MacD и рестото

  • 3 643
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 188
Случи ми се на Славейков да не ми върнат 25 ст. миналата седмица. И аз се зачудих, добре че не ходя често.

# 46
  • Мнения: 2 471
Не посещавам подобни заведения и затова нямам наблюдения за рестото, но имайки предвид вредните боклуци, които продават, мисля, че рестото е най-малкият проблем!

То понеже всичко е екологично чиста, та до там опряхме.......... А и темата е за друго, всеки си прави избора сам. Не виждам защо се включи в темата, щом нямаш наблюдения

# 47
  • Мнения: 2 374
Някои,може ли да ми каже за Мак Доналд на Слънчев бряг.Свекърва ми е била и за 2бр.детски менюта и 2сока са платили над 25лв.Защо цените там са по-високи от другите Мак Доналд ? newsm78

веднага ти отговарям.Цените са двойни!Ако два чийзбургера струват тук 1.99лв. на морето са 3.99лв. и обикновенно си добавят десерти и т.н без да питат,което е изкл.грозно,но само на чужденците,те само 2 детски мен. ли са взели???

IntriGA_Girl,къде работиш?

# 48
  • Мнения: 2 374
Не посещавам подобни заведения и затова нямам наблюдения за рестото, но имайки предвид вредните боклуци, които продават, мисля, че рестото е най-малкият проблем!

Вредни,вредни,ама хората се избиват за тия "боклуци" и хапват като за световно.И не са чак толкова вредни,ако отидеш да се наядеш във фаст примерно,ще лепнеш много повече боклуци и гадорий от тия мазнотий.В МакД. поне мога да те уверя,че всичко е изрядно чисто и под строг контрол.

# 49
  • Мнения: 418
В Макдоналдс отдавна не съм ходила,но преди ми връщаха до стотинка.Но скоро обменях евро в ДСК в Мола и касиера не ми върна50-60ст.Даже не си направи устата да каже,че няма а на мен не ми се разправяше понеже бях с детето.Навсякъде се правят на ударени и не връщат.А мобилните оператори ти дават касова бележка за сумата,така че допълнителните ст. си остават като кредит за следващата сметка.

Общи условия

Активация на акаунт