Рицарки на Бялото кантарче 11.08.2008 - 17.08.2008

  • 20 868
  • 576
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 147
Здравейте любими рицарки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ж, много мерси Laughing Laughing Laughing
У дома започнаха антибиотик, така каза личния Hug.. положението е ужасно, само ОО #Cussing out аз съм на работа и днес сами ще се оправят, тати и тинейджарите Mr. Green
Кокон мястото е страхотно, ще го запомниш със сигурност Thinking Wink
Ванче, задължително трябва да се видим като идваш Naughty newsm78
На Пуки  bouquet и на всички с минусчета, макар и малки Wink
Бебче, като те знам каква си мацка........... Hug Peace 
Звезда, Евич и т.н  love001
Хубав ден на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
... а къде са останалите.......

# 556
  • Мнения: 179
Аз продължавам борбата с търсенето на филмчетата, дано успея днес. Успешна седмица на всички!

# 557
  • Мнения: 850
        Здравейте прекрасни Рицарки на Бялото кантарче !!!
 Аз за пръв път ви прочетох темичката, защото се лутам какъв режим на хранене да започна! Много ми хареса вашата мотивация и приятелски резговор! Та затова реших да си подам докумети за членство във вашето форумско рицарство!  Wink
     Моята история не е много кратка , но все пак... никога не съм била кльощава по скоро леко пухкава , но и на това съм доволна! За мое съжаление миналата зима се лекувах от липса на Мцикъл и съответно овулация и качих доста! Щастието ни се усмихна и забременях, но уви не за дълго направих мисед и сега съм пред дилемата отново да започвам с лекарствата.... оххх а така го мечтаем и искаме бебчето с моя мъж , но уви!!!
     Аз реших преди да се  започне пак с качването на кг от лекарства да се опитам да сваля , за да помогна на организма си сам да се пребори!
     Това е общо взето от мен милички , дано не съм ви отегчила ... решила съм от днес започвам Дюканския режим и  дано да успея да осъществя мечтата си!
    В момента съм 79кг и ще се опитам да достигна 65кг !
     Благодаря за вниманието и се надявам взаимно да си помагаме!!!

     Целувки прегръдки и хубава седмица от мен  Simple Smile   bouquet
 

# 558
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здрасти ви Hug.
Така. ДЯцата са облечени от глава до пети, днес приключих шопинга с два чифта дънки, яке и гуменки за физкултурата за Калоян. И баща им намаза - огледало за банята, че нашето се счупи мистериозно  Rolling Eyes и негова милост взе да ми се вре в ръцете в кухнята да се бръсне.
За мама им - ничего. Туй то.
Обаче ме беше нагънал бъбрека - ядох един пикантен хайвер, сигурно от него. Пих хап и ми мина.

Ванче
, шшшшшт, да не чуят мъжете, че ще ми изядат дроба що не са отишли.
Кокон, да не си била в рая? Хубава си ни е страната, нали...
Всички болнички да оздравяват Peace! В това число и болните компютри.

shushy80 , само по документи не приемаме. Трябва и таквоз hahaha:

И що ви няма бре #Cussing out?

замириса ли ви, а?


# 559
  • Мнения: 1 479
Здравейте, пак мили приятелки!
Добре дошла, Шуши!
С Дюкан ще имаш ефект със сигурност!
А ако питаш мене и от другите режими също се отслабва! Дерзай и споделяй и питай!
Звезди, пиши какъв торент-браузер ползваш!
Зетче, оправяйте се бързо!
Хъфи, къде се загуби?

# 560
  • Мнения: 1 479
Мариетке, сега се налей с повечко вода и внимавай с лютото! Казвам от опит, че и аз от време на време имам такива болежки!
Ама изпий повече вода наведнъж - супер помага и си купи един чай на Ламбрев за бъбреци от аптеката , струва един лев и помага страхотно! Аз не вярвах, но преди 3-4 години ме беше свило и една колежка ми го каза, аз не вярвах, майка ми насила ме накара да го взема! Просто е страхотен и даже и профилактично си го пия!

# 561
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Евич, мина ми вече, аз се знам каква съм, ама пусто - вкусно бе...

