Кореместата тема :хайде на големите шкембета и дупета - 3

  • 16 636
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 651
Днес се чух със Светлето и тя каза да предам на всички тумбачета да си почивате - ама наистина да си почивате, защото после нямаааа  Mr. Green.

# 346
  • Мнения: 26
Честит ти син Свтле , да ти е жив и здрав и много да ви радва!    bouquet Много се зарадвах когато прочетох новината за бебо. Целувки 

# 347
  • Мнения: 83
Честито майчице,да ти е жив и здрав Божидар,Бог да го благослови!!!  bouquet

# 348
  • Мнения: 533
Аз съм много радостна заради Светлето Моето ангелче го кръстихме Божидар много ми е мило! FlutterА иначе да се отчета за 4Д в петък-принцеската пак си беше закрила личицето с ръчички видах само че има бузки като на татко си здравичка е всичко и е наред започнала е да трупа мазнинки какви са и сладки кълчиците и ръчичките и така риткаше по сондата на ехографа!Док каза относно шийката на матката да не се притеснявям щом сме стигнали до тук 9 кг съм наддала вече заприличвам на ходеща тубуретка Laughing

# 349
  • Мнения: 3 621
Талето, браво на твоята мома , все така да я карате до ноември, а пък после да се гушкате
На мене утре да ми стискате палци, че съм на доктор, вече нямам търпения да видя колко сме пораснали

# 350
  • Мнения: 7 111
Браво на дребосъчката ти, Талето! Да се поправя в тумбака на мама си още поне месец и половина и после да е готова за реални и виртуални целувки и изяждания.  Heart Eyes Heart Eyes
Нефертити,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed и после рапорт даден, но ти това си го знаеш.  Hug

# 351
  • София
  • Мнения: 3 123
Taлето,браво на малката буба,все така да расте добре! Hug
Нефертити,почвам от сега да палцестискам и ще чакам хубави новини! Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 533
Нефертити и аз се присъединявам към палцестискането и чакам отчет! Peace

# 353
  • Мнения: 515
TALETO   Hugбраво мила за добрите новини около вас двете все така да я карате до ноември.

И аз да дам отчет всичко и при нас двете е наред беба си расте и си отговаря на седмиците раздаваше ритници наляво надясно и махаше с рачички .Плацентата е добре ,водите са добре абе изобщо моята лекарка каза ,че е изключително доволна от прегледа.Аз също съм доволна Laughing изписа ми да пия Сорбифер защото хемоглобина ми е нисък и това е .

Сега чакаме добри новини и от  Nefertity   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 354
  • Мнения: 604
Талето, Нефертити ,Рони Hug
стискам ви палци момичета·
 Hugза всички майчета и се
извинявам ако пропускам някого Embarassed·

# 355
  • Мнения: 827
helenapeeva , Тaleto браво за хубавите новини  Hug
Нефертити всичко ще е наред и утре ще си видим мъничкото човече  Heart Eyes
Аз съм разказала подробно в Септемврийската тема за вчерашната ми обиколка.

# 356
  • Мнения: 515
ladybebi   да миличка тъкмо прочетох в септемврийската тема за добрите новини около теб и страшно много се зарадвах ,знаех си че всичко е наред Heart Eyes Hug радвам се че си по-спокойна  Hug и на снимките така изглеждаш Heart Eyes

# 357

Общи условия

Активация на акаунт