Трети месец мина вече , Февруарче вече е човече!!!

  • 17 537
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 649
tesori аз питах за palmers, много ти благодаря. Задължително ще ида до там да проверя. О чудесно ще е ако успея да си взема. Само хубави отзиви съм чувала за този крем.

А каква е цената?

lukrecciana честито, да ти е живо и здраво момченцето.

Хайде момичета дойде време един по един бебоците да се разкрият. Супер!!!
Много е вълнуващо  Laughing Grinning

# 286
  • Мнения: 356
lukrecciana,честито за синьото вързопче!!!!!
В_Н_Л,пази се много!Дано Дари се оправи бързо.Не се притеснявай,че ще изпуснеш прегледа при док.Гледай да стабилизирате Дари и бързо да забравите за този коварен вирус.
tesori,знам че БХС се прави на 2 Д.При нас лично след прегледа на 2 Д ни пуснаха и 4 Д,но това си е просто практика на док.Винаги при всеки преглед ни е пускал 4 Д,за да можем с таткото да добием по-ясна представа за чудото на живото WinkА снимки на нас ни дават много.Не се притеснявай и си искай.Никой няма да ти откаже.На нас и на диск ни ги записват.Моя лекар винаги преди прегледа разглежда снимките от предишния и тогава започваме с новия.
Аз с нетърпение чакам прегледа в края на месеца,за да ни кажат пола на бебо.На нас с таткото предния път ни се видя пишле,но ще видим. LaughingДа са живи и здрави всички бебешоци - това е най-важното.

# 287
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте и от мен Simple Smile
С моето многословие, май-май ще съм последната в тая тема Simple Smile

krasina77, и аз нямам апетит.. даже нашия татко все ме кара да ям, а аз се опъвам... но се чувствам екстра така.. вярвам, че организма си казва кога какво му се яде Simple Smile

hamelionche, питах док. за пъпките.. както и ти казваш-спасението ще дойде след февруари Sad моите малко позаглъхнаха тия дни, но предполагам че скоро пак ще има БУМ Sad

PIS, чакаме новини от теб, но мила не се притеснявай Simple Smile отидете да се видите на ЕХО във Фемина и прави каквото казват докторите..

mother-of-pearls, ти съвсем ме шашна Simple Smile аз без ръце нищо не усещам Simple Smile а и с тях - пак толкова... Иначе пак слушахме с медицинските слушалки... имаше разни шумове, но когато сложих слушалките на корема на приятеля ми... СЪЩАТА РАБОТА!!! Simple Smile та бебо хич и не се опитва да ми напомни за себе си явно.. но какво да се прави... мързел като мен Simple Smile

ioli, аз всеки път като започне сезона на зелената салата и корнишончетата имам същия "проблем" като теб... стига цветът да не е електриков, според мен няма проблем.. но за по-сигурно отиди на док...
А да не ти казвам какво е когато наблягам на червено цвекло.. цветовете стават всичко друго, но не и натурални Simple Smile розово, лилаво, черно... Simple Smile странна работа    newsm78

ВНЛ, стискам палци детенцето да оздравее бързо  Praynig

desika, според последния преглед не съм толкова напред Simple Smile Ама де да знам вече и аз на какво да вярвам...
та стигнахме и до моя отчет:
бебо е 10.2см дълъг, уж мърдал, ама на мен като ми го показваха нищо не видях да се движи... по този размер си отговаря на седмиците /16 и нещо/ и ми дава термин: 30януари. после има някакви други размери /според таткото, който явно е слушал по-внимателно, става дума за бедрената кост/, по които ми се дава термин 8.февруари..
Док ми каза средна дата 5.февуари /което е истинския ми термин според зачеването, по мои сметки/..
ама както и предния път тия дати все ме объркват, така че нека си стои термина както ми е обявен отначало Simple Smile
Тежим 133грама Simple Smile А мама, т.е. аз Simple Smile, все още се колебае между 63 и 64кг  newsm57
Както и да е ЕХО-то във Вита не ми хареса, но докторката /Славкова/ беше много любезна...
Каза - предно много добро закрепване, добре узряла плацента; аз на снимката вече не виждам огъването на матката => наистина не е двурогова, а е било от обръщането й... та от всички тия неща изводите бяха:
секс - може - опитахме още на следващата вечер, но в бързината аз не бях съвсем готова, та ме заболя и опитът приключи неуспешно Simple Smile но тепърва започваме Simple Smile
да ви предупредя - док препоръча ползване на презервативи, тъй като семенната течност съдържала еди си какво и можело да предизвика контракции на матката /по принцип става дума за след 19г.с., но ние от сега ще сме така/
фитнес & плуване - може без претоварване - заминах на басейн още преди секса Simple Smile взех си душ предварително, за да се намокри коремчето а не да се получава шок Simple Smile плувах 10ина минути, после малко излязох да си почина... плувах още малко и това беше .. леко ме заболя корема, но предполагам повече от притеснение... иначе във водатае  екстра, но в морето беше 100 пъти по-добре Simple Smile
коламаска - може - до края на седмицата ще свърша и тая задача, само да поникне нещо Simple Smile
пътуване - може, но един-два дни предварително да започна 3х1 магнезий /за да се насити организма с магнезий/... купих си магнерич и да ви кажа направо се чудя как ще ги гълтам - те са като монета от 1лв Grinning
Иначе всеки момент чака мда ми кажат кога ще ме пращат в команд. в Бургас... Първоначално не исках да ходя, но след отчайващата софийска жега си мисля, че въпреки пътя, там ще ми е по-приятно...  newsm78
болки - възможно било яйчника от който е дошла яйцеклетката да наболява - в моя случай вдясно; сега след като бебо е позапълнил матката, може да се очаква нов прилив на болезнени усещания, когато тя започва да се разпъва...
предписа ми някакво мазилце за отвън за гъбичките.. но само ако има сърбеж.. при мен за сега да чукна на дърво всичко изглежда нормално, нямам зачервяване вече, няма сърбеж, няма миризма, няма болка, няма течение... всичко е дори-по-нормално от преди... дано да се задържат така нещата поне месец-два-три Simple Smile

Вчера съобщихме новината на бабите и дядовците Simple Smile неговите родители я приеха радостно и спокойно; моя баща - нормално, ама на него ще му е 3-то внуче вече, а майка ми горката щеше да получи сърдечен удар... ама като съм й единствено скъпоценно дете.. мисля че е нормално... и така... този уикенд за нас беше хипер емоционален Simple Smile
Аз приключвам с притесненията, за да не стресирам родата...
Действам си както обикновено, за да мога после да обяснявам на хлапето до кой месец съм го/я катерила по покривите Simple Smile

Аааа за пола - питах док, ама чак след прегледа, та тя каза че не е гледала специално, но пишка не била видяла.. аз очаквах такава новина да ми въздейства по-силно, но всичко което ми се изплъзна беше "е нищо - така е по-добре, после ще сме изненадани" и така... приключих и с налудничавото желание за розови гащи... каквото е - все ще яде бой като не слуша Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 10:51 от carbo

# 288
  • София
  • Мнения: 66
lukrecciana , честито момченце.. видя ли че всичко е наред Simple Smile

Забравих да ви кажа- освен че пъпките ми позачезват... малко ме беше страх да ви споделя преди прегледа, но сега- зада успокоя някои от вас-гърдите ми освен че спряха да растат /и дори леко спатъхнаха/ и вече не са чувствителни, алвеолите също се смалиха...
Въобще единствения признак по гърдите ми за бременността е една идея по-тъмния цвят на зърната /но и това може да е измамно/
Така че - НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ дори симптомите съвсем да изчезнат!!!!

Забравих и друго - Славкова остана много учудена че не искам БХС - каза че това бил единственият начин да се хване ако има нещо...  Аз обаче не мисля да ходя до майната си в майчин дом за да ми вземат едната кръв и после да ме стресират разни резултати... пък и природата си зне работата...

и сега ще кача една снимка.. почти нищо не се вижда... ама такава е Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet на всички и до след малко в новата тема Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 10:37 от carbo

# 289
  • Мнения: 1 796
Добро утро и от мен,

да ви се оплача, че ме хвана склероза, много съм разсеяна, миналия път лекарката ми каза да не закусвам преди днешния преглед, за да си направя днес изследванията, аз обаче съвсем изключих и похапнах, а на всичкото отгоре обикновено ям доста по-късно, но днес какво ми щукна не знам newsm78, не че е фатално утре ще ги направя, ама ми стана много неудобно почувствах се като някаква ламя Confused

lukrecciana, честити сини гащи! Simple Smile
толо нищо не ми казаха за пол, ама и аз не посмях да питам, че то лицето си криеше, а да не говорим за другите работи Mr. Green
Да е здраво пък за пола ще почакам...
В_Н_Л стискам палци на почти  Praynigадашката, дано да й се размине болницата.

Я, линийката ми се е преместила на 4-ти месец Sunglasses newsm47

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 10:57 от daya9

# 290
  • Мнения: 941
Май е време някой да направи новата тема.....

Някой беше дал предложения по-горе , които напълно подкрепям: да се правят темите от общиятпрофилм, за да може всеки да добавя линкове и т.н.
Аз имам още едно предложение: ако искаме (така и така някои мами вече знаят пола на бебето си) да изпращаме на ЛИЧНИ на потребителя
february09  пола на  бебето ни, за да може по-лесно да се добавя в началната страница...защото така м/у постонгите може да се пропусне някоя мама, че се е похвалила  Heart Eyes 

За кола маската - в събота бях на цяла кола...+ триъгълника и интима....пих едно НО ШПА преди да отида и всичко мина по мед и масло. Говорих с козметичката си, при която ходя от 5-6 години...до кога мога да се подлагам на кола на интима...и тя ми каза: понеже и кожа и организъм вече е свикнал и до деветият месец мога да хода, но тя сама би отказала на някоя мама , която не е ходила на кола на интима от месеци,и реши тепърва да тръгне....
И друг интересен факт ми сподели - на всички бремелинки на които е правила кола, като родят и ходят с бебетата си...в момента в който и чуят гласа (на козметичката) и започват да реват  Joy  Припомнят си, че тя им е създавала дискомфорт....

# 291
  • Мнения: 1 121
Кой ще пуска новата темичка?

Вече имам няколко предложения и бих я пуснала, но не знам кой е общият профил и каква е паролата newsm78

# 292
  • София
  • Мнения: 117
^desika^  лосиона беше на цена 25лв.
naiema  Благодаря за разясненията следващия път няма да пропусна да поискам снимков материал.

# 293
  • Мнения: 0
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА


П.С. нека мамата направила ТАЗИ тема, да влезне с общия профил в НОВАТА и да добави линковете, които ги няма.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт