Рицарки на Бялото кантарче 11.08.2008 - 17.08.2008

  • 20 867
  • 576
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 179
Евич, днес ще го търся в датата...На тема  - такива филмчета съм jump
   ЖД, поздравления за еднаквия номер!
Непукиста, аз ставам и лягам с кремовете около очи, защото там ми е слабо място, ама то си и до ген Confused

# 541
  • Мнения: 1 479
Звезди, в САЩ и Канада,датата не се отваря посмъртно, а ти си в Германия, нали?
Обаче с торент можеш ли да теглиш?

# 542
  • Мнения: 1 479
Змезди, ако си в Германия, датата със сигурност няма да можеш да я отвориш!
Действай с торент!
Пуки, мисля, че ти е раво, миличка за тези кремове! Аз мажа от 32-33 годишна и то все хубави, нямам много, но все пак имам!

# 543
  • Мнения: 2 147
Ехооо, здравейте Laughing Laughing Laughing
Да си кажа, у дома са всички болни( разстроени)....  Hug.. аз съм медсестра и само им прислугвам, взех та между другото измих и прозорци, направих сладко от сини сливи и се разкапах.....и съм извън режим, само облизвах пръсти Mr. Green...., но от утре се хващам сериозно newsm78 ooooh! Embarassed
......ако взема и да покарам велото, ще бъде супер Thinking Mr. Green
Ванюшка се появила и тя близала пръсти Wink.. и да ти е жив и здрав брато Laughing Laughing Laughing
Ж, може да е вируса  newsm78... дано не е щото е мн. гаден, щом мъжа ми е на легло #Cussing out
... а за Калина, не само мама е готина.......... Wink smile3534
...... хайде болния се надигна, сега са ми донесли компот от дренки...... Praynig Peace

# 544
  • Мнения: 5 873
Зетче,благодаря. Hug

И всички болни да оздравяват. Разбрано? Hug

Октомври сигурно ще се ходи до София за ден-два.Който иска да дава телефон за връзка Grinning,пък може да пийнем някъде по едно рицарско кафе. Heart Eyes

Поздрави и добре дошли на всички нови попълнения. Grinning

На всички много целувки. Heart Eyes

Лека вечер.  bouquet

# 545
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

На всички много целувки. Heart Eyes


Без малко да викам специализирана помощ по телефона да ме спасява от Еменския каньон.  ooooh! Като му виснах на една скала и като магарето - ни напред ни назад....

А ей тука колко страх брах, докато го премина  Embarassed http://212.36.3.59/site_pics/170/a_1121422801_IMG_2558_2b.jpg

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 19:21 от Арбанашка кокона

# 546
  • Мнения: 5 873

На всички много целувки. Heart Eyes


Без малко да викам специализирана помощ по телефона да ме спасява от Еменския каньон.  ooooh! Като му виснах на една скала и като магарето - ни напред ни назад....



казаха ми да ти предам,че винаги можеш да се обадиш, когато имаш нужда от помощ. Heart Eyes



много красиво и страховито място...... Flutter


и не се черви,аз къв страх брах вчера,ама голям кеф да гледаш как идва към теб кола,фучаща със  150 км в час. Crazy
не съм проявявала безразсъдство де... Blush
моя фаворит Крум Дончев спечели. Party Grinning

 Hug

# 547
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Поздравления, Кокон! Аз не мога да мина по такива места!

Ванче, целувки и от нас!  Heart Eyes Октомври има и други поводи за Рицарски почерпки, ще те чакаме.

Зетке, не е вирус, гарантЕ! Само ледено студена и страхотно вкусна диня. Утре почвам захранване полечка

# 548
  • Мнения: 1 479
Ехоо!! Кокон, местото е страхотно, блазе ти, че си била там! И на Ванюшката заблазявам - аз само съм готвила, турболирала и учила!
А, бе гола вода съм! Тая година май ще си я изкарам цялата в учене! За какво точно - не е ясно! Да докажа на себе си може би!
Ж, внимавай, че и аз преди няколко дни бях така, писах!
Лека и режимна вечер и не забравайте, че ви обичам!

# 549
  • Мнения: 179
Moмичета минавам да ви пожелая " Лка нощ", но май вече всички са заспали Simple Smile
  Евич, да в Герм. съм и не се отваря, само началната страница , ако натисна да търся, Бодиуърк, както беше написала , не се отваря по н.т. Иначе торент за сваляне имам. Simple Smile
   Коконка, разкошно и много страховито място.
Зетче, бързо оздравяване у вас !

# 550
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
- 1.200 кг - довечера повече  Simple Smile
Още 10 дни до морето ! Party

# 551
  • Мнения: 1 479
Браво на Пукито!
Звезди, пробвай с торентите, даже с тях мисля, че повече може да намериш!
Днес трябваше да съм на работа, но са ме писали в сряда, за да ми се падне после в събота и неделя да съм! Но няма значение!

# 552
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Благодаря ви милички за пожеланията за Рожденния ден!
Неможах да се вясна че компа се сдуха,после тръгнахме на море и така.
Почивката свърши на килограми съм същата както преди нея но съм много дебела!!!!59.0кг!!!Толкова много не съм била от много време но сега е момента да се стягам и да почвам да свалям пак.За пореден път!

Пуки браво за намалението!

# 553
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
УСМИХНИ СЕ НА ДЕНЯ, ЗА ДА ТИ СЕ УСМИХНЕ И ТОЙ!
Успешен ден, приятелки!


# 554
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Моя копмютър вкъщи се скапа и не съм ви чела от петък  ooooh!
Съответно и режима малко кривнах, от дне отново съм на Скарсдейл. Вече си напазарих хубаво и нямам извинения за кръшкане.
Миле, много готино това със кученцето  Hug
Пуки, я кажи малко подробности за тази маска с белкът. Аз тикера също си го сложих, за да се следя, че без него ужасно стана.
Кокон, много красиво и много страшно  Joy
Ванче, аз на такова състезание не отивам, че си умра от страх  hahaha
jd, честито за добрите резултати!
Ох имаше още, ама  newsm78
До по_късно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт