Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 620
  • 810
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 66
Честито Рождество Христово! И весело посрещане на Новата година!  Simple Smile
Желая ви здраве, щастие и много успехи!!! Simple Smile

# 736
  • Мнения: 35
ВЕСЕЛА КОЛЕДА от мен и от д-р Славчев!Бъдете много здрави!Усмихвайте се , въпреки всичко и въпреки всички!

# 737
  • Мнения: 213
Здравейте , четох четох и малко се пообърках...та питането ми е д-р Славчев прави ли обикновенни гинекологични прегледи и някой може ли да даде ориентировъчни цени?? Благодаря

# 738
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Прави, цени няма. Вземаш направление, обаждаш се на Соня, която ти дава час за преглед и отиваш. Това е.

# 739
  • Мнения: 213
благодаря ти! Hug  bouquet

# 740
  • Мнения: 531
Честита Нова Година! Бъдете живи и здрави, и ние покрай вас! Пожелавам ви една успешна година, изпълнена с по-малко тревоги, защото без тях не може и много усмивки и  положителни емоции!

# 741
  • Мнения: 8
За много години. Живи и здрави. Много бременни момичета е много мънички и сладки бебчета на финала Simple Smile

# 742
  • Мнения: 213
За много години момичета!!! Hug
Да попитам това ли е номера за записване за преглед: 0878987725-Соня. Правилно ли съм разбрала?

# 743
# 744
  • Мнения: 213
Супер.Благодаря.  bouquet

# 745
  • Мнения: 0
Честита нова година на д-р Славчев , Соня и целият му екип.
Аз имам въпрос - имах час за консултация за 04.01 , но доктора е в болнични и трябваше да се обадя за презаписване на часа. Вчера и днес обаче има проблем нещо с телефоните - не мога да се свържа. Може ли да ми дадете някаква информация. Часът ми беше за 11.15. Благодаря предварително. Надявам се че д-р Славчев е добре и скоро ще можем да се радваме отново на съветите му.

# 746
  • Мнения: 25
Божичко,момичета как успявате да се свържете аз звъня от 2 дена на всички всевъзможни телефони ама няма никой или е супер пренатоварено .Ако някой има някаква информация ще се радвам да науча !Благодаря ви и хубав ден на всички   bouquet

# 747
  • Мнения: 256
Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 яну 2013, 15:31 от gybka111

# 748
  • Мнения: 8
Gybka111 здравей . Аз бих искала часа ти. Опитвам да си зачиша, но не мога да се свържа. Благодаря предварително Simple Smile

# 749
  • Мнения: 0
Аз днес най- накрая успях да се свържа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт