Предателството

  • 22 807
  • 331
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 505
Само не разбрах, защо Артуро изтрепа толкоз женуря??

Марио Симаро е страхотен актьор - толкова добре играе двамата братя, че забравям, че това е един и същи човек!

А Дана Гарсия е много красива - от който и ъгъл да я погледнеш, все добре изглежда!

Имаше доста претупани моменти, както и последния епизод, но може би в един момент на всички им писва - на актьори, режисьори, сценаристи ...

# 286
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Много убийства, много нещо само за един епизод ooooh! Жалко за Пакито, не се разбра дали са го оправдали Wink

# 287
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много хубав сериал, но заслугата е на Марио и Данна... просто химията между тях се "помирисва"  Heart Eyes
Лека вечер на всички фенове!

# 288
  • Мнения: 3 818
Стар Дъст, моля те, пиши откъде ги теглиш, че го търся от сто години тоя саундтрак. И да не можеш като линкове, сложи само адреса, аз ще си го копирам и ще си го отворя Simple Smile

И дай да обсъдим пропуските, че като свърши филма, поне да си говорим за него, тази тема определено ще ми липсва след края на сериала  Confused

Мириел, много прекалиха с убийствата, можеха съвсем спокойно да ги намалят, то заприлича на Шекспирова пиеса.
Мишел примерно - ясно е (поне за мен), че я махнаха, за да може Уго да е единственият, който е в състояние да спаси Аурора. Но можеха да я пратят в Европа, за какво им беше да я убиват. Tired

На мен ми е интересно как пък точно разбраха, че Мишел е убита от Уго?

А Артуро ги изтрепа от злоба - защото е импотентен и не може да ги ощастливи Laughing

# 289
  • Варна
  • Мнения: 777
Fairy,имам голямо желание да се опитам поне да дам линк,но малката е болна и крива и не заспива,постоянно ме вика и плаче-не мога да се концентрирам...Пробвай първо да потърсиш тук-www.telenovella-bg.com,от заглавната страница избираш "Форум",след това избираш  от "Нови сериали" "Предателството" и ти отваря форум на сериала.На страницата първата тема е "Видео",в нея са линковете за песните(май на 3-та страница).Разгледай,има доста неща,много красиви снимки от сериала(не стоп-кадри),клипове и т.н.Дано успееш,ако не стане-ще видим какво ще направим.За пропуските-телепортирането на Борис беше фрапиращо ooooh!,наистина.Писала си и за това как разбраха,че Алсидес е убил Мишел.Артуро излезе сериен убиец,а развитие по случая-никакво.Всъщност,не го показаха да се излага пред мацките,сами да се сещаме защо ги е убил.Не беше честно спрямо Пакито,не разбрахме какво става в крайна сметка с него.За Антония нищо не казаха.Марго уж искаше да има деца,накрая надяна перушините и айде в кабарето newsm19.С какви пари го купи-малка тайна.Сигурно има и още,но сега не се сещам.Откъде изнамери тез кадри на Еркулес?Ми той голям убавец и той Flutter!В последната сцена Уго много ми хареса-то цилиндри,фракове,то къдрици-ум да ти зайде  Crazy Blush.Алсидес също беше много хубав-косата му не беше омацана и беше  много красива.Бре,че дълъг пост... ooooh! ooooh! ooooh!

# 290
  • Мнения: 1 367
Аз пък не разбрах как умря майката на Артуро и защо той побесня на Алсидес,като я видя.И защо Марго се прояви толкова благородно,за да каже на Уго за плановете на брат му да отвлече Соледад.Марина пък какъв интерес имаше да тропа на Артуро за отвличането?И накрая за Аурора-докато се разправяха беше просто с някакви дрешки,после изведнъж се появи пелена,която я закриваше като повито новородено бебе.И размерите не отговаряха-докато беше скрита под пелената си личеше ясно,че е кукла,беше видимо по-дребна.Не може дете да стои толкова вдървено.Нали не ставам параноична?Просто ми се набиха на очи тези неща.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 777
Артуро каза на майка си,че Алс е убил Беатрис.Майката откачи и се нагълта с лекарства.Артуро я намери мъртва и затова много се ядоса на Алс и тръгна да го  #2gunfireМарго каза на Уго да спаси Соледад,защото така ще спаси и Еркулес(мъжо и).Моментът с Марина и аз го пропуснах,но кучката си го заслужи.Всъщност "смърт" беше слабо наказание за нея,трябваше да се влачи по корем в калта сама до края на живота си  Naughty.Много я мразя  #Cussing out.А иначе бебеподобният вързоп са го разнасяли неведнъж из филма.Все пак такива филми се снимат по 10 до 16 часа(че и повече)дневно,бебето не може винаги да е на разположение.Можеха поне да направят по-достоверен пакета,ама нейсе....

# 292
  • Мнения: 3 818
Марина каза на Артуро, че Алсидес я е изхвърлил като краставо куче и тя идва да му даде информация срещу пари. А защо Артуро я уби- мистика Laughing

Стар Дъст, мерси за обяснението, намерих ги песните, ама много бавно става свалянето, утре ще ги мъча Simple Smile

И като сме продължили с недостатъците - това с прострелването на Алсидес в сърцето и после човекът рипна да стреля Артуро беше тъпо, с такъв изстрел умира на място, няма време да се сбогува.
Уго пък стоеше като препариран - и като стреляше по Артуро и след това - отива и гледа от разстояние Соледад, пита я добре ли е, ама няма да я прегърне, няма нищо, а пък накрая трябваше тя да му каже, че са убили Алсидес, все едно не вижда трупа той там Laughing

Въобще, тия две последни серии за мен са голямо разочарование.
И беше тъпо това, че Марго реши да се върне при Еркулес - той си беше противяга.
Марина наистина беше много гадна, каквото и да й направеха, малко й беше Laughing

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 01:05 от Fairy

# 293
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз се чудех за имението Монтенегро. В началото, когато Елойса и Ребека трагнаха да ходят в домът Де Медина, то беше стягане на багаж , то беше пътуване. Даже отседнаха и поживяха малко при Алсидес. А накрая вече това разстояние нищо не беше. За 2 минути и хайде. Simple Smile

# 294
  • София
  • Мнения: 6 291
На мен ми направи впечатление, че Даниел разправяше на Соледад, че през тези 2 години все е надявал и т.н., а той като се появи детето беше ок. годинка и все толкова си стоеше. Laughing

И аз не разбрах защо Артуро ги изпотрепа жените. И си мислех, че Марго ще се омъжи за него. А Алсидес защо изхвърли Марина?

Еркулес какво каза на Уго и Борис като ги връзваше, че малките шумяха тогава и не хванах?

# 295
  • Варна
  • Мнения: 777
Еркулес каза,че оставя въжето хлабаво и пистолет до него(този негов порив сякаш не беше много на място,за мен поне остана неразбран).А Данел,за 2-те години чакане,имаше предвид,че две години са му трябвали да преглътне болката от измяната на жена му и че през това време е подтискал чувствата си и бла-бла...Реално Даниел живя в градчето на Соледад няколко месеца,ако не се лъжа.  Fairy,според мен Уго не стреля по Артуро.Алс с последни сили се надигна и стреля.Смятам,че сценаристите не биха изцапали с кръв ръцете на персонаж като Уго.

# 296
  • Мнения: 1 367
Точно така,Алсидес уби Артуро.Друг е въпросът как направи това с рана в сърцето  Laughing и как има време да си каже думичките,преди да умре.А Еркулес не знам  защо толкова не го харесвате.Оставям настрани визията.Нали точно той отказа да убие Борис,което пък доведе до спасяването на Уго от обесване.Не че е стока,ама все пак не е изцяло лош.На мен ми беше противен Пакито.

# 297
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Артуро стреля по Алсидес. Уго стреля по Артуро. Артуро се обръща към Уго. Алсидес с последни сили застрелва Артуро окончателно. Артуро е мъртъв.

# 298
  • Мнения: 1 367
Артуро стреля по Алсидес. Уго стреля по Артуро. Артуро се обръща към Уго. Алсидес с последни сили застрелва Артуро окончателно. Артуро е мъртъв.
И последния да затвори вратата.... Laughing

# 299
  • Варна
  • Мнения: 777
Отново изгледах моментът с голямото  #2gunfire,Уго се кани да стреля,но не успява,защото Алс се надига и стреля преди него.Артуро е улучен отпред,няма рани по гърба,а Уго е зад него-няма как да го застреля в гръб отпред  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт