Мами виенчанки сънуват мелби и торти - 20

  • 23 909
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

Якобс мерси за свършената работа, хайде натискам копчето! Coffee Coffee Coffee Coffee  Coffee
                                                       Мммм, как ухае!
Ама друго си е с машинка, а не като мен да ги цвъкам  кафетата едно по едно на котлона   Joy

Алекс ли е именник, със второто си име де? Да ти е жив и здрав!
А ти с тази питка си много съмнителна!  Wink

Честито на всички именници! Да са живи и здрави и да си носят гордо името!

Габи пожелавам ви да нямате повече такива дни с много контузии!

Наденце, добре сте дошли на родна земя!
Сега очаквам и Свити да се разпише!

Лек ден от мен!

# 61
  • Мнения: 413
Да Женка с второто име, а с първото има имен ден на края на месеца.  А питка се правело за здраве...докладваха ми бабите и аз месих посред нощите, че моя мъж е прилежен с ходенето си на църква, аз съм по-лошата християнка.

 Joy и на котлона става, че и по турски ще го докараш   food010    а ако и хвърляш по едно око... Joy

Честит Имен Ден на Мария на Галя, да ти е жива и здрава и да и е честито името    bouquet    и на всички други, които носят това име

# 62
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Якобс, не ми отговори конкретно на въпроса за питката! Нали знаеш кога жената меси питки или кексове, или върти баници в ранни зори  Wink

Честито на Мимката и от нас! Да е жива и здрава!   love001

Гале дано сте оздравели вече!

# 63
  • Мнения: 957
Нали знаеш кога жената меси питки или кексове, или върти баници в ранни зори  Wink

Жени, кога newsm78

Честито на Мимето на Джиджи!
и на всички именници Grinning

# 64
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Уомбат, ми как кога, когато преди кекса е имало секс!  Laughing
Не, че е задължително всеки път след секс да се меси нещо   Laughing,  просто такъв е лафа!

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 14:19 от Jeni 1

# 65
  • Мнения: 292
Честити празник на всички именници!  bouquet
Жени, това поверие или лафче...откъде ти дойде наум?!
Криси, и мен ме дразнят такива грешки, особено от филолози #Cussing out Ние, останалите, както и да е , оправяйте ни грешките, когато виждате, че се повтарят и са от незнание и зачестяват. Но мадамите с бг филология, няма прошка за елементарни грешки #2gunfire

Сега за гИнеколожката- в нашия вход има една, работи с касата и е жена с опит, ходих при нея и съм с добри впечатления, ако ти се ходи до 13 бец, ще ти дам адреса. Австрийка е, ама като се има предвид, че Криси си от 1 година тук би трябвало с немския да се справиш!

# 66
  • Мнения: 413
Jeni - правих вита питка, защото нали си имам именник и било хубаво да се направи от майката за късмет и т.п....А докато заспи бебчо, докато втаса, докато я омеся и то станало ранни зори.
   А това за секса, съм чувала обратното, че ако една жена много се престарае в яденето за вечеря, очаквала "благодарност"от мъжа си  Laughing

Ама защо имам чувството, че все един и същи пишем напоследък във форума? къде се загубихте другите  newsm78

# 67
  • Мнения: 153
Днес много празници
Честито на Мимката на Галя, да й е живо и здраво името  newsm18
Честит половин имен ден и на Алекс dance
И аз черпя, че съм рожденичка  Wine Glass
И Виктор днес стана християнче   cook
Наздраве Hug

# 68
  • Мнения: 413
Честит рожден ден Ани,
много любов и щастие у дома  smile3525
 
и честито ти християнче, да ти е живо и здраво

в коя църква го кръщавахте? Моят мъж каза, че имало две кръщенета в църквата, където той отиде днес

# 69
  • Vienna
  • Мнения: 266
Ани, 4естит рожденден, бzди жива и zдрава и нека вси4ки ме4ти ти се сбzднат.
На Мимката 4естит имен ден. и Галя да оzдравявате вси4ки и скоро да се врь6тате 4е ни е мн мь4но zа вас.
Е днес е ужадно времето, мн ме драzни, и откоре на вси4ко сьм пак беz мьж. Мислех си 4е като стане директор 6те си е по свободен и др. 6те работят пове4е, а то..............

# 70
  • Мнения: 11
 newsm59  Ани, да си много здрава, щастлива и обичана от двамата си мъже !!!
Честито християнче Ани да е закриляно от Света Богородица, и много здраво и щастливо !!!

Галя честита именичка, малката принцеса да е все така сладка и игрива, да ти носи много радост!

Честит Имен Ден на всички празнуващи!

# 71
  • Мнения: 81
Momicheta blagodarj vi za pojelanijta Hug
Pocherpka i nazdrave ot nas Wine Glass

# 72
  • Мнения: 81
Ilianka Mimi povrashtashe i rastroistvo,stignah do tam da i davam fiziologichen raztvor nemojeshe da hodi tolko behse otmaljla,no i zabi i izbiha kucheshki,no tova si beshe virus tai kato i nas ni izponatrashka.Tri dena pri nas traeshe,no Mimkata ja darji po dalgo.
 
Chestito hristianche na Anni i Rd da si jiva i zdrava i zaobikolena ot dobri prijteli!
 

# 73
  • Мнения: 314
честит рожден ден,ани!с пожелание за много здраве,любов и сбъднати мечти занапред! newsm67  ura  ura newsm59

а на всички именици- да са живи и здрави с името си и Бог да ги пази! Hug Hug Hug

# 74
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!  kaffeetrmker_2


Ани  newsm59 и от мен на патерица!
Желая ти най-вече здраве, щастлив семеен живот, много късмет и нека усмивката не слиза никога от лицето ти!

Честито ти християнче! Да  е жив и здрав!


Сюзън, ми как не го знаеш лафа?! Важи също и ако някоя жена се е разчистила рано рано, ей така  без повод  Wink

Якобс, аз знам, че се меси за здраве, ама си помислих, че може и от "благодарност" да си я направила  Laughing

Ние вчера празнувахме на Тали рождения ден в един от закритите  шпилплацове. Този път отидохме просто така, без предварителна резервация и си прекарахме супер. Тали се нащуря с приятелчетата, получи много хубави подаръци,  почерпихме се и не разбрахме как неусетно се изниза времето.

Пожелавам ви лек и приятен ден, че ме чакат задачи!

Общи условия

Активация на акаунт