Как бихте реагирали на едно подобно решение...

  • 5 188
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 477
Говорили сме си по този повод.Свекитата искаха да заживеем заедно като се роди детето.Просто си представихме за минутка ситуацията и не сме коментирали тази тема повторно.Те са трудни за комуникиране(какво остава за съжителство  Crazy).За мен е недопустимо две поколения да живеят заедно.А като иска свеки да помага-добре дошла  Hug(може да го прави през деня).

# 61
  • Мнения: 419
Опитах се хипотетично да се поставя в такава ситуация, но не успях Thinking. Съпругът ми никога не би поканил майка си да живее с нас. Той почти не контактува с нея. Ето, след седмица свекърите ще отсъстват за няколко дни и свекървата ми се обади, да ходя да наглеждам дома им. Обикновено ми звъни на мен. Със сина си почти не се чуват. Когато тръгвам към тях с децата, мъжът ми винаги си намира някаква работа, за да не дойде с нас. Не са в конфликт обаче. Направо се изумявам от техните взаимоотношения  ooooh!.
Колкото до едноличните решения   Thinking на принципа проба-грешка-проба-грешка, и двамата се отучихме да ги вземаме.

# 62
  • Мнения: 18
О не няма да го позволя,това значи край на спокойствието в нас.Колкото по далеч толкова по добре.Но имаше един период беше при нас,ужаса беше пълен.Следеше ме с кой говоря,с кой излизам,защо кърпите са там а не там и т.н до безкраиност.Докато един ден  ми свърши търпението,развихри се страхотен скандал и тя се прибра в къщата си.Сега цари спокойствие.

# 63
  • Мнения: 2 309
За ден два - да
За постоянно - Не!!!

Всяка жена да си знае МОЛ-а Mr. Green

# 64
  • Мнения: 473
Това решение от негова страна си е равнозначно на развод. Не се понасяме със свекървата изобщо и варианта да живеем заедно не съществува.

# 65
  • Мнения: 1 058
Тя си правеше планове, но вече не и давам възможност да си мисли такива глупости.

# 66
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Изобщо не ми се мисли как бих реагирала. ooooh!Ние сме семейство за да си правим заедно плановете и кое е добре за нас,а не всеки сам да взема първосигнални решения и после направо да ги съобщава на другия.Този вариант при нас е неприемлив. Naughty

# 67
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами бих се нахвърлила в началото, защото не се е допитал до мен.
После ще дам отбой и ще се съглася.

# 68
  • Мнения: 5 710
Сигурно ще приема.  Същото важи и за майка ми. Един ден може да дойде да живее тук- очаквам идеята да бъде не само приета, но и приветствана  Laughing ( което едва ли ще стане, де).
Едва ли ще ми е приятно, но никой не знае какво го чака в живота.

# 69
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Едва ли ще ми бъде приятно, но ако мотивите му са основателни и е нямал избор - ще се съглася. И ще стискам зъби в името на мира в семейството ни! Много /повече от съжителството с майка му!/ ще ме издразни това, че не го е обсъдил с мен, а взел решение самосиндикално!!!

# 70
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Едва ли ще ми е приятно, но никой не знае какво го чака в живота.

И без предварителни драми...

# 71
  • Мнения: 950
Никак не е приятно ,но какви са му били съображенията за това решение ?

Общи условия

Активация на акаунт