Пазите ли си мъжете от другите жени?

  • 6 580
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 824
Какво точно да му се пази на един  мъж?

Може би косъм от косата,да не оплишивее.
Или нещо,което не е сапун,та да се свърши. ooooh!

# 91
  • Мнения: 4 737
Защото аз мога да се държа по начин, който крещи Този мъж е мой...един вид да си препишкам територията публично Mr. Green ама да го пазя не виждам как би станало Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 166
Опитвам се да опазя единствено характера му и то не от жени. По-младите жени са просто една по-нова играчка, която един самозабравил се мъж може да пожелае и притежава. Виж, ако се влюби в друга, това ще означава, че в отношенията ни отдавна има огромна празнина, която с "пазене" не се пълни.

# 93
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Какво точно да му се пази на един  мъж?

И аз това се чудя.

# 94
  • Мнения: X
Борка, ти чувстваш ли се пазен мъж ?

# 95
  • Мнения: 2 035
Естествено, че не им го тикам в ръцете, ама и катинар още не съм му сложила  tooth

# 96
Притеснвам се , защото много го обичам , дори го ревнувам от жената на брат ми, когато на масата седи до нея !  Naughty

# 97
# 98
  • Мнения: 0
А какъв е смисълът на това да бъдем пазени.Принципа за забранения плод го знаем всички.Ако въобще може да става дума за някакво пазене,то по-скоро трябва да е във вид на отношение и чувство ,което даваш в семейството.И това важи със същата сила и в обратния вариант на въпроса-пазим ли съпругите си. Peace

# 99
  • Мнения: 1 568
Давам го!
Някой иска ли го?  Praynig

# 100
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?

# 101
  • Мнения: 1 568
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?


46 години,около 1500-2000 лева доход(не знам със точност),зодия риби-1.70 ,мечтател,живее с неговият си свят,но подкрепяш ли го...става!Ужасно консервативен! Laughing

Вземаш ли?

# 102
  • Мнения: 4 737
Давам го!
Някой иска ли го?  Praynig

Много съмнително ми се вжда това спешно освобождаване от товара Thinking. Нещо общо с Гарсиа Mr. Green? Убивам те направо Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 139
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?


46 години,около 1500-2000 лева доход(не знам със точност),зодия риби-1.70 ,мечтател,живее с неговият си свят,но подкрепяш ли го...става!Ужасно консервативен! Laughing

Вземаш ли?


 :hahaha:1500-2000 лева за мъж на 46 години, който предполага се има и деца - миличка, няма да го пласираш така, ако искаш да се оттървеш от него. Пусни обявата в "Молдова-Мамма", или "Сомалия-Мамма", там може да мине за мъж с добри доходи Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 737
Е, какво му има на доходите? Да не е казано че с нарастването на възрастта и доходите трябва да скачат паралелно? Много умно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт