Отговори
# 435
  • Мнения: 110
mayy Мерси за статийката, приятна е за любителите на грозде като мен  Peace И като знам, че е много сладко и калорично, винаги съм го яла с угризения. Сега се успокоих  Mr. Green
anita29 Браво на тебе   bouquet Щом хапваш, без да мислиш за всяка хапка, и не качваш, супер! Нали това е крайната цел  Peace Наминавай по-честичко  Hug
Дес И аз съм плодова днес с теб  Peace

# 436
  • Мнения: 488

mayy  Hug вчера за плодовия ден си бях взела 2 вида грозде - за първи път тази година. Сега ще го купувам по-редовно  Mr. Green
hristy_ как върви плодовият? Hug
Дес скоро ще отмине задържането и МЦ и пак ще имаш хубав резултат! Още повече след плодовия ден... Hug
anita29  Hug браво че държиш положението!   bouquet

# 437
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте момичета,при мен наближава първия воден ден-понеделник,отсега мисля за него,незнам дали ще се спрвя,защото много ми пада кръвното и ми прилошава,ще се пробвам пък докогато издържа

# 438
  • Мнения: 110
Drunvala Плодовият върви добре - за закуска 1 праскова, на обяд грозде и преди малко още една праскова  Peace
Днес още две колежки казаха, че много съм отслабнала, кефче!  Mr. Green
stani_jelkova Пробвай, ако не се почувстваш добре - вземи някакъв плод. Аз първия воден го издържах, но утре имам важен ангажимент и смятам да се подсигуря и аз с някой плод в чантата - да не стане някой сакатлък. Пък ако издържа - още по-добре  Peace

# 439
  • Добрич
  • Мнения: 119
на мен днес ми е плодов,но съм изяла досега две краставици и една праскова,аз когато съм на варива ям варени картофи на обяд и за вечеря диня

# 440
  • Мнения: 1 380
Запис...ще чета само за сега.... Peace

# 441
  • Мнения: 2 126
Тук съм за да регистрирам първият провален плодов ден за 2 месеца диета #Cussing out Ми не върви напоследък и това си е,няма с нищо да се оправдавам,прасето в мен се завърна ooooh!
Засега ще ви изоставя малко,чувствам че имам нужда от някаква промяна,но в никакъв случай няма да се откажа от крайната си цел Naughty
Смятам до понеделник да не съм на режима,просто ще си почина и няма да се оливам де,обещавам.Ще бъда тук и ще ви чета,както правя винаги.
Пожелавам успех на всички ви Hug

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 21:48 от Дес

# 442
  • Добрич
  • Мнения: 119
мила des и аз греша ама като ми се яде,ето днес плодов а пък в 19часа ядох салатка,майната му,за утре ще пека пиленце smile3508

# 443
  • Мнения: 130
Добро утро момичета,
stani_jelkova при мен през водния ден кръвното много падаше и си взех няколко кайсии - просто нямаше как.
Дес за разлика от теб аз съм и,ала много нережимни дни, прекъсвания, като се съвзема продължавам. Щом имаш нужда - разпусни.
Аз днес съм на плодове.
Лек ден!

# 444
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug
mayy ме чака за кафенцето  Laughing
ето го:

mayy пожелавам ти леко да мине плодовият ден!  Hug
stani_jelkova Hug какви са резултатите от вчерашния ден?
Дес    bouquet   bouquet Разбира се че няма да се откажеш от крайната цел! Разпусни два-три дни  Hug
sladkish4e   bouquet идвай при нас  Sunglasses
zalagalki можеш вечерта да хапнеш картофи, естествено, че като си гладна ще ядеш. Въпросът е да е норална порция, с която да изкараш до следващото хранене. При тази диета не стоим гладни, но количеството е по-малко отколкото при Дюкан, както и броят хранения основно са 3  Hug
hristy_ със сигурност вече се забелязват промени!   bouquet
Вчера мина добре протеиновият, никакви забележки. Днес - варива /ще си имам тичане напред-назад и няма да му обръщам толкова внимание, може би чак довечера ще имам време да седна и да хапна като хората.../ Дай боже да имам повод и една бира да жмуцна  Laughing
Много поздрави на всички и лек и успешен ден!  Hug   bouquet

# 445
  • Мнения: 110
Добро утро  Hug , минавам много набързо и изчезвам.
При мен вчера плодовия мина ок, да видим водния и утре ще се отчитам  Peace
И още нещо:
Не се отчайвайте и не се отказвайте след прегрешения, момичета.
И аз имам - по-скоро количествени  Twisted Evil , отколкото качествени, но важното е да продължиш  Peace Е, процесът се забавя малко, но след това пак си тръгваш надолу  Peace
Много успехи ви желая и хубав ден  bouquet

# 446
  • София
  • Мнения: 830
Добрютро!

Днес съм на въглехидратен. Ще си хапна Форнетки. МОите прегрешения са предимно от качествено естество, аз количеството до толкова съм го намалила, че вече се чудя възможно ли е повече.

Подкрепям горния съвет, ако прекалено дълго си на режим и не издържаш е хубаво малко почивка и после пак като се мотивираш. Нали сме група за взаимопомощ  Heart Eyes

# 447
  • Добрич
  • Мнения: 119
добро утро и от мен милички
тая сутрин пих за първи път лимоните с лайка,малко гадничко е това сокче,иначе аз си стоя на 62кг,но ми е добре,много не им се впрягам на килограмите,днес съм на печено пиле и салтка,лек ден от мен Hug

# 448
  • Мнения: 110
Здравейте пак  Hug
Охххххх, няма ли някой на водичка днес за компания?  smile3506
Докато четох предните постове ми потекоха лигите...
Не знам как ще издържа до довечера, но ще издържа.  Peace И двете ми срещи минаха дори  по-добре от очакваното, а и се добрах до нас без припадъци, така че по-трудното мина   moresmile
Дано да имам резултат утре, че не знам  newsm17
Елспет То при твоите кг, количеството няма как да е много  Mr. Green При мен нещата са по-различни  Blush
stani_jelkova Защо ти е гадно сокчето? Кисело ли е? И аз смятам да го пия скоро, затова питам  Grinning
zalagalki Аз ям какъвто сладолед ми попадне - не съм гледала да е без нищо, какъвто ми се яде  Peace Гледай да не е с плодове, обаче, плодовете само отделно ги хапвай  Grinning
А рекорда ми е половин шоколад, но това беше в началото на диетата, когато не си бях озаптила количествата още   newsm62
Лек следобяд, не знам дали ще имам сили още веднъж да намина през компютъра днес, така че отсега и лека нощ ще ви пожелая  smile3525

# 449
  • Добрич
  • Мнения: 119
да hristy много е кисело,а тая лайка въобще не се усеща,имам чувството че не си е пуснала нищо,аз незнаех със студена вода ли трябваше да залея или топла newsm78

Общи условия

Активация на акаунт