо.

# 276
  • София
  • Мнения: 442
М'чи как? Другият ми транспорт ще е още по- скъп.Само да доизкопаят метрото...

Алилуя!  Peace Писна ми да пътувам от единия до другия края на града с кола. Егати кефа  Sick Копайте, хора не се мотайте!

# 277
  • Мнения: 135
Тази тема ми напомни за вица за Калинка-Малинка и Охльо-Бохльо.
Какъв е? Разкажи го! Моля!

# 278
  • Мнения: 278
Една жена с малък бюст ходила на лекар и той й дал едно мазило и й казал в точен час да се маже и да изрича магическите думи: Калинка-Малинка. Обаче един ден била в трамвая й дошъл часът и започнала, а в съседство се чул един мъж тихо да нарежда: Охльо-Бохльо ...

# 279
  • Мнения: 3 886
Една жена с малък бюст ходила на лекар и той й дал едно мазило и й казал в точен час да се маже и да изрича магическите думи: Калинка-Малинка. Обаче един ден била в трамвая й дошъл часът и започнала, а в съседство се чул един мъж тихо да нарежда: Охльо-Бохльо ...
Знам го аз тоз  hahaha hahaha Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт