Нежелана бременност изненада в Mississauga - Canada

  • 4 327
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
стискам палци всичко да се нареди! ако има нещо, пиши  Peace

# 31
  • Мнения: 38
Мили мами ..току що ми запазиха час за аборт на 26 авг. в 10 ч. и ме питаха  колко мога да платя ..аз им казах м/у 100 -200 $ мах защото толкова имам...и те се съгласиха..охх така ми е свито всичко..притеснено ми е как ще се прибера след аборта направо незнам..и така мили мами благодаря ви за всичко !

# 32
  • Мнения: 1 147
Вероника, дано всичко мине безпроблемно. Говори с приятеля си или някоя близка приятелка да дойде с теб, не е добра идея да се прибираш сама, има опасност от кръвоизливи, инфекции, усложнения.
Използвай времето до 26-ти да помислиш дали това е, което искаш да се случи.

# 33
  • Мнения: 3 034
в коя седмица си? ако правят вакуум спокойно ще се прибереш, някои и на  работа ходят, не че е разумно, но се случва. почивка вкъщи и всичко ще е наред. не се притеснявай, болката е като при болезнен цикъл, а може и по-лека. и кюртаж да е, не е страшно. само се настрой и не се шашкай! стискам палци  Hug

# 34
  • Мнения: 38
ами м/у 5-та и 6-та седмица Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 034
значи на 26-ти ще си около 8-ма, най-вероятно ще ползват вакуум. добре е , че е толкова ранна бременност - за теб и за процедурата  Peace няма страшно.

# 36
  • Мнения: 34
Да имаш деца е благословение от Бог. Не прави нещо, каето е неправилно, защото ти не си сама и ще се намери  кой да ти помогна да се справиш  с детето и да го отгледаш, а ако вземеш решение да направиш грешката, на детето  което е заченато, кой да му помогне- нали решението да го оставиш е твое. Създайте семейство с бащата на детето, защото Бог благоволява в семейството и можете да си отгледате детето. Търсете Бог и Божията помощ. Бог обича децата. Не си мисли, че ще останеш без работа, таткото може да работи- например забавянето на учението с една година не може да се сравни с щастието да имаш дете.

Бъди мъдра и постъпи според сърцето си- ти пишеш, че обичаш децата, ето имаш възможност да имаш детенце и да му дадеш обичта си. Така се е случило, не се срахувай. Писано е в Божието слово- "Само вярвай".  Flowers Sunflower

# 37
  • Мнения: 3 034
уф, няма начин да минем без проповеди  Whistling

# 38
  • Мнения: 1 147
Хайде, Новост, да се скриеш обратно в дупката, от която изпълзя.
Жената е достатъчно голяма, за да прави избори, касаещи живота й. Няма правилно и неправилно, има решения, които хората взимат, носят отговорност и последиците от тях. Никой не е казал, че това е лесен избор, но понякога такива решения са наложителни и в дългосрочен план - по-добри.

# 39
  • Мнения: 36
Само някой,който е попадал в подобна ситуация знае каква точно е тежестта на това решение! Гадно е,отвратително е,но понякога се налага... Решение с доживотна присъда,но се справяш някак...  Rolling Eyes За прибирането - наистина виж дали някой няма да може са те придружи,а ако не - гледай да не вървиш много - метро,такси,автобус.И като се прибереш - лягай да спиш! С теб съм,дано всичко мине добре и си повтаряй,че това е правилното решение!  Hug
И един съвет от мен - т.е. ще цитирам нещо,което моя гинеколог ми каза преди години -
"Няма значение кой кого обича - всеки сам се пази!!!!"

Уви,понякога се убеждаваме в това на доста висока цена....
 Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 38
Това изречение ще го запомня..много е вярно ..а колкото до "новост" мила лейди ...1во този плод на няколко седмици няма чувства ...все още..няма да го "нараня" или "засегна" когато го махна..но смятам,че ако го оставя и не успея да му дам това от което има нужда - е тогава ще го нараня..и с тези тривиални приказки .."няма как да не намериш начин ще се справиш да го отгледаш" - е да де..да ..то е ясно няма да го оставя да умре от глад..но между това да отгледаш едно дете със най-най необходимите неща..и да го отгледаш със спокойствието ,че няма да се налага да купуваш   
 по смотаните мокри кърпички защото стували със 8 стотинки по-малко..дано разбирате мисълта ми...бтл. ясно е че е почти невъзможно да имаш всичко но ..ако се примириш със идеята ,че никога няма да го имаш -то ще си останеш със нищото..е това е от мен ..дано съм правилно разбрана

# 41
  • Мнения: 34
Това с последиците лесно е да се каже, лесно се пише се пише, но ако дойдат последиците тогава е трудното- тогава човекът си дава сметка какво е направил- зщото пари се изкарват, но други неща с пари не се заменят и не могат да се изкупят с пари.  Някои хора на думи лесно носят последици, но ако дойдат последиците, тогава .........................

А решението всеки взема сам, но е хубаво първо да мисли , какво отнема и има ли право да го прави .

Всичко обаче трябва да се прави с убеждение.

Понякога някои хора не искат да приемат нещата които са дадени за истина, но човек не може да променя истината, това просто не завси от човека  и е хубаво да се разбере. може да не е лесно , но е хубаво да се разбере.

# 42
  • Мнения: 3 034
какво пиеш?  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 38
Мили мами ,всичко мина днес...сега само да се надяваме ,че няма да има усложнения. Благодаря на вички ви!

# 44
  • Мнения: 1 216
Мили мами ,всичко мина днес...сега само да се надяваме ,че няма да има усложнения. Благодаря на вички ви!
Пожелавам ти от сърце всичко да остане зад гърба ти и когато му дойде времето да се радваш на желана бременност! Peace

Общи условия

Активация на акаунт