разходки в Южния парк

  • 5 008
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
хайде на разходка в Парка.... ние тръгваме след 10 минути и около 17 часа ще сме Джимис

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 375
Момичета, приятни разходки. Аз заминавам за известно време, но като се върна, веднага ще се присъединя. Алегра като на един от най-големите ентусиасти, ти пускам тел. на лични. Ако искаш пусни смс, за да си запиша и твоя. Целувки на малки и големи бебоци и до скоро.

# 77
  • Мнения: 1 815
    Здравейте, мамчета. Аз също живея в Стрелбище, а не познавам никой. Много ми е скучно в парка самичка, а вие изглеждате толко симпатични. Незная кога пак ще имате среща, но ако е удобно пишете на лични кога ще е следващата среща. Забравих да ви кажа, че пиша от името на сестра ми, а тя ще ми предаде, защото вкъщи нямаме интернет. Иначе телефоните ми са 958-33-96 и 0888484307. Живея на "Хайдушка гора", бл.1б. Много ще се радвам някой да се свърже с мен.
    Казвам се Юлия, а мойто слънчице е Васко на 5 месеца и 3 седмици.
    Поздрави на всички от мен.
   

# 78
  • София
  • Мнения: 1 402
    Здравейте, мамчета. Аз също живея в Стрелбище, а не познавам никой. Много ми е скучно в парка самичка, а вие изглеждате толко симпатични. Незная кога пак ще имате среща, но ако е удобно пишете на лични кога ще е следващата среща. Забравих да ви кажа, че пиша от името на сестра ми, а тя ще ми предаде, защото вкъщи нямаме интернет. Иначе телефоните ми са 958-33-96 и 0888484307. Живея на "Хайдушка гора", бл.1б. Много ще се радвам някой да се свърже с мен.
    Казвам се Юлия, а мойто слънчице е Васко на 5 месеца и 3 седмици.
    Поздрави на всички от мен.
   

Rady задължително ще се срещнем, и аз съм всеки ден в парка.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 402
Alegra исках да ти пусна лс, обаче имаш лимит на тези съобщения. Изтрии ненужните тук има инфо по проблема

# 80
  • София
  • Мнения: 3 688
Alegra исках да ти пусна лс, обаче имаш лимит на тези съобщения. Изтрии ненужните тук има инфо по проблема
да и аз пробвах днес и немога да пратя мислех че проблема е в мен:)
а днес имаше ли някой в парка,ние се разходихме но не срещнахме никой!

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Хей, много много благодаря за помощта с ЛС, въобще не знаех за лимита Wink

Сега поразчистих малко ЛС. Ние днес ходихме в парка около 18часа и ни заваля дъжда. Някой знае ли прогнозата за времето утре, дано да не вали слетобед! Обадете се ако планирате разходки Flutter

# 82
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние днес ходихме в парка около 18часа и ни заваля дъжда. Някой знае ли прогнозата за времето утре, дано да не вали слетобед! Обадете се ако планирате разходки Flutter

и ние бяхме там по това време:)жалко че сме се разминали:(

# 83
  • София
  • Мнения: 1 402
и ние с Ели бяхме вчера, обаче днес ми се струва mission impossible посещението в парка  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 3 688
и ние с Ели бяхме вчера, обаче днес ми се струва mission impossible посещението в парка newsm78
Гале така е който става толкова рано:))виж сега вече времето не изглежда толкова ужасно и идеята за разходка излиза на преден план!

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
на някой ходи ли му се на конно съзтезание на базата Хан Аспарух до комплекс Славия - от 15 часа Wink

Ние сме решили да пробваме, пък ако не ни понесе да се преместим в Парка.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 688
не ни понесе:(-заваля
гадно време
иииииииискам лятоооооооооооооооо!!!

# 87
  • Мнения: 5 370
Да не ви разочаровам,ама докъм сряда ще е така-е сега прегледах дългосрочната прогноза в яху...лошо...мдам. Confused

# 88
  • София
  • Мнения: 3 688
дано е само до сряда и после слънцееее
ама да не стане както правят по бтв-то да изместят лошото време с няколко дни напред и другата събота и неделя да си седим пак вкъщи:(

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета, ще ни се и на нас да се включим към организираните ви разходки  Laughing
Досега само с татито се разхождаме по надвечер в парка, а иначе - на въздух в двора.
Проблемът ми е,че досега не съм возила Влади сама и се притеснявам  Sick
Мамите с коли, моля, дайте съвет! Къде возите бебовците, отпред до вас, или отзад? Защото при мен въздушната възглавница не може да се изключи, а отзад няма да го виждам. Пък той моят Беошан е щурак  Joy и трябва да го контролирам. 

Общи условия

Активация на акаунт