Юнският бебок обича да го гушка мама, за него радост по-голяма няма!

  • 11 677
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 226
Оф днес как ме умори това дете. Отивам аз на педикюр с нея, че нали свеки я няма тези дни и там като се почна едно мрънкане, па рев, пък вземи от количката, остави  в количката. После на връщане рев пак по улиците, взимах я, ама не мога да я нося и да бутам едновременно. И яде ония ми ти ръце - ако още малко се помъчи и ще го налапа целия ми ти юмрук. Прибрахме се - аз вир вода, пак рев и в резултат на цялото това изпълнение - най-накрая се завъртя от гръб настрани - ако не я бях хванала и по корем щеше да го направи, ама беше на повивалника. Явно от зор стана работата, но ще видим занапред дали ще иска и когато е на кеф. И сега блаженно си спи терористката, а аз съм скапана просто.

# 286
  • Мнения: 1 464
T o n i ,аз не цедя и не давам от шише бе мила,къде го прочете това кърмя си нормално но казах че му е станало нещо на моя и нощем яде през 2 часа все гладен ooooh!
А иначе разгледах снимките ти много сте хубави бе,и твойта щерка гледам го носи тоя Франклин,мойта на 4 г ще стане и още не и мина мерака за него а аз откачам вече всички серий са въртяни по 10000пъти ooooh!

# 287
  • Мнения: 176
Тони, объркала си се - аз давам шише нощем. Причината е че става по-бързо и за двамата отколкото като се кърмим. Защото на разбойника като му се спи, цоква веднъж-дваж, отнася плувката и след час - пак гладен. А така си изпапва шишето и спи за по 2-3 часа. Но -- важно за отбелязване - нашия татко дава нощни дежурства без никакви доводи от сорта на "аз ходя на работа," та за поне едно от тези хранения става той, докато аз се цедя. А аз имам двойна електрическа помпа и се изцеждам до капка за точно 15 минути.

Всъщност на мен страха ми беше да не свикне до там на цица че да отказва шише, защото в края на годината се връщам на работа, а нали все пак трябва да се яде... Чувала съм за бебета дето като се върнат майките им на работа "стачкуват" по цял ден - не ядат - и после, цяла нощ се кърмят. То така живее ли се? Та поне го научихме да хапва от каквото му се предложи  Mr. Green

Не че тази нощ не реши след яденето в 3 да ми се кокори до 5 часа. Точно щях да му се разсърдя, ама като взе да ми се усмихва, мина ми  Heart Eyes

Гали, обясни на твоя мъж моля ти се, че до 4-5, пък дори и 6ти месец едно бебе плаче защото има нужда от нещо, а не защото му се е прищяло да го носят на ръце. Свикване няма като са толкова малки. Ако можеш да докопаш някоя книга на Др. Сиърс, взимай и му чети.

А аз моя мъж мога само да го хваля - не само готви, чисти и дава нощни дежурства, а онзи ден ме прати цял ден на Спа с довода "аз може и да ходя на работа, но ти си вкъщи с детето по цял ден и вършиш по-важната работа."  hug

Ух, хайде че уж го приспах, ама като го сложих в количката, пак се облещи...

# 288
  • Мнения: 616
Elly, моето момче спи само по корем вече месец. От време на време като го кърмя в леглото остава да спи на една страна, ама рядко. Гръб почти не трае, събужда се скоро с мрънкане, явно  е от коремните болки. Не се върти от никъде на никъде... Ама като го сложа на коленца във ваничката за да го къпя, се засилва и се изправя, стъпва на тези крака като голям Simple Smile
Ей сега ще пусна линк с нашата лична спортна програма Simple Smile вечерната гимнастика на митко (и друг път съм го пускала, сори за повторението)Мег, много ти е сладуресто момиченцето пу-пу... в петък като идвам в софето може да мина да я видя Simple Smile
Отивам да видя останалите снимки  Peace
ПП: абе знам си аз че не са зъби, много ни е рано още, ама да си попитам Simple Smile Явно е нервен поради всичките промени, които му натрапват родителите му...  Crazy
Иначе и ние сме за отбора на дрисльовците  Mr. Green
За свекитата... аз моята си я харесвам, ама повече ще си я харесвам като се нанесем в нашия апартамент! Затова сме решили през септември се местим, каквото ще да е положението с ремонта!  Crazy Палатка в хола ако трябва  Joy

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 17:21 от offioly

# 289
  • София
  • Мнения: 226
Еййй, до преди малко сме спали и двете. Супер - аз през деня не съм спала не помня откога  Shocked
Като спомена Трънче за ходене на работа - на мен ми свършват 9-те месеца майчинство на 1-ви Март. Онзи ден ми каза нашата HR-ка. И теоретично трябва да се връщам, ама нещо като се замисли не ми се бачка от Март месец. Замислям се дали и другото лято да не си остана вкъщи. Разправям на една приятелка и тя беше много учудена и вика на мъжа си - бреейй, чу ли, на Мария не и се ходи на работа - все едно съобщи световна новина. Ми не ми се ходи в момента - посвикнах да си седя вкъщи - и не мен ми се полага веднъж в живота майчинство. Та ако можем да си позволим естествено мисля чааак септември догодина - ама има време да размишлявам по въпроса, пък и както казах то опира не само до желание.
Освен това  аз адски се дразня моя като каже - ми ти седиш по цял ден вкъщи, и ми иде незнам какво да го направя. Та ако прекали с натякването може от инат да си тръгна на работа.

# 290
  • София
  • Мнения: 39 847
У нас е някакъв ад днес. Алекс реве. Прави се на гладен, а не е. Лапа цицата и заспива. След 5мин същото.
Поне съдовете успях да измия. Сега го обличам и го връчвам на баща му, да отиват на разходка. Да мога аз да си доготвя.

# 291
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт