69 БГ мацки в САЩ въздишат по Майкъл Фелпс!

  • 14 924
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 988
миз, хич даже не ти се връзвам, аз също смятам, че е точно така. Може би не се изразих правилно с моите 110 паунда. Това, което имах предвид е, че освен че имам нормален БМИ съм и във форма. А ходенето пеша не ми беше хрумнало да ги питам дали го смятат за спорт.  Blush В този случай съм много спортна, всеки ден спортувам. Simple Smile

тони, ти уби всичко детско в мен!  Wink

# 286
  • Мнения: 1 436
Преди все се оправдавах, че нямам време да спортувам, а и най-близкия джим ми е на 20 мили, аз ходя на работа с влака, а и много работя, докато се прибера вкъщи да взема колата и то станало 8 ч и тепърва на джим - закога и т.н.  Crazy. Всичко хубаво, до момента в който на съседната пряка и на пътя ми от влака до вкъщи отвориха чистак нов джим  Wink. И аз все отивам, отивам да се запиша ей сега, всеки момент и започвам да спортувам ени минит нау. И така докато се канех, преди около месец в пощата дойде купон за намаление по повод първата година на джима  hahaha. Мъжа ми ме скъса от бъзици и аз се засрамих и се записах и даже ходя редовно засега.

Монголците каква кухня имат, освен пишман-монголските барбекюта по моловете?

смело мога да заявя, че този ви Май … 82;ъл с нищо не превъзхожда нашия Радо … 86;нг.

Ерес! Наш Майки превъзхожда всички във всичко Wink, ама да дойде агента да каже защо и как Mr. Green.

# 287
  • Мнения: 2 386
Помислих, че ми се привижда Сопрано.  Crazy

Никоя от вас ли не знае такъв речник..  Praynig

# 288
  • Мнения: 2 254
Оооо, Ентъни, у УСА ли си вече? А, добре дошел. Чиърс.
 Темата е към края си....бабай...доста е чат! Ще да си дам една тема почивка  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 2 185
Тотално ви изпуснах  Rolling Eyes
Честито на Зора и на Софко.
Успех на Кюбит и на всички с подобна цел  Peace . И аз искам бебета, но като си гледам ситюейшъна май скоро няма да ме огрей  Cry
Четох ви мнооого по диагонал, че време няма, и не знам кой и защо пита за номера на обувките, кандидатирам се в детската номерация с номер 5  Mr. Green
Нямам много опит с местния шопинг, засега за себе си съм купувала предимно от Forever 21 , Рос и подобните му нещо не ме кефят за младежка мода, но за някоя неща за дома нямат равни!!!
Аз междувременно влезнах в един колеж, вчера бях на изпит и надминах най-смелите си очаквания относно резултатите  newsm78 , днес пък взеха писмения драйвърс изпит...остава утре да взема и курмуването и ще тържествувам с хеттрик  Party Айде похвалих се  Laughing . Сега остава само имиграционните да бъдат добрички и да ми уважат молбата за смяна на статут  Praynig
Вики смях се много на превода, поздравлениуя за клипчето, пусни го да го видим плс  Heart Eyes
Как можах да пропусна роклята на младшия агент  ooooh!  Flutter Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 1 116
не ми се връзвай. свърши ми ваканцията без да се почуствам отпочинала и съм в шити настроение и се чудя на кой да си го изкарам...

И нашата свърши днес Sad...
Обаче имам предложение, другия месец да идем за няколко дни заедно в оня ризорт за който говорихме, да зарежем бащите с децата на водния парк, а ние да заседнем на коктейлчета някъде с теб Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1 147
Много благодаря на всички за пожеланията. Да ви се връщат двойно и тройно.
Изкарахме чудна непланирана вечер в един бразилски ресторант в града, с девойки за компания, коктейли, самба, страхотна кухня и брем брюле манго.. + един мил филипинец, който ни направи снимки. Това единствено идва да докаже,  че най-непланираните неща са най-приятни...

Кларет, какво стана с теб, статута и живота?! Поздравления за резултатите на изпита, кажи сега какво ще учиш?! Стискам палци всичко да се нареди както го искаш, и да си останете заедно с любимия...
За номерата на обувките, и аз бях като теб. Като дойдох тук се почувствах в рая на обувките..кеф..  накупих сто чифта .. малко след това забременях и сега нося 36, понякога 36.5 Laughing чудя се на коя "без*обувки*на" душа да ги подаря.

Агентката, наддавания за вицепрезидента.. няма да е Байдън, уви. Най-вероятно ще е мазняра Тим Кейн. Но, разбира се, ако искаш, ще ти взема 100-те кинта, после можем да обсъдим на кого ще ги дарим.. Mr. Green

Видяхте ли щафетата на жените и мъжете ....ужас.

Ева, не мога да кажа за такъв специализиран речник. Аз онзи ден намерих речника на Гугъл ( Ива го беше споменала преди време, ама кой да слуша...) и все още съм в шок...

Кюбит, и аз така, не спортувах нищо, освен всеки ден по 500 метра разходки между бюрото и тоалетната..
ОООбаче, нали ме хвана срам на какво приличам, или по-скоро, как на нищо не приличам,  и от няколко седмици, всеки ден съм във фитнеса (който се намира на 25 метра от входа на офиса). Тичане, колело стълби, гребане ... опасна съм. Да видим кога ще ме напусне злобата.

Таннита,
без таквиз лични покани, че дразните аудиторията.  Mr. Green

# 292
  • Мнения: 3 988
Зора, ако беше до злоба, аз щях да съм окичена с олимпийски медали.  Mr. Green

Агент, къде се криеш? Ти ме заради с тая олимпиада и даже гледам тук в едно прозорче...  Crossing Arms

Хайде успехи на всички във всичко!  Grinning

# 293
  • При семейството си
  • Мнения: 6 590
Аххх, аз книжка изкарах почти веднага. По принуда /мъжът ми и щата/. Но изобщо не се бях замисляла и интересувала има ли и друга алтернтива /мой пропуск/.  Embarassed Ето, сега вече знам.
Не спортувам. Май съм неорганизирана или по-скоро мързелива. Опитвам се да ходя пеша, което не е достатъчно.
Трудно е да се впишеш в нова тема, сред непознати за теб и "познаващи" се хора, особено като с едно око гледаш олимпиадата.  Wink
Спирам, че досадих, но съм в момента без мъж и очевидно с прекалено свободно време за губене.  Grinning   
 

# 294
  • Мнения: 1 800
Елпис, добре дошла! не се притеснявай за Олимпиадата и аз само плуването гледах...

Софко, честита книжка! иначе не съм гледала филма...

Ева, сайт не знам за термини, може би в гугъл-ленгуич тулс, но превода не винаги е точен...

juturna, много точно за спокойствието, който не е бил в ситуацията, не знае какво е....мен също много ме е изнервяло(и още), 5 години загубихме да сме спокойни (уж), докато се оказа, че е имало за какво да рева всяка нощ....

тина, в  Дж&Джак съм купувала шорти за $4.99, чорапи по $1.99, знам, че в края на Август или началото на Семптеври при нас има големи намаления в магазина... но пък дрехите до сега са били за под 2Т, така, че може и да са повече за по-големите...
---
какви сте джобни всички  с тези височини и номера на обувки, аз с  моите 175см и 9 клонящ към десети номер лопата съм гигант, като се добави и широчината ....отивам да се запиша на джим....
---
семейно само на арабски, италиански и мексикански ресторант, в другите мъжа ми няма какво да яде Laughing
---
та за сейловете- преди малко в Икеа купих диван на 55% офф bowuu

# 295
  • Мнения: 2 386
бенсън, душо, аз съм 178см..  Laughing
На джим не ходя, но плувам от две седмици насам. Имам слаб ген, но качих кила след кортикостероиди. Свалих 2/3 от тях като дойдох в Америка.  Mr. Green

Подадох си документите за специализация! Стискайте палци... И на още две места..

# 296
  • Мнения: 2 563
Подадох си документите за специализация! Стискайте палци... И на още две места..

Стискам! И на Клер стискам.

Днес на мен ми е свободен ден и смятам да го употребя в разкрасяване на апартамента. Някой знае ли сайт, в който могат да се купят интересни рамки за снимки в малки и големи размери?

# 297
  • Мнения: 1 173
Хайде и аз при мързеливите  Sad Embarassed. На мен наистина джима ми е на 20 мили , нищо че ми е безплатен -виж като се преместим в заветната къща , може и да тръгна да спортувам. То си е вярно за килограмите и формата - аз съм 53 при 170 , ама хич не се чувствам във форма.
И аз като Зора се бях позаразила миналата година ( месец преди коледа) с "злоба" че си стоях 57 кг след раждането - свалих ги тези ти ми 4кг и злобата се изпари. Брех че съм мързел , срамота. Иначе и аз ходя пеша- гледам колкото се може повече  Peace
Клеър ти взе изпита и какво сега. Те приеха ли те в този колеж - ако са , предполагам са ти дали пакета с необходимите документи за пред имиграционните?  newsm78 Пращай и чакай отговор - до тогава няма за какво да се притесняваш , ня си извън статут.
 Аз казах ли ти че моите познати казаха в никакъв случай да не сменяш на туристическа докато чакаш отговор? После било почти невъзможно да се вземе студентска. А и между другото очаквай да ти отнеме поне няколко месеца отговоря - на това момче му дойде в края на януари , даже тръгна на училище без да е дошла формата от имиграционните( позволиха му, но казват че по принцип не се прави така). Айде успех   bouquet
На Ева и стискаме палци също
 Аз пък нося 8.5 -9. Бенс моите май са по-големи( че ти си по висока от мен) , но пък се успокоявам това е най - носения номер .(големички си падат момите наоколо Mr. Green)
Елпис добре дошла   bouquet

# 298
  • Мнения: 2 185
Знаех си аз, че не бива да бързам да се радвам  Cry . Отивам днес да си направя апойнтмънт за кормуването. Попринцип отварят в 7 и 30, но преди това започват да идват хората, затова ни казаха да отидем по-рано. Отиваме ние в 6 и 30 по нощите, там вече манифестация от народ. Чакахме до 8ч., вече почти ми беше дошъл реда, когато любезно ни уведомиха, че всичко за деня е букнато и да заповядаме отново в понеделник  #Cussing out . Специално си бях взела дей-офф, сега не знам как ще стане другата седмица, ама в понеделник в 5ам отивам да чакам и ако ме скъсат трябва да се гръмна. На всичкото отгоре визата ми изтича в края на другата седмица и трябва да взема книжката преди това.
Кларет, какво стана с теб, статута и живота?! Поздравления за резултатите на изпита, кажи сега какво ще учиш?! Стискам палци всичко да се нареди както го искаш, и да си останете заедно с любимия...
За номерата на обувките, и аз бях като теб. Като дойдох тук се почувствах в рая на обувките..кеф..  накупих сто чифта .. малко след това забременях и сега нося 36, понякога 36.5 Laughing чудя се на коя "без*обувки*на" душа да ги подаря.

За сега ме приеха в колежа, изкараха ми И-20 и днес отивам да си до-подам остатъка от  докИментите за смяната на статута, остава само да ми уважат молбата, ама ще чалкам 2-3 месеца минимум докато разбера. Още не знам какво ще уча, в смисъл такъв че не съм го решила съвсем, а и са ми толкова объркани техните системи, че искам да се видя с адвайзърите днес и ще реша окончателно, а и в тоз колеж нямат много специалности по моя вкус, но само там имаше човек, който да ми оправи документите в последния момент. Колебая се между Travel, exposition and meeting management и  Bakery/Pastry, много повече ми се иска второто, но не знам дали ще стане, ще видя днес  Hug.
От къде купуваш обувки? Аз засега нито едни обувки не съм си харесала тук. Знам за сайта заппос, сега отивам да го гледам, но ако има друго място с готини обувки моля издайте тайната. Падам си по нестандартни, младежки, ниски (с равна подметка)  Flutter .
Мерси Хиър, че стискаш и за мен...аз те освобождавам за днес от стискане. Относно рамките не знам сайт, но има много голям избор в 99 сентс за никакви пари, също в Росс, Хоби-лоби, Майкълс, Джо-анн и в Холмарк, ама там са по-скъпички  Peace
Ева успех!!! Леле ама вие двете с Бенсън с какви височини се похвалихте  ooooh! ...ние тапичките какво да правим  Rolling Eyes . Ако искате да знаете в 4 клас бях най-висока от целия випуск, с една глава стърчах над всички, даже над повтарящите ученици   bowuu , обаче от тогава съм си с все същата височина, не съм пораснала грам  Mr. Green

# 299
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
нова тема  Sunglasses
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324266.new#new



 
Извинявайте, че нахълтвам така неканен. Но воден от патриотични чувства и нестихваща национална гордост, смело мога да заявя, че този ви Майкъл с нищо не превъзхожда нашия Радо дъ Тонг. Наздраве.

На провокации разни, еле па от моба, ич не се поддаваме! Mr. Green
Ползвайте тонга на радо по-креативно, плс  Mr. Green Mr. Green
Фелпс руулс сюприйм!    smile3533

Общи условия

Активация на акаунт