# 562
  • Мнения: 1 183
Мариетка, за теб що нищо бе? Вземи си нещо и на теб  Hug Като те гладам как си заслабнала последно по снимките  smile3501
Шуши, добре дошла!
Тез пусти хормони аз жалост така действат и аз в тази цел пих, но оствен килограми вплюс друго не успях да постигна все още  #Cussing out
Тук всички сме на различни ремижи, на мен добре ми е действал Дюкан, но ми е много труден и ограничаващ, сега се хванах със Скарсдейл, още за резултати конкретни не мога да кажа.
Отавам да ям аз, че не се справих със обяда си още  Joy

# 563
  • Мнения: 2 147
  welcome Шуши 80 и  Peace във всичко  PraynigPeace Hug
Тук приятелския тон е правило No 1 и задължително за всички рицарки Wink
Дюкана е добър и много рицарки са започнали с него newsm78
.. само още едно питане, ръст... защото 79 кг. при една височина е едно  при друга съвсем друго newsm78 Wink
Къде се загубихте днес всички newsm78 Hug

# 564
  • Мнения: 2 147
Докато побликувам и вие дошли Heart Eyes Laughing Laughing даже и кафе, за което мерси на Мариетка  bouquet и честити Ви придобивки, със здраве да се ползват и успех на пъвокласника Peace... еееееее, то всичко идва от лакомия Wink Mr. Green Hug
Евич, какво правиш не си ли на работа Crazy
И кога мислите да правим Варненската среща  newsm78 Hug
Литъл и Айчето къде са newsm78


П.П/ ..налага се да тръгвам, баййййй  Laughing Laughing

# 565
  • Мнения: 1 183
Дааа, и аз това питам - кога е ще е варненската среща???

# 566
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Честити придобивки на Калоян, но, Мариетке, вземи се в ръце! Не може то така! Толкова кила свали, купи си нещо! Аз край първокласника си взех поне едни платненки, че още колко обикаляне ме чака Embarassed Пък после за фитнес ще ги ползвам.

Шуши, какво ти е отношението към магданоза? За ръста са те питали. Simple Smile

За Варненска среща - не знам! Лятото трябваше да е, ама май се ослушват Рицарките, не щат да се показват по бански.

Аз работя, занимавам се и с глупости. Опитвам се да гледам ведро на нещата. Млада съм, здрава съм, само няколко кила имам излишни. Планираме една служебна разходка в Девин. Тийм билдинг, но на мен ми се иска да съм там и със семейството си. Никога не сме излизали през почивните дни семейно, с преспиване. А сега - за цели две нощувки да се отделя от тях. Та аз толкова време изкарах със семейството си само през отпуската. И ми беше хубаво. Искам пак. Щом е тийм билдинг, време и място за опознаване, нека ме опознаят. След като искат да сме като едно семейство, нека приемат и другите му членове. От сега замислям фотосесията. Само да са здрави.

# 567
  • Мнения: 1 479
Зетче, щях да съм днес, ама са ме писали в сряда!
Ж, не изпускай тийм билдинга - ще видиш кой какъв е и ако не ти хареса - следващия път няма да отидеш!

# 568
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Аз тийм билдинга няма да пропусна, но мисля да съм със семейството си. След като искат да сме като едно семейство - ок. Да приемат и моето. Искат да е три дена и две нощи. За мен е прекалено иначе. Обещаха ни и разходка до Рожен, ще гледаме звездите - кога друг път ще заведа хлапетата?

# 569
  • Мнения: 5 873
Добър вечер. Heart Eyes



Ванче, аз на такова състезание не отивам, че си умра от страх  hahaha

ами аз така да се каже открих нова страст,след като открих страстта си  към пещерите... Crazy
много страст,много нещо... Grinning

страшничко си е ,Силви,но е и много вълнуващо. Crazy Heart Eyes

 Thinkingлипсват ми Хъфи , Айчето,Дичето...сигурно пропускам някой... Confused


Кой ще пусне новата тема?Литълчето ще я няма още 1 седмица...хайде,който има време, да се заеме. Hug


пия бира...... Mr. Green Crazy

Наздраве. beer

много диетично,няма що. Blush


Лека вечер от мен и до утре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт