"Помогнахте" ли си да забременеете?

  • 7 811
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
При мен стана случайно

# 31
  • Мнения: 3 743
опция 2

# 32
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път решихме,че няма да се пазим  и стана след няколко месеца.Не съм се въобще замисляла да следя овулация,да меря Т и т.н.Втория път бяхме започнали да го плануваме за след няколко месеца,но.............ни изненада Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 940
Планирахме бременността, но нищо не сме следели. Не мога да си представя да правя секс под график.

# 34
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
    Опция 2.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не беше планирано. Но се получи една много приятна изненада Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 7 723
Двата пъти различно.
Как да гласувам? newsm78

# 37
  • Мнения: 2 658
Ами аz не zнам zа коя опция съм  newsm78 .Първя път беше планирано, стана от първия месец. Втория път(сега) планирахме да почнем след 2 или 3 месеца, когато с огромна иzненада раzбрах, че вече съм бременна. Даже се уплаших, не очаквах.
Успех.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първият път стана съвсем случайно, вторият вече говорихме за бебе но също стана случайно

# 39
  • Мнения: 387
Нищо не сме планирали и нищо не съм мерила,  а за бройката ...Бог си знае работата  Peace....УСПЕХ  Hug

# 40
  • Мнения: 8 242
Стана планирано, от 1вия път.. Знаех горе-долу кога ми се пада овулацията и от 1 опит.. явно сме нацелили баш момента  Crazy

# 41
  • Варна
  • Мнения: 966
И двете ми деца са абсолютно планирани. Бях си мерила БТ и знаех кога ми е овулацията.

# 42
  • Мнения: 625
И двата пъти беше планирано,знаех кога може да се получи и с божията помощ се получи много бързо.

# 43
  • Мнения: 3 453
Планирано без да следя нищо Peace

# 44
  • Мнения: 203
Ние решихме да си направим вече бебче и след няколко опита без следене на нищо си стана  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт