ФОТОШОП

  • 39 799
  • 532
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14
Здравейте на всички
толкова прекрасни неща правите,че просото ви се възхищавам!!!
От два дена чета уроците и постовете ви,но уви май съм тъпа немога да схвана нищо.
Искам да направя на бебчо рамки,но немога.Успях само едно копче да направя Sad
Нищо не ми е ясно от къде да взема фонове,други шарениики който се слагат на рамките,панделик и всички те тези неща.
Ако може някой да ме подбутне мъничко ще съм безкрайно благодарна!!!

# 526
  • Мнения: 1 237
Разгледай тази тема ,има линкове за елементи за създаване на рамки.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281732.0


# 527
  • Мнения: 276
dior, висока летва си си поставила. Трудно ще ти бъде сама да си изработиш елементи, ако досега не си се занимавала с Фотошоп. Започни с по - лесни задачки - опитай да си направиш семпла рамка от готови елементи. Не се бой, ако не се получи от раз  - изисква се малко време и опит, и много желание, разбира се Hug.  За всичко, което те интересува, питай - ще помагаме  Peace Повечето то нас са започнали също от нулата. Аз например сума време се чудех как се отваря нов документ Joy. Като прибавим и това, че не знам английски...Но се научава постепенно  Peace Успех и добре дошла при нас   bouquet

# 528
  • Мнения: 172
Отдавна не съм писала, но редовно Ви чета. Малкият е болен вече повече от 20 дни и аз направо се съсипах.Вече има подобрение и затова днес седнах да направя една рамка.
Видях много големи красоти създадени от Вас, много са се запалили да правят скрапове, които са невероятни. Поздравявам всички Ви!  Peace
Само да попитам, отново ли има две теми за фотошопа или аз се бъркам нещо.  Rolling Eyes На имейла си получавам, че има нови публикации за тази тема и за Photoshop United.  newsm78

# 529
  • Варна
  • Мнения: 893
Стейси, по принцип вече пишем само в Photoshop United, но понякога се бъркат и пишат тука, който не е видял новата тема Simple Smile не знам защо тази не са я заключили още  newsm78

# 530
# 531
  • Мнения: 60
Откъде да си изтегля програмата за ФОТОШОП? ooooh!

# 532
  • Мнения: 2 818
http://DMCA-removal-from-Google/ Ако имаш други въпроси заповядай в новата тема, с радост ще ти отговорим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт