Гоблени-28..

  • 68 913
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 063
 момичета, само да разясня  Blush
гоблена на Здравчето е щампа, а това, което гледате и давате съвети е Cоunted Cross Stitch различни са и резултата е различен  Hug


# 466
  • Мнения: 161
vvvitality , питах за ангелчетата,, защото ми изглеждаха с гобленов бод ушити. Чудя се какво ще се получи на обикновенна панама с гобленов бод newsm78

Отдавна не съм показвала какво съм ушила , ето

eliss
-  няма да се получи същия ефект. То има и гобленов бод, освен кръстчета, но и самите видове бодове се правят с различен брой нишки и от съчетанието на всичко това се получава неповторим ефект. Повярвай ми - труда си заслужава! Аз също преди това бях шила само с гобленов бод и затова ми беше малко трудно в началото, но като видях каква е разликата направо съм очарована. Особенно като се ушие и контурния бод накрая и направо всичко грейва! Само с гобленов бод ти самата няма да си доволна от резултата, а без контурния бод направо не си заслужава. Сама прецени, но за да вложиш толкова труд според мен накрая трябва да излезе нещо красиво!
Поздравления за твоите гоблени - много са хубави !   bouquet

# 467
  • Мнения: 2 116
Дъмпер честит двоен празник!  Hug Да са ти живи и здрави малките принцески и само радост и щастие да ти носят!   bouquet



eliss
поздравления за гоблените!  Hug

# 468
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Дами заповядайте в  Новата 29-та тема  Hug

# 469
Много харесах картата на magi_sveta и искам да знам откъде мога да си го купя или да взема схемите.

Общи условия

Активация на акаунт