Има ли къръци като мен?

  • 2 949
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Пъво искам да ти кажа че това за зодията  е повече от глупаво поне според мен .Планирала си зодията на детето и видиш ли ако се падне такава каквато не траеш какво ще го върнеш ли .
Тук има майки , който с години чакат деца , а ти имаш някакви смешни претенции. doh
Какво са два месеци опити според тебе .....според мене нищо не са .
Стегни се малко и слез на Земята .

# 16
  • Мнения: 2 960
SadТова са подробности които е излишно да се пишат тук ,при условие че тук пишат и момичета които се молят за рожбички с години.
Не мисля че на това му се вика карък.Радвай се на живота и на малките неща,а всичко друго е Божа работа и си идва на мястото, когато най-малко очакваш.


ей това е супер изказване... А иначе-.два месеца опит за да се улучи  зодията Shockedпосле пак изчакване и после пак опит Shocked Shockedкое му е къръшкото.??????
  за протокола-първият път забременях от раз ,вторият на шестия месец НО без планово зодиакално бременеене!!!

# 17
  • Мнения: 719
С първото ми дете се получи неочаквано.
Второто беше дълго чакано и желано, постоянни опити.
НО никога не съм се водила от някакви глупости като зодии, това е абсурдно. Naughty

# 18
  • Мнения: 4 784
Аз бих се срамувала от такова изказване.
Някои хора животът доста ги е поразлигавил...
Хората имат проблем да забременеят, ти за зодията си се закахърила. Ами дето ще се кахъриш, "живей си живота", да не се ядосваш после, че не е дева, ами телец!/примерно, нищо лично към деви и телци/.

Имам няколко приятелки, които за разлика от първото, доста време се трудиха/трудят за второ дете.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 191
Що за идиотска тема?  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 9 814
Цитат
От друга страна не ми се иска и просто да спрем да се пазим и да си живеем живота, щото нали може да се падне не каквото го искам /глупаво изказване от моя страна, знам. Няма да го върна я./.
Е това вече наистина не бях го чувала
Има много случаи като твоя,ама това изказванееее ooooh!
Желая ти късмет-да се падне това което искаш  Thinking

Желая късмет преди всичко на нероденото бебе!

# 21
  • Мнения: 3 861
Проблемът е в главата ти, а не в тялото ти!!!
И аз така като теб тръгнах с голямата кошница и исках да забременея по определено време за да родя през лятото, но цък, тая работа не става по поръчка!
Отпусни се и не мисли за глупости. Ние правихме  бебето с което съм бременна 8 месеца. случи се точно когато имах много проблеми и ангажименти. Така ми се беше запалила главата, че дори за секс не се сещах. В същия месец, когато забременях  го бяхме праили всичко на всичко 2 пъти, набързо!
Така че преди всичко се успокой, не мисли постоянно за това, не планирай защото господ си знае работата и не можеш да се бъркаш в делата му! Успех!!!

# 22
  • Мнения: 9 776
Аз оценки не желая да давам. Господ ни е създал различни и сигурно има причина за това - различно умни, различно глупави, руси, черни, слаби, дебели, различно мислещи. По темата - първото и второто ми забременяване станаха случайно "с пазене",  а сега третото - след няколко месеца неуспешни опити. На твое място бих се наслаждавала на секса и на това, че не се налага да вземам предпазващи средства. Бебето ще стане тогава, когато му дойде времето, независимо колко изчисляваш и планираш. Успех!

# 23
  • Мнения: 1 796
Много жени биха искали да са каръци като теб Мамамиа, моли се детенцето да е здраво, а пък зодията е най-малкият проблем, пожелавам ти скоро да се похвалиш с положителен тест Peace

# 24
  • Мнения: 1 440
Мамамиа,ама ти сериозно ли...? Shocked
Наистина кое е каръшкото в случая?
Взимай се в ръце и не се занимавай с глупости,имаш здраво детенце и другото ще се появи! Peace
Някои хора с години не успяват,ти си се закахърила за някакви зодий! ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 312
Някои хора с години не успяват,ти си се закахърила за някакви зодий! ooooh!

Заглавието е  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 131
Спри да го умуваш, изчисляваш и да влагаш някакви висши математики. То си е Божа работа. Вече ако продължително време не стане - на лекар, дотогава - секс и то без много мислене.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
хахахха, не не си карък...ама е смешно да планираш зодията на бебето си...ми ако се роди по-рано или преносиш ??? м? ще го фърляш ли....?

Като си е твое, каквато и да му е зодията ще го обичаш и ще намерите начин да виреете заедно.

И ти пожелавам скоро едно прекрасно бебе, независимо какво Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 919
Много жени биха искали да са каръци като теб Мамамиа, моли се детенцето да е здраво, а пък зодията е най-малкият проблем, пожелавам ти скоро да се похвалиш с положителен тест Peace
подкрепям.

# 29
  • Мнения: 494
Ох боже Shocked
И ние като почнахме да си правим бебче и аз всеки път смятах,каква зодия би било,и всеки път намирах нещо хубаво. Ама то още не идва и  още малко ще прехвърлим всички зодии. Просто спрях да пресмятам.
Повече няма да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